PDA

Zobacz pe?n? wersj? : białe fx35 2004



Iron man
26th-August-2013, 13:30
Siemanko :)

Czy kojarzy ktoś to auto? http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-C30293732.html
Jakieś sugestie? komentarze? Opis, jak opis - ochy i achy :/

guziqs
26th-August-2013, 13:33
ogłoszenie juz troche jest i jak kiedyś dzwoniłem mówili że mają mnostwo chętnych i zaraz sie sprzeda a cena 2 miechy temu była chyba 49 tys :) Takze jak teraz jest 31 no to chyba coś tam mocno jest nie tak :| ale na zywo nie widziałem

sirtrojan
26th-August-2013, 13:39
tanio jak barszcz. jedz - ogladaj - sprawdź kwity i auto w ogóle - kupuj :)

Iron man
26th-August-2013, 13:43
Wiem, że taniocha. Za tą cenę to conajwyżej poobijane gnieciuchy. Na razie, to napisałem maila i czekam na numer telefonu, gdyż nie ma w ogłoszeniu.
guziqs, pamiętasz czy to był komis, czy prywatna osoba?

sirtrojan
26th-August-2013, 14:01
to może być wałek jak taka cena i nie ma nr. telefonu.

Black
26th-August-2013, 14:46
Najpierw 49k teraz tylko 31? coś mi tu nie halo.

Iron man
26th-August-2013, 15:08
Jeśli była by taka, jak w opisie i na zdjęciach, to i za okolice 50 zapewne by poszła. No cóż, ja mam trochę za daleko, żeby pojechać i na 98% wrócić z niczym. Do 100 km, to pojechałbym z samej ciekawości. Może jednak komuś przyda się ten temat.

grabba
26th-August-2013, 15:17
Może silnik lub skrzynia pada? W innym przypadku ciężko uzasadnić aż tak dużą obniżkę ceny.

guziqs
26th-August-2013, 16:16
niby osoba prywatna, dzwonilem tylko z ciekawości i jakaś osoba oglądająca mojego kiedyś szykowała się na białego. Ale jak widać nie kupiono

dider
26th-August-2013, 16:48
niby osoba prywatna, dzwonilem tylko z ciekawości i jakaś osoba oglądająca mojego kiedyś szykowała się na białego. Ale jak widać nie kupiono A tak ogólnie na jaki numer dzwoniłeś nie pomyliło ci się z tym ogłoszeniem http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-3-5-282-km-bezwypadek-C30177522.html przecież tamto to straszny wałek jakich wiele na otomoto kolega co wysłał maila dostanie odp łamaną polszczyzną co ma zrobić jak będzie chciał kupić to auto( coś w stylu wpłaty na payu to dostanie autko bo właściciel jest zagranicą itd. ) a na pewno nie numeru tel .

guziqs
26th-August-2013, 18:15
kurcze juz nie pamietam bo to bylo jakis czas temu ale kojarzy mi sie że w ogłoszneiu było napisane ogłoszenie prywatne i długi opis wiec raczej to co kolega podał w 1 poście ;) jestem raczej pewien na 90%

Napac
26th-August-2013, 18:46
Za taką kasę auto na 100% ma ukrytą wadę.. albo jest to ogłoszenie na wabika i przekręt z wpłatą kasy. Nikt nie daje takiego ogłoszenia bez numeru telefonu.

Napac
27th-August-2013, 13:46
Auto o którym mowa już w normalnej cenie z kontaktem do właściciela.

http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-alu-20-full-opcja-bialy-C29544672.html

Iron man
29th-August-2013, 20:42
Dostałem maila :D :
"
dzień dobry
mój Infinity FX 35 na sprzedaż w cenie 30000 PLN. Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, że ja i moja żona wzruszony nad brzegiem Skive Fjord w Danii, w pobliżu miasta Skive, po wyjście na emeryturę (my Ruskie pracowaliśmy dla rosyjskiej firmy w Polsce i teraz przeniósł się do Danii). Kupiliśmy tutaj piękny dom, mamy ogród, Mamy sad, owoców, kwiatów, często łowić ryby. Rozumiemy Polski, ale nie można pisać, dlatego używać Tłumacz Online. Piszemy i angielski też. Tak zdecydowaliśmy skreślony hałas miasta w spokojnej miejscowości w Danii.
Teraz, o samochodzie. Nasz samochód jest w doskonałym stanie, przechowywane w garażu, bezwypadkowy, silnik pracuje cicho i płynnie, wszystkie dokumenty są w porządku.
Oto pełny komplet naszej maszyny:

