PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Sprawdzenie auta przed zakupem inspekcja MALOPOLSKA SLASK bezwypadkowy.net



abc1234xx
18th-September-2013, 09:43
Nie jest to reklama produktów. Mam nadzieję że wybrałem dobry dział. Jeżeli nie proszę o przeniesienie. Ewentualnie w razie możliwości proszę o przyklejenie tematu. Nie chce powodować na forum zamieszania moim tematem. Oferuje bardzo poszukiwaną usługę w obecnych czasach. Jeżeli administracja forum nie zgadza się na mój temat proszę o usunięcie


Witam. Chcesz abym obejrzał jakieś auto na terenie Śląska, Małopolski? Fachowo. Pisz inspektor@notowany.pl - odpisuje szybko (wyślij jeżeli posiadasz link do ogłoszenia, vin i swoje oczekiwania). Zakres i ceny ustalane indywidualnie. Wykonuję zdjęcia wg życzenia, opisuje stan. Nagram filmik. Wynegocjuję cenę. Przeprowadzę kontrole dokumentów wraz z sprawdzeniem historii szkód w Krajowej bazie FUNDUSZU GWARANCYJNEGO (szkody oc, ac). Sprawdzę lakier miernikiem.
Duża elastyczność czasowa i dokładność. Doświadczenie.


Przykładowe cenniki zewnętrzne :
Ścieżka diagnostyczna : od 30-50zł (płatne diagnoście) w 50% przypadków z fakturą/paragonem
Przegląd przed zakupowy ASO : od 200zł do 500zł w luksusowych markach - płatne w kasie ASO z możliwością faktury


Pisz inspektor@notowany.pl


Zalecam kontakt email. Dla zainteresowanych podam numer telefonu .


Jest możliwość przeprowadzenia inspekcji także w DOLNOŚLĄSKIM, ŁÓDZKIM, PODKARPACKIM, OPOLSKIM, ŚWIĘTOKRZYSKIM. Oczywiście przy tych województwach cenniki są inne ze względu na odległość


Pewność i rzetelność gwarantowana - ekipa bezwypadkowy.net


http://www.bezwypadkowy.net/forum/50-pomoc-przy-ogldzinach-pojazdu/44194-a-pomoc-inspekcja-inspekcje-caa-maopolska-lsk-profesjonalnie-z-klientem-lub-samodzielnie-aso-rezerwacje-miernik-stacja-diagnostyczna-full

Tomek g35c
18th-September-2013, 10:01
Wszystko fajnie... tylko zapraszamy do powitalni... poniżej link
http://www.ifans.pl/forumdisplay.php?4-Dopiero-doczye-Przywitaj-si-adnie-!
A poza tym takie usługi na forum prowadzone są zazwyczj nie odpłatnie... więc Administracja się musi wypowiedzieć...

abc1234xx
18th-September-2013, 10:14
dlatego napisalem w pierwsszych linijkach o wszystkim ;) nie kazdy musi sie zgodzic :) zapomnialem dopisac ze historia USA takze bedzie w raporcie :) a nawet czesto sa fotki z usa ;)

Tomek g35c
18th-September-2013, 11:22
Tak tylko zazwyczja koledzy CarFax przysyłają za darmo... oczywiście mówię o tych co chcą pomóc innym osobom.
Zgadzam się z tym iż pojechać zobaczyć i ocenić to jest całkiem inny temat...
i jeżeli musisz poświęcić czas ba nawet pojechać oglądać to to są koszty...

Pytanie brzmi: jakie masz kwalifikacje do tego typu oceny pojazdu ?... Jesteś Rzeczoznawcą PZMot czy coś w tym stylu...

abc1234xx
18th-September-2013, 11:31
wiesz ile bierze rzeczoznawca? 300-400 zl. Ja robie to za 1/3 tej kwoty a spedzam przy aucie 2-3h. Rzeczoznawca cale 40min lakonicznie ogladajac. Wiesz co jest warty raport rzeczoznawcy np dekry? jak nie to ci pokaze z wlasnego doswiadczenia ostatni przypadek. Nie jestem rzeczoznawca. Posiadam wiedze i doswiadczenie plus dostep do wielu rzeczy potrzebnych przy sprawdzeniu :)

http://www.bezwypadkowy.net/forum/72-uwaga-na-to-auto/44940-uwaga-mondeo-25-kombi-laziska-gorne-mikolow-wf0gxxgbbg8l36079-mgc


