PDA

Zobacz pe?n? wersj? : fx 35/45 do oceny



mooth
21st-August-2013, 18:07
Witam wszystkich
Wlasnie zaczynam poszukiwanie wymarzonego auta

Czy ktos z Was moze juz widzial te dwie sztuki i moze cos na ten temat powiedziec ?

http://otomoto.pl/infiniti-fx-45-C29591717.html

http://allegro.pl/infiniti-fx-35-super-okazja-sport-pakiet-i3478595605.html

Bardzo podoba mi sie czarne fx 45 lecz od dawna znajduje sie juz na sprzedaz i to mnie niepokoi
Dzis wieczorem mam dostac jego carfax to moze cos to pomoze.

na allegro pojawilo sie ogloszenie uzytkownika z forum " jarekt " , czy ktos z Was moze widzial to auto lub moze sie na jego temat wypowiedziec ?

http://allegro.pl/infiniti-fx-35-2005-r-4x4-i3467746692.html

Tomek g35c
21st-August-2013, 18:44
Dawno kolegi Jarka tu nie było... samochód wygląda OK tylko dywaniki źle włożone... lol
Trzeba by było miernikiem grubości lakieru przelecieć i zobaczyć te parkingowe przycierki...
Ja nie znam wozu ale może ktoś z W-wy może polecić...
Sprzedawca sprawia wrażenie uczciwego... ale auto nie ma kamerki cofania i radio coś tam chyba nie halo...
Ale pewnie się pojawi na forum może doda coś od siebie... ;)

mooth
27th-August-2013, 21:01
Dzis ogladalem fx45 w Warszawie , potrzebuje sprawdzic vin w zwiazku z czym czy ktos moze polecic mi strone na ktorej moge to zrobic ? jak wszystko wyjdzie ok to zabieram auto do ASO infi na przedzakupowe sprawdzenie ( cena jak by kogos interesowalo to ~420 PLN )

Czy to normalne, ze te silniki pobieraja olej ?
Z auta wycieka jakis plyn , nie jest to olej . Czy moze to byc cos powaznego ? tak jak to widac na zdjeciu

http://img01-otomoto.sogastatic.pl/C30073731_2.jpg

guziqs
27th-August-2013, 21:03
odpływ klimy ;d

Napac
27th-August-2013, 21:40
Mooth dzięki za info w sprawie kosztu w ASO, jutro właśnie miałem dzwonić. Jak te autko w środku ? Zadbane?

Orientowałeś się może coś na temat tego autka

http://allegro.pl/infiniti-fx-35-super-okazja-sport-pakiet-i3478595605.html ??

mooth
27th-August-2013, 22:07
vin wlasnie sprawdzilem i o dziwo wyglada na to ze auto przyplynelo w calosci tak jak to mowi wlasciciel

w srodku niestety ma deske w bablach ale to jest do zrobienia wiec sie nie przejmuje , reszta w normalnym stanie

A jesli chodzi o wizyte w aso to pan mowil ze sprawdzenie trwa 1,5 -2h i obejmuje praktycznie wszystko , blacha , komputer , zawieszenie , silnik .....
aha i trzeba sie umawiac z 2 dni wczesniej

mooth
29th-August-2013, 23:51
Co myslicie o tym ?
http://otomoto.pl/infiniti-fx-45-i-wl-od-nowosci-samochodu-C30420642.html

gaz zostal zalozony w 2009 roku , zastanawiam sie czy to moglo jakos zle wplynac na silnik

Black
30th-August-2013, 00:23
Silnik w 45 bardzo dobrze znosi LPG to raz,dwa że wg opisu auto od pierwszego właściciela...

BAJZEL
30th-August-2013, 07:55
gaz zostal zalozony w 2009 roku , zastanawiam sie czy to moglo jakos zle wplynac na silnik

Przede wszystkim LPG do sprawdzenia bo jesli instalacja jest konkret to tylko na plus ja mam PRINSA i przez 7000 - 10000 tys km nawet sie nie rozregulowała ... a niby nie zalecają PRINSA do naszych aut ... a mój instalator skomentował to tak ... na jakiej podstawie jedna z najlepszych instalacji jest niezalecana ... na jakims pojedynczym przykladzie bo komus cos nie wyszło... a wszyscy polecaja STAGA ... , zasmiał sie i powiedzial najzwyczajniejsza CHINSZCZYZNA i jezeli on mialby mozliwosc zalozenia PRiNSA to by sie nei zastanawial...

Wracając do tematu ... jezeli ktos mialby założoną konkret instalacje to pewnie by o tym wspomniał... , że ma to i tamto takie i takie ... a nie zwykle LPG... ale to moje zdanie to tak jakbys założyl konkret fele, super oryginalne wydechy, jednym slowem zainwestowal dobre 5- 10 tys pln i nawet o tym nie wspomnial ...