Infiniti FX 35, SUV
Rocznik:2004
Przebieg:137 000 km
Rodzaj paliwa:benzyna+LPG
Silnik:3500 cm³ (Moc 290 KM / 213 kW)
Skrzynia biegów:automatyczna
Kolor:biały
Liczba drzwi:4/5
Kraj aktualnej rejestracji:Polska
alufelgi, szyberdach, ksenony, światła przeciwmgłowe, przyciemniane szyby, ASR, autoalarm, poduszki powietrzne, immobiliser, ESP, EDS, 4x4, el. szyby, tapicerka skórzana, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, tempomat, podgrzewane fotele, czujnik deszczu, kierownica wielofunkcyjna, czujnik parkowania, pierwszy właściciel, bezwypadkowy, garażowany, V6 + GAZ, ABS, 4WD, autom. skrzynia biegów, hak, klimatyzacja, radio + CD, felgi zimowe wraz z oponami 18, Sekwencyjna instalacja gazowa z butlą w kole zapasowym, hak z możliwością zdemontowania, dwustrefowa klimatronik, el. reg fotela kierowcy i pasazera, możliwość programowania ustawień fotela, kierownicy i lusterek, el reg kierownicy, el reg i podgrzewane lusterka boczne, reflektory bi-ksenonowe, Czujnik zmierzchu do sterowania
automatyką świateł, aktywne zagłówki, dynamiczny tempomat, skrzynia biegów automat tiptronic, SYSTEM NAGŁOSNIENIA AUDIO BOSE 300 WAT - 11 głośników , zmieniarka na 6 CD, subwoofer, chromowane relingi dachowe,
Samochód jest w garażu w Warszawie, zarejestrowany w Polsce. Proszę nam powiedzieć, w jakim mieście mieszkasz, aby umówić się na spotkanie w mieście, w którym każdy jest wygodne. Jestem pewien, że będziemy zgadzają i to będzie dobry interes zarówno dla Ciebie jak i dla nas.
Pozdrawiam


Анатолий Манучаров"

sirtrojan
29th-August-2013, 22:16
:) piękna historia. Napisz że jesteś w warszawie i chętnie podjedziesz obejrzeć auto. Ciekawe jak sie akcja rozwinie :)

grabba
29th-August-2013, 23:15
Może warto sprawdzić z jakiego IP przyszedł mail. Jeżeli jest w Polsce, zgłosić sprawę na policję, może udało by się zrobić prowokację i gnoja zamknąć.

Black
29th-August-2013, 23:19
Auto o którym mowa już w normalnej cenie z kontaktem do właściciela.

Niestety ale mail którego otrzymał kolega "Iron" mówi coś innego,dla mnie wałek i przydałoby się zawiadomić W-11:)

grabba
29th-August-2013, 23:27
Black ... niekoniecznie. Być może oszust wziął poprzednie ogłoszenie, zmienił cenę i wystawił jako swoje. A teraz jest już znowu oryginalne. Do sprawdzenia.

sirtrojan
30th-August-2013, 00:22
to za 49 to jest normalna cena
II to wałek. za chwile okaże sie ze trzeba wpłacic kase za transport albo inną usługę.
To tzw nigeryjski przekręt. Starszy od internetu ;)

mozna pokrespondować dla zabawy :P

BAJZEL
30th-August-2013, 07:10
Paru z nas już to przerabiało ... ja miałem juz 2 takie przypadki jak sprzedawałem auto jeden pan z Anglii i jeden pan z Hiszpanii ...
Szkoda zachodu ale jeżeli ktoś ma opcje sprawdzenia IP to można przynajmniej postraszyc ...

mandes
1st-September-2013, 10:21
Hejka, a ja dzwoniłem do gościa parę tygodni temu. Z rozmowy Pan wydał się bardzo konkretny, powiedział że na co dzień jeździ tym autkiem z rodziną, posiada go od 7 lat i robi wszystkie przeglądy na bieżąco, że jest w idealnym stanie, posiada do niego drugi kpl kół 18" z zimowymi oponami, i że ten biały kolor to jest tak naprawdę naklejka, pod nią jest chyba srebrny metalik albo coś w tym rodzaju już nie pamietam. Auotko zachwalał i polecał w 100%. Aha i ten przebieg jest podany w milach. Powiedział równiez że jest autentyczny i jeżeli widziałem w ogłoszeniach mniejsze przebiegi to na pewno kręcone.