Wyciag z raportu mojego

Poniżej przedstawiam wyniki pomiarów z opisem elementu blacharki .
Błotnik lewy tył- 110-125 wynik fabryczny.
Drzwi tylne lewe- 110-125 wynik fabryczny.
Drzwi przednie lewe- na łączeniu z błotnikiem przednim prawie brak odczytu lub 700
i więcej na połowie drzwi mniej więcej od progu do szyby czym w tył drzwi dalej 250-
300,
Słupek nad drzwiami lewy –przy łączeniu z błotnikiem i maska od dołu 100 , w środku
300-450 (zaznaczone palcem na zdjęciach), później za lusterkiem do gory wchodzi na
125 i jest ok w strone tyłu więc tylko cieniowany od przodu i szpachlowany po
wypadku.
Błotnik przedni lewy - od 110 do 175 wyniki. Element lakierowany.
Maska – 170-230. Element lakierowany
Zderzak przedni- wymieniony i lakierowany. Widoczne odpryski lakieru widoczne na
zdjęciu. Był kiedyś czerwony.
Lampy przednie i tylne – Przednie lampy dwie różne ale oryginalne FORD. Jedna z
naklejką fabryczną druga bez.. Jest to na zdjęciach. Możliwe że lewa była od angola i
usunięto naklejkę na której była informacja left hand traffic LHT. Tylne lampy
fabryczne . Błotnik prawy przód- waha sie od 125 do 190 (największy wynik pod
kierunkowskazem jest to widoczne na foto.) Element lakierowany.
Drzwi prawy przód- od tylnych drzwi 125 a przy błotniku przednim 150-180(szpachla)
Element lakierowany od strony błotnika. Reszta prawidłowa.
Drzwi tylne prawe- 110-125 wynik fabryczny.
Błotnik prawy tył - 110-125 wynik fabryczny. Posiada zagięcie, rysy i pęknięcie lakieru
widoczne na zdjęciu.
Słupek nad drzwiami prawy – od tylu pojazdu do przedniego lusterka bocznego 110
a od lusterka do maski 700 i więcej a przy samej masce brak odczytu. Dużo szpachli i
lakierowany do wysokości lusterka.
Klapa tylna – 110-125 wynik fabryczny.
Dodatkowo słupki wewnętrzne i progi – odczyt 70-120 wynik fabryczny.
DACH- 110-125 wynik fabryczny.

A tu prosze DEKRA w zalaczniku - uwazajcie jak do auta zalaczone sa derkry opinie rzeczoznawcy. PIC NA WODE

Tomek g35c
18th-September-2013, 15:23
Dlaczego pytam o uprawnienia...
Ponieważ przydają się w sądzie ...
W sądzie ważne są wtedy wszelkie dokumenty... uprawnienia itp...
Nie neguję wiedzy oraz umiejętności Kolegi ale dobrze mieć takie papierki...

Powodzenia życzę... na pewno Twoje rady będą tu przydatne i pomocne w szukaniu wymarzonego auta...
Problem jest taki że nie ma już prawie używanych i nie bitych Infiniti... a jak są to kosztują dużo...

BTW
Jak wygląda Twoja wiedza dotycząca sprawdzenia silnika, układu napędowego, jezdnego czy geometrii pojazdu... jesteś z zawodu mechanikiem ??
Sorry że tak pytam ale chciałbym wiedzieć i inni pewnie też jaka jest Twoja wiedza dotycząca tego tematu...

abc1234xx
19th-September-2013, 08:51
Dlaczego pytam o uprawnienia...
Ponieważ przydają się w sądzie ...
W sądzie ważne są wtedy wszelkie dokumenty... uprawnienia itp...
Nie neguję wiedzy oraz umiejętności Kolegi ale dobrze mieć takie papierki...

Powodzenia życzę... na pewno Twoje rady będą tu przydatne i pomocne w szukaniu wymarzonego auta...
Problem jest taki że nie ma już prawie używanych i nie bitych Infiniti... a jak są to kosztują dużo...

BTW
Jak wygląda Twoja wiedza dotycząca sprawdzenia silnika, układu napędowego, jezdnego czy geometrii pojazdu... jesteś z zawodu mechanikiem ??
Sorry że tak pytam ale chciałbym wiedzieć i inni pewnie też jaka jest Twoja wiedza dotycząca tego tematu...

Nie biore udzialu w sadowych bataliach :) ja jestem od tego zeby nie musial nikt isc do sadu a nie zeby kupil i sie sadzil heh. Silnik sluch,jazda, wycieki ,nieprawidlowosci wizualne, napedy test drogowy, wycieki , nieprawidlowosci. Jezdny test drogowy, stacja diagnostyczna. Geometria to od razu widac wizualnie a potwierdzenie na plycie wstepnej zbieznosci na stacji diagnostycznej lub moge wykonac na stacji kontrole geometrii laserem lub innym urzadzeniem dostepnym na danej stacji. Wszystko wedlug upodoban i zyczen :) w tych czasach to mozna auto sprawdzac nawet 8h roznosciami. Jak juz tak chcecie wiedziec to ojciec jest mechanikiem wszystkiego co jezdzi a nawet i sie bawi czasami w blacharke. Od wielu lat przy tym jestem. Sam nie naprawiam grubych rzeczy bo mnie to nie bawi. Za to "trzepanie" aut do sprzedania to totalna pasja i nie zdarzylo sie zeby cos umklo :) zawod nie mechanik. Zawody 3 sztuki rozne ale nie mechaniczne.

Tomek g35c
19th-September-2013, 09:52
No i teraz już wiemy wszystko... dzięki za informacje... jak będzie potrzeba to się do Ciebie zgłosimy... ;)

abc1234xx
19th-September-2013, 09:57
Spoko ;)