Napac
30th-August-2013, 08:55
Autko prezentuje się fajnie. Ja jednak nie mogę przekonać się do tego koloru wnętrza :)

mooth
30th-August-2013, 12:32
dzis postaram sie zobaczyc jak wyglada , jak wszystko bedzie ok to w przyszlym tygodniu trafi na warsztat na gruntowne sprawdzenie

smola71
30th-August-2013, 13:24
i o to chodzi, jechać na ścieżkę w ASO i powiedzą więcej niż mniej. Nie bardzo rozumiem jak przy zakupie auta za te pieniądze można oszczędzać 200 pln za przegląd, a potem " bo mnie nieuczciwy sprzedawca oszukał"

mandes
1st-September-2013, 10:31
Rozmawiałem ze sprzedającym. Autko kupił w salonie jako nowe w stanach. W Polsce miał małą przygodę na autostradzie pękła mu opona i przytarł prawymi drzwiami, drzwi nie miały naruszonej blachy w związku z tym były tylko malowane. Poza tym mówił że wszystko jest w 100% ok. Mi też się podoba i zastanawiam się nad jego zlustrowaniem i zakupem. tylko to wnętrze, ale mam nadzieję że to "drewno" da się oderwać.

sirtrojan
1st-September-2013, 13:36
mam nadzieję że to "drewno" da się oderwać.


da sie. montowane jest na taśmę dwustronną :)

mooth
1st-September-2013, 14:44
Daj znac gdybys go widzial, ja niestety przez tydzien nie moge wyrwac sie z domu

mandes
3rd-September-2013, 21:23
Obawiam się że to drewno to oryginalny element kokpitu a nie naklejka. Właściciel przysłał mi dokładniejsze zdjęcia. Tam widać jak na dłoni że przynajmniej ten główny element posiada napisy tj. disc, vol itp.
Czyli musiałbym wymienić całą ramkę i to samo dotyczy pozostałych elementów. A z drugiej strony to chyba nie było seryjnie takiego drewna, właściciel musiał to dokupić jako opcjonalne wyposażenie.

sirtrojan
3rd-September-2013, 21:34
nie było takiego drewna w ofercie finfirifi więc spokojnie to tylko dedykowana dokładka.
Skoro są napisy to dobrej jakości :)

asmo
5th-September-2013, 15:01
Widze, ze jestes z lodzi, wiec zawsze mozesz wpasc do radomska obejrzec moja sztuke ;) http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-C30385083.html
wystawilem pierwszy raz, narazie bez zdjec srodka, bo tak jak napisalem chce sieprzesiasc na 2gen :)

mooth
6th-September-2013, 08:15
Dzięki, kupiłem już tego w "drewnie"
Moje poszukiwania zakończone.

sirtrojan
6th-September-2013, 11:16
Gratki moot :)

Jak pierwsze wrażenia?

Tomek g35c
6th-September-2013, 14:01
Mamy kolejnego FXa na forum gratki zakupu moot... i witamy wśród szczęściarzy... ;)

golden35
6th-September-2013, 15:26
Witaj Mooth pozdrowionka i szerokiej drogi,pewnie gdzieś się spotkamy na drodze.infiok

mooth
6th-September-2013, 21:18
super jazda, jedynei jeszcze nie moge przyzwyczaic sie do parkowania , troche wiekszy jest od moich poprzednich aut
sirtrojan miales racje co do " drewna " , tylko jest duzo roboty z tym , klej bardzo ciezko schodzi ,ale juz polowe wywalilem i narazie mi sie wiecej nie chce

wydaje mi sie ze dobrze trafilem , w ASO nissana sprawdzili mi go i niby nic nie bylo z nim kombinowane , jedynie drzwi malowane , widzialem je przed malowaniem na zdjeciach lekko zarysywane
do zrobienia mam migacze na eu , o dziwo pierwszy wlasciciel jezdzil na czerwonych przez 9 lat
oraz drzwi kierowcy nie zamykaja sie z pilota jak inne tylko trzeba je kluczykiem - o tym juz znalazlem na forum

BAJZEL
6th-September-2013, 21:23
wsadzisz troszke czasu serca i pieniędzy i bedziesz zakochany :)

ja tak miałem a te wszystkie drobne przeróbki sprawiają tyle frajdy,,, ze ho...ho....

powodzonka w dopieszczaniu :)

mooth
6th-September-2013, 21:42
czy jest jakas dana ilosc km po ktorej powinno sie wymieniac swiece ? osoba od ktorej kupilem mowil ze to teraz jakos wypada . pytam gdyz w poprzednich autach nigdy tego nie robilem

golden35 wypatruj czarnego infi na lubelskich blachac

sirtrojan
6th-September-2013, 22:16
jak wypada teraz to wymieniaj ;)

BAJZEL
6th-September-2013, 22:31
mam swiece 6 sztuk
zrobiłem na nich jakies 5 tys k
podwójne platyny czy jakos tak musialbym doczytac bo nie pamietam co dokladnie pamietam tylko , ze drogie ...
wymieniałem bo szukałem problemu a okazało sie , ze to nie swiece i tak sobie leżą i marnują sie a flaszka to zawwsze dobry deal :)

mandes
10th-September-2013, 13:51
Witam,

Też miałem chrapkę na to autko ale jak to się mówi kto pierwszy ten lepszy :(, szukam zatem dalej.
A tobie mooth życzę zadowolenia z autka i setki bezawaryjnych kilometrów.