PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Forumowy G35 na Nürburgring



Lukasz
19th-August-2013, 17:25
W końcu wykorzystałem zarastająca kurzem GoPro. Filmik nagrany 17.08.13. Spontaniczny wypad na Nür. Poza dłubaniem przy aucie lubię też pośmigać po torze.
Na filmiku jest wjazd i wyjazd z toru dla tych którzy nigdy nie byli a są ciekawi jak to się odbywa. Zalecam oglądać w HD.



http://www.youtube.com/watch?v=4aVAgKnQQ7M

mzie
20th-August-2013, 01:32
No ogarniasz widze to auto. Pelen szacun. Co tam cie scignelo? GT- R czerwony i jakies 911? Jakie koszty takiego wypadu? 5 EUR za rundke? Na ile dni robisz takie wypady na taki tor? Skad smigasz ile droga i gdzie masz mete na miejscu?
Duzo pytan ale ciekawa sprawa. Z checia bym sie wybral kiedys.

Tomek g35c
20th-August-2013, 02:05
Fajny filmik Lukasz... no i kierownik niczego sobie...
Też muszę powrzucać swoje filmiki z GoPro... mam parę ale nie wiem jak to ogarnąć...
Jak wrócę do W-wy to muszę GrzechaSirWszystkoWiedzącego poprosić o pomoc....

badyl
20th-August-2013, 14:13
no nice:) najbardziej mi się podobalo jak wyruch*les M6:humble:

a swoja droga to jaki masz uchwyt na kamere ze tak fajnie nagrales z pozycji pasażera?

Black
20th-August-2013, 20:14
Fajny filmik,oglądając miałem wrażenie że to Gran Turismo 5,super dzwiek auta i fajnie się zbiera.

BAJZEL
21st-August-2013, 08:58
Jest pare konkretnych filmow , porad i zdjec na tym forum... ten z pewnoscia nalezy do jednego z nich .. supeer :)

Lukasz
21st-August-2013, 17:21
Co tam cie scignelo? GT- R czerwony i jakies 911?


To czerwone to Lotus Elise, na zakrętach mnie cisnął ale na prostej już mu brakowało mocy i mu odchodziłem. Jednak wolałem popuścić niż się z nim spinać. To drugie to jakieś 911 Turbo, jakbym miał ze 100 KM więcej to może i bym coś powalczył ;)



Jakie koszty takiego wypadu? 5 EUR za rundke?


Mieszkam na stałe w DE a do toru mam jakieś 150 km. Więc czasem z kumplami robimy spontaniczny wypad. Wyjazd przed 7 chwilę po 8 jesteśmy na miejscu. Zrobimy po kilka kółek i około 13-14 już w domu. Koszt okrążenia to 26 euro.


no nice:) najbardziej mi się podobalo jak wyruch*les M6:humble:


Raczej nie jechał na maksa, a wręcz się wlekł i nie wrzucił kierunku prawego że mnie widzi więc się zawachałem czy mi zakrętu nie zetnie :)



a swoja droga to jaki masz uchwyt na kamere ze tak fajnie nagrales z pozycji pasażera?

Seryjny uchwyt od GoPro Hero2, ten z przyssawką, przyklejony do szyberdachu :)

Alexaus11
21st-August-2013, 17:34
Co do M6 to G do setki go moze i weznie ale od 100 szans by juz nie bylo......ogolnie podobno sporo wypadkow jest na tym torze , prawda?

Lukasz
21st-August-2013, 22:09
Jeśli chodzi o M6 i przyśpieszenie to zjada G na śniadanie :) W zakrętach G mogło by być szybsze.

Tak to prawda że dużo tam wypadków, nawet na filmiku widać że laweta po kogoś jedzie i w dwóch miejscach była żółta flaga. Zaraz po moim ostatnim okrążeniu tor został zamknięty (robią tak gdy jest potrzebna interwencją policji), jakiś motocyklista się wyłożył i to dość mocno, bo zabrali go z toru śmigłowcem...

badyl
21st-August-2013, 22:36
no wiadomo ze M6 lepsze ma osiagi ale rozwalilo mnie jak na zakrecie go wyprzedziles:D dobry patent z tym szyberdachem:)

B 52
22nd-August-2013, 16:01
Fajna jazda, gratki :-)

misiektoja
12th-September-2013, 16:50
Kurcze, super sprawa ! Wiecie czy w Polsce mozna gdzies tak sobie pojezdzic bez rezerwowania calego toru ?

