PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fx37 ( usa )+ LPG czy ktoś przerabiał temat ?



devikk
7th-October-2013, 11:09
Witam kolegów . Czy ktoś instalował LPG do silnika 3,7 np w Fx lub innym ? Nie wiem czy silniki europejskie różnią się od tych usa ale każde info będzie przydatne, a że na LPG jeżdżę od 1994 r nie zamierzam zmieniać przyzwyczajeń :wof:

Lee
7th-October-2013, 11:23
Sądzę, że nie powinno być problemu, także mam spore doświadczenie w jezdzie na lpg, silniki są takie same, tylko z doświadczenia wiem, że osprzęt, zawiecha,hamulce itp. są inne na us, także, przy instalacji nie kolidują ...powyższe ;)
Pzdr.

devikk
7th-October-2013, 11:58
wiem wiem :) miałem 9 lat fx45 . Z hamulcami jest prosta sprawa - zakłada się brembo , gorzej jest z szybami które są cieńsze i trochę głośniej jest w wersji usa ( przynajmniej było )

slepy62
7th-October-2013, 19:09
Witam kolegów . Czy ktoś instalował LPG do silnika 3,7 np w Fx lub innym ? Nie wiem czy silniki europejskie różnią się od tych usa ale każde info będzie przydatne, a że na LPG jeżdżę od 1994 r nie zamierzam zmieniać przyzwyczajeń :wof:

silnik jest ten sam w USA i EU więc .... ,
ktoś z forum już pisał o założonej instalacji w II generacji-wersji z USA - ale to był chyba FX35
- trzeba poszukać gdzieś to jest na forum

Norbi
15th-October-2013, 07:18
Dyrektor handlowy z Czakramu w Tarnowie ma zagazowaną II generacje, myślę, że telefon do niego znajdziesz w sieci :)

siara_1984
15th-October-2013, 19:14
Mój teściu ma fx 37 i zakładał sobie teraz instalacje LPG. Jechaliśmy ostatnio w trasę do Krakowa i działa super. Instalacja Zenit Pro na wtryskach hana bardzo dobrze się spisuje tylko trochę przerabiał wnęke na zbiornik żeby mu nie wystawał

mzie
26th-October-2013, 02:03
20 tys. przejechane póki co lala. Czas pokaże co będzie dalej. II generacja u mnie oczywiście. Piękne nowe nawiercane i wentylowane tarcze przód i tył. Ale szału nie ma...