PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Spot Warszawski - czwartek 29.08.2013



sirtrojan
23rd-August-2013, 21:57
Ponieważ kończą się nam wakacje (a przy okazji wpada do nas Lukas), proponuje wszystkim kolegom i koleżankom z Warszawy spotkanie na parkingu za stadionem narodowym. Start 19.30
zakończenie około 22.

Nic wielkiego - po prostu spotkanie fanów marki :) Wszyscy będą mile widziani - niezależnie czym przyjadą.

Tomek g35c
23rd-August-2013, 23:57
Szkoda że wracam w piątek 30.08... :( a może Lunch piątkowy po 12:00...
Będę już w W-wie... :)

Lukasz
24th-August-2013, 09:36
a może Lunch piątkowy po 12:00...


Czemu nie... :)

Tomek g35c
24th-August-2013, 17:36
To fajnie... z Grzechem się zdzwonię jak wyląduję... :)

slepy62
26th-August-2013, 21:38
jak zupełnie nie odpłynę to dojedziem

na razie pływam w maderze popijając likierem z maracuji

po powrocie odwyk wskazany lol

pozdrowienia dla wsiech formuwicz-ek i -ów

grabba
26th-August-2013, 21:42
Irek, fajnie, tylko plaża jakaś taka kamienista :) Pozdrawiamy z Polski

slepy62
26th-August-2013, 21:55
Irek, fajnie, tylko plaża jakaś taka kamienista :) Pozdrawiamy z Polski\

tu w ogóle nie ma plaż - same klify, kupa delfinów i wieloryby - i o to chodziło lol

sirtrojan
26th-August-2013, 22:22
Monika i Iras bawcie się dobrze :)

Tomek g35c
28th-August-2013, 21:30
Pozdrowienia z Dubaju przesyłam ... :P

sirtrojan
28th-August-2013, 21:49
bez fotek sie nie liczy.
popraw sie bo jak nie jutro wywalam posta :becky:

Tomek g35c
29th-August-2013, 08:47
Musze popracować nad ich rozmiarem są za duże... jak będzie chwila to to załatwię... :(

sirtrojan
29th-August-2013, 16:44
ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE WSZYSTKICH NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW FORUM. BĘDZIE SILNA REPREZENTACJA SPECJALIZUJĄCA SIEW G35 FX I GEN I FX 2 GEN.
Lepszej okazji nie będzie :)
PS. nie trzeba pucować fur ale jak będą czyściutkie będzie miło infiok

Tomek g35c
29th-August-2013, 16:52
Ja też myślami będę z Wami... :)

Szkoda że na zamknięciu sezonu spotkań przy stadionie zabraknie "białej strzały". :(
Zróbcie fotki dla mnie bardzo Was proszę.

Athens
30th-August-2013, 00:20
Jak zawsze miło było.
Łukasz autko umył , powoził naszego Sira, Irek z ekipą wpadł, fajnie masz te monitory zamontowane.
Znowu usłyszeliśmy V8 :) konta V6 Łukasza, oba ładne ale G fajniejsze.

Jak coś z fotek wyszło to wrzućcie.
Tomek a na marginesie to ja białego od Częstochowy nie widziałem :P

Tomek g35c
1st-September-2013, 23:20
Wrzućcie foty...
Musiało być super... szkoda że zabrakło mojego G35 na spocie...

Arek w czwartek jak będziesz to się zobaczysz się z "Białą Strzałą"... jestem już w W-wie... :)

Lukasz
16th-September-2013, 20:06
Oto fotki. Było więcej ale nie nadają się do pokazania, Grzegorz dziwne rzeczy tam robi, a takie coś to nie na publiczne forum ;)


http://imageshack.us/a/img69/4868/eb6q.jpg

http://imageshack.us/a/img163/7792/nt1d.jpg

http://imageshack.us/a/img94/1337/ym24.jpg

Tomek g35c
16th-September-2013, 22:00
Ładne fotki brakuje tylko "białej strzały".... ;)
Szkoda że nie mogłem być...

sirtrojan
19th-September-2013, 14:08
Ja planuje dziś wpaść na 19.30. Proponuje tę godzinę bo jeszcze będzie widno. Potem chyba się przeniesiemy gdzieś na saską kępę to knajpy.
Kto za?

Tomek g35c
19th-September-2013, 14:30
Ja jestem na tak... jak zawsze... lol
Myslę że przyjedzie nas sporo... ba obstawiam że będzie 7 - 8 samochodów... ;)

Athens
19th-September-2013, 19:13
Będę dzisiaj, ale nie zdąże podmienic Cytryny na Infi, więc wyjątkowo tak się pojawię. Dotrę około 19.30 - 19.45 max.

A co do zdjęć to fajnie to strzeliłeś Łukasz, dawaj te z wariackimi minami, pośmiejemy się :)

sirtrojan
19th-September-2013, 19:19
dawaj te z wariackimi minami:eyebrows::eyebrows::eyebrows:

Tomek g35c
20th-September-2013, 02:03
Dzięki za spota... chyba ostatniego na świeżym powietrzu w tym roku... lol
oraz za Kebabowego afterka...
Było nas sporo And, Athens, Grabba, Ja, SirTrojan, Slepy z rodzinką... Pozdrawiam Wszystkich...

