PDA

Zobacz pe?n? wersj? : 10.10.2013 - Spotkanie na Błoniach Stadionu Narodowego



sirtrojan
9th-October-2013, 18:13
Ponieważ zrobiło się cieplej proponuje spotkanie w dniu jutrzejszym o standardowej godzinei czyli o 19.30 na parkingu za Stadionem Narodowym.

Wstępna lista obecności:
- Black
- Athens
-TomekG35
-sirtrojan

Zapraszamy wszystkich chętnych - nowych i starych forumowiczów, z Infiniti lub bez.
:yo::yo::yo:

Lee
9th-October-2013, 19:16
Na prawie 24h... przed, takie ogłoszenie? Nie zdążę dojechać :becky:

sirtrojan
9th-October-2013, 19:48
"jedz na grzyby :) bo i ciebie i mnie posadzą" :)

Athens
9th-October-2013, 20:50
Nie marudź , dajesz Lee. Będę Cytryną , klocki z tyłu dziś się skończyły w Infi., tzn. pewna pani zbyt ostro bawiła się moim G :)

sirtrojan
9th-October-2013, 21:17
hehe
dzis rozmawialiśmy z Tomkiem o tym gdzie faceci mają punkt G .... Zapowiada sie temat przewodni ;)

Tomek g35c
9th-October-2013, 22:21
Tak... na pewno będzie White Narrow... i ja...


@Lee jakby co to możesz przekimać w W-wie za free, czym chata bogata... ;)

BAJZEL
9th-October-2013, 23:22
dzis rozmawialiśmy z Tomkiem o tym gdzie faceci mają punkt G

Przerabialem kiedys temat z kolegami ... , a ze dalismy wtedy w tamburyn az sie nuty z plecaka posypaly ... temat okazal sie nie do wyczrpania na cala noc i mam nawet swoja teorie na to gdzie jest G ...

pawell31
9th-October-2013, 23:31
Athens, wcześniej trzeba było to bym na zlot załatwił i na parkingu byśmy zmienili:D

Athens
10th-October-2013, 09:58
Athens, wcześniej trzeba było to bym na zlot załatwił i na parkingu byśmy zmienili:D

Pawełku jeszcze nie kupiłem, więc jak naprawdę masz coś w dobrej cenie to zaczekam.

Tomek g35c
10th-October-2013, 10:11
A co ze Ślepym ktoś dzwonił... nie było go na forum...

pawell31
10th-October-2013, 11:34
Pawełku jeszcze nie kupiłem, więc jak naprawdę masz coś w dobrej cenie to zaczekam.

Niestety ja odpadam na dziś.Miałem do pracy iść dopiero jutro ale dorzucili nam na noc 900 ton asfaltu do zrobienia.

Black
10th-October-2013, 12:13
.
dzis rozmawialiśmy z Tomkiem o tym gdzie faceci mają punkt G .... Zapowiada sie temat przewodni

Obyście dzisiaj tego nie sprawdzali:)

Athens
10th-October-2013, 12:39
Niestety ja odpadam na dziś.Miałem do pracy iść dopiero jutro ale dorzucili nam na noc 900 ton asfaltu do zrobienia.

Widać , że referendum blisko :) A gdzie ty chłopaku 900 ton wyrobisz? ;) Południową obwodnicę kazali ci skończyć przed 13? :D

slepy62
10th-October-2013, 17:18
A co ze Ślepym ktoś dzwonił... nie było go na forum...

A mysłałem że to ja jestem ślepy - przecie co dzień coś tam skrobnę - po/wt/śr nawiedzili mnie Twoi koledzy from Dubaj więc byłem troszke zajęty, poza tym chorym co nieco - zatoki, ale postaram się być....

sirtrojan
10th-October-2013, 23:19
I ja tam byłem i ayran piłem

Tomek g35c
10th-October-2013, 23:28
Dzięki za fajne spotkanko... pogadane... i kebab zaliczony...

Szczególne dzięki dla Black'a niewidzianego od czerwca... ;)

Szczep
10th-October-2013, 23:32
..i mi sie udało zaliczyć spot - fajnie było zobaczyc po długim czasie, a także poznać nowe twarze :) do zobaczenia niebawem, może jeszcze przed zimą uda nam się złapać jeden pogodny dzień i zrobić nowe forumowe zdjecia w grupie? :)

Pozdrawiam!

Tomek g35c
10th-October-2013, 23:48
..i mi sie udało zaliczyć spot - fajnie było zobaczyc po długim czasie, a także poznać nowe twarze :) do zobaczenia niebawem, może jeszcze przed zimą uda nam się złapać jeden pogodny dzień i zrobić nowe forumowe zdjecia w grupie? :)

Dzięki za krótki spot... i zapraszamy FXem na następny... wtedy foty porobimy...

Athens
10th-October-2013, 23:54
Również dziękuję za spota! Nie wiem , kiedy teraz znowu się zobaczymy...
Black ile to ja cię nie widziałem! Ale zdrowy chłopak z ciebie, mięcho poszło :)
Dzięki wszystkim.

slepy62
11th-October-2013, 07:23
Dzięki za spotkanie i fajnie było Cię znów zobaczyć brachu-Blacku

Jakbym wiedział że "Zieleninojad" mięcho wciągnie - to bym z Wami pojechał na tego "kabaczka"
lol


..i mi sie udało zaliczyć spot - fajnie było zobaczyc po długim czasie, a także poznać nowe twarze :) do zobaczenia niebawem, może jeszcze przed zimą uda nam się złapać jeden pogodny dzień i zrobić nowe forumowe zdjecia w grupie?


Bierz aparat i przybywaj w okolice salonu - SirGównoDowodzący lol zapoda temat spotkania - za tydzień w piątek (18/10)

Black
11th-October-2013, 09:39
Dzięx za spota i sprośne teksty:),mięcho w takim towarzystwie wchodzi nawet o 22:)

k_urczak
15th-October-2013, 14:23
Bry! Czy planujecie spota w tym tygodniu?

Tomek g35c
15th-October-2013, 14:26
Spot w piątek się zapowiada w okolicach salonu Infiniti... jakbyś był zainteresowany zapraszamy...

Athens
15th-October-2013, 21:33
Spot w piątek się zapowiada w okolicach salonu Infiniti... jakbyś był zainteresowany zapraszamy...

Możesz napisać coś więcej Tomek?

grabba
15th-October-2013, 22:02
Jestem w czwartek w Warszawie. Macie ochotę się spotkać. W piątek "niestety" jadę na wesele.