Tutaj ta sama trasa na Nurburgring, ale gosciu w M3 troszke bardziej szalal i fajna rywalizacja z M5 mniej wiecej od 5 minuty, nie udalo mu sie go wyprzedzic, chociaz wg. mnie mial ku temu kilka dobrych okazji:

http://www.youtube.com/watch?v=0MH20vCgBDQ

A tutaj ta sama trasa i fajny przyklad, ze dobra bryka to nie wszystko, crash mniej wiecej w 1:50:

http://www.youtube.com/watch?v=rOTdKvURh1I

eRBe
13th-September-2013, 00:35
Zawsze marzyłem żeby wybrać się na ten tor i mam nadzieję niebawem zrealizować ten cel. Świetny filmik - obejrzałem bez znudzenia cały ;) Fajna sprawa tak sobie wyskoczyć czasem i się wyszaleć na torze. Nie jest to tania zabawa ale raz się żyje. Auto widzę też ładnie ogarniasz :)

Coobcio
30th-November-2013, 16:10
Kurde kozak, na wakcje sobie zafunduje taki wyjazd na ten tor !!
To razem polatamy !!

Ps. Dobry tor jazdy miałeś :D
Powiedz jakie masz heble i czy dawały one radę ??

Lukasz
30th-November-2013, 20:12
Zapraszam :)

Heble to seryjne Akebono z 370Z. Nie puchną po jednym okrążeniu (lekko ponad 20 km) jak miały w zwyczaju seryjne.

Coobcio
1st-December-2013, 14:52
Klocki oryginalne czy jakies lepsiejsze :) ??
Silnikowo i zawieszeniowo seria czy tez jakies usprawnienia zapodane :) ??
Ps. Kombinuje sobie juz nocleg u ziomka z Niemiec coby do Nurburinga miec blizej :P

Lukasz
2nd-December-2013, 09:54
Klocki i tarcze seria.
Sprężyny Tein, regulowane wahacze górne przód, regulowane drążki tył. Kolektory rurowe, cat-back, z-tube, wkładka KN. Tyle było podczas kręcenia filmiku ;)
Więcej w moim temacie, tutaj link do wykresu:
LINK (http://www.ifans.pl/showthread.php?568-Lukasz-G35-Coupe-2005&p=18524&viewfull=1#post18524)

Coobcio
2nd-December-2013, 16:14
No Hamulcowo się już przygotowuje zamówiłem komplet hebli z G37S :)
Z silnikiem dojdzie się do ładu żeby nie wiele ustępował M6 i wpadam do was !!
Ps. na normalnych oponach leciałeś czy na pól slikach ??

Lukasz
3rd-December-2013, 22:29
Kapcie to Bridgestone Potenza RE050. Przód 235, tył 275.

misiektoja
3rd-January-2014, 16:44
Zaszalałem dzisiaj, wziąłem swoje Infiniti G37S i też kilka okrążeń na Nurburgringu zaliczyłem :) Najlepszy czas 08:49 :) Niestety jakość zdjęć została automatycznie zmniejszona, żeby na forum weszło. Wrzuciłbym też film, ale nie chcę Łukasza zawstydzać :P

4457445444554456445944584460

sirtrojan
3rd-January-2014, 16:51
grubo :) Ma teraz Łukasz czas do pobicia ;)

Lukasz
4th-January-2014, 12:42
Hue, hue. Też mam X i Forze 4. Musze przyznać że Nürburgring (pętla północna) jest słabo odwzorowana. Niby zakręty takie same ale jednak to nie to. Miałem styczność z GT5 i wygląda to tam o niebo lepiej. Takie moje 3 gr. :)

Wysłane z Nexus 5

misiektoja
4th-January-2014, 15:02
Hmmm, zawsze myślałem, że tory jednak lepiej są odwzorowane w FM4. Jest ich mniej niż w GT5, ale są bardziej dopieszczone i na pewno tekstury są w wyższej rozdzielczości. Ale jak samą pętle płn zrobili to nie wiem, bo nie byłem, ale po obejrzeniu kilku filmów widać , że wszystkie punkty charakterystyczne zostały odwzorowane. Z drugiej strony mechanika jazdy na pewno lepiej jest zrobiona w GT5, w FM4 zdecydowanie za łatwo prowadzi się auta.

Sent using Tapatalk