Grzechu jeszcze raz 100 lat ... ;)

Athens
20th-September-2013, 10:10
Również dziękuję za chłodno-jesiennego spota. Miło było mi poznać niektórych klubowiczów na żywo, i potowarzyszyć przy zjadaniu mięcha. Irek jadłem bakłażana w pomidorach, masz czego żałować :) Reszta - fury mięsiwa ;)
Trzeba zaznaczyć , że tym razem "samochodowo" spot był: japońsko-szwedzko-włosko-francuski.

Piona!

PS. Dziękuję pięknie Tomkowi za ramkę firmową , thx!

grabba
20th-September-2013, 11:35
Fajnie było Was zobaczyć. Pozdrawiam

slepy62
20th-September-2013, 20:47
Również dziękuję za chłodno-jesiennego spota. Miło było mi poznać niektórych klubowiczów na żywo, i potowarzyszyć przy zjadaniu mięcha. Irek jadłem bakłażana w pomidorach, masz czego żałować :) Reszta - fury mięsiwa ;) Trzeba zaznaczyć , że tym razem "samochodowo" spot był: japońsko-szwedzko-włosko-francuski. Piona! PS. Dziękuję pięknie Tomkowi za ramkę firmową , thx!

Po SirJDaniels-u - bakłażany nie dla mnie - tylko mięsiwo lol ale dzięki za relację, nastepnym razem się skuszę...
dzięki za spotkanie i ... poczęstunek,rozgrzałem się troszkę lol

SirZastępczy - jak najszybszego powrotu w autorodzinne objęcia marki...

Athens
26th-September-2013, 17:30
Nie wiem czy dzisiaj ktoś podbija na stadion ale mnie nie będzie.

slepy62
26th-September-2013, 18:26
Ją idę odespać bo jutro znów mnie "nocka" czeka lol

Tomek g35c
26th-September-2013, 20:56
A ja jeszcze w pracy... i dziś nie będę...

kmn
23rd-April-2014, 20:08
Odświeżam temat Warszwskich spotów, ponieważ w trojmieście ciężko się nam zorganizować, a jest nas tylko dwóch w trojmieście. Postanowiłem podjechać na spota do Wawy:grouphug: A tak serio, to będę w w Wawie od piątku do niedzieli, ale tylko piątek od 10 do 15 będę wolny. Reszta weeku zajęta. Wiem, że godziny słabe bo każdu w pracy, ale może ? :eyebrows:

Tomek g35c
24th-April-2014, 01:38
Ja o tej godzinie pracuję... sorry

kmn
26th-April-2014, 23:39
Byłem, zwiedziłem, wróciłem:) Szkoda, że nie udało sie zespotować, ale innym razem na pewno sie uda. Może nad morzem:) W Warszawie korki MEGA ehhh. Kierowcy trochę nerwowi, ale chyba to przez te wieczne korki :/ Chciałem gdzieś tam skręcić pas się skończył i stałem jak ta zawalidupa z kierunkiem w lewo ale co zrobić. Obce miasto, rozkopy, navi nie wdzi zmian na drodze, ale myślałem, że ktoś mnie wpuści, żebym korka na innym pasie nie robił( a nie chciałem jechać kolejne 2km żeby nawrócić) ale nie... wszyscy jadą. Już mi ciśnienie podrosło, że nikt nie jest tak uprzejmy jak ja ;) ( bo zawsze wpuszczam w takich sytuacjach, a tym bardziej obce blachy) i zacząłem troszkę gestykulować "k....a serio nikt?" i się zaczęło:deadhorse: hehe
I się zastanawiam dlaczego? Dlatego, że z Gdańska czy dlatego, że Infiniti w macie :cool:
Inna sytuacja z kolei jak ja stałem w korasie i kogoś wpuściłem to ani dzięki ani nic hmm:confused: oczywiście autobusy są wyjątkiem.
Chyba przez te korki większość kierowców ma fulla i mają w :dupa: drobne gesty, które wiele nie kosztują, a zawsze milej.

slepy62
27th-April-2014, 00:00
Byłem, zwiedziłem, wróciłem:) Szkoda, że nie udało sie zespotować, ale innym razem na pewno sie uda. Może nad morzem:) W Warszawie korki MEGA ehhh. Kierowcy trochę nerwowi,.................. że nikt nie jest tak uprzejmy jak ja ;) ( bo zawsze wpuszczam w takich sytuacjach, a tym bardziej obce blachy) .........................I się zastanawiam dlaczego? Dlatego, że z Gdańska czy dlatego, że Infiniti w macie :cool:
Inna sytuacja z kolei jak ja stałem w korasie i kogoś wpuściłem to ani dzięki ani nic...........................
Chyba przez te korki większość kierowców ma fulla i mają w :dupa: drobne gesty, które wiele nie kosztują, a zawsze milej.

Widać trafiłeś na samych k................ albo c.................
z reguły obce rejestracje ( nie warszawskie) mają z górki,.............. ZA WYJĄTKIEM PIĄTKÓW lol

miałeś info nt. sobotniego grilla - mogłeś zaglądnąć zamiast narzekać...

zwłaszcza że miaiłeś w "miarę po drodze" ........................

kmn
27th-April-2014, 10:40
Kurcze musiałem przegapić tą informację grillową i głodny wracałem bo McD-s'a dopiero zobaczyłem 100km przed Gd ;)