PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Dobry warsztat w Warszawie



Krez
11th-October-2013, 09:56
Szukam dobrego mechanika w Warszawie lub okolicach. Możecie kogoś polecić? Dzięki z góry. :)

sirtrojan
11th-October-2013, 12:26
co się dzieje?

Krez
11th-October-2013, 13:01
Przy przyspieszaniu słychać odgłos jakby jakiś metalowy element wpadał w wibracje, takie brzęczenie jakby coś się poluzowało. Być może to nic poważnego, ale wolę sprawdzić.

sirtrojan
11th-October-2013, 15:26
sprawdz osłone katalizatora - najlepiej wejdz pod auto i uderzaj gumowym młotkiem - jak zabrzeczy znaczy ze to moze byc to

marysia
11th-October-2013, 15:50
A gdzie polecacie wymienic uszczelkę pod głowicą...? ASO?

Tomek g35c
11th-October-2013, 16:47
Marysia a co to jednak uszczelka ?? niefart... :(
Spytam kolegę może to ogarnie...

pawell31
11th-October-2013, 18:28
Przy przyspieszaniu słychać odgłos jakby jakiś metalowy element wpadał w wibracje, takie brzęczenie jakby coś się poluzowało. Być może to nic poważnego, ale wolę sprawdzić.

Olej sprawdzasz prawidlowo?

Black
11th-October-2013, 20:34
A gdzie polecacie wymienic uszczelkę pod głowicą...? ASO?

A co konkretnie się dzieje?.

Krez
12th-October-2013, 13:55
sirtrojan dziękuję za wskazówkę :), sprawdzę to. pawell31 olej zmieniałem ok 3 tygodni temu, a co do sposobu sprawdzania oleju to poziom sprawdzam tak jak w innych autach czyli na bagnecie, chyba że w FX-ach sprawdza się inaczej to mnie popraw.

Wracając do tematu możecie polecić jakiś dobry zakład? Mam dość papraków którzy biorą kasę za każde kiwnięcie palcem a w rezultacie i tak więcej spieprzą niż naprawią.

nika
13th-October-2013, 17:02
Może Lesiak ul. Sternicza 40 W-wa co prawda byłam tylko u nich na przeglądzie
Przy okazji wymiana klocków hamulcowych i mycie silnika ale ceny przyjazne

Krez
14th-October-2013, 08:29
nika, dziękuję :).

slepy62
14th-October-2013, 19:33
nika, dziękuję :).
Żeby nie wydłużać niepotrzebnie postów - jeżeli chcesz podziękować - po prostu kliknij... patrz zdjęcie

marysia
29th-December-2013, 00:28
Polecam fixcar w Konstancinie Jeziornej, przy ul. Mirkowskiej 43c.
Troche skomplikowany dojazd, ale poziom obslugi wynagradza :)
U mnie robili sporo rzeczy, dla zainteresowanych - opisane zostało w dziale 'co ostatnio robilem
w swoim infiniti'.
Jestem bardzo zadowolona z usług mechaników.

BAJZEL
29th-December-2013, 01:53
takie małe OT

Marysia wszystko fajnie ... tylko skrzynke wyczyśc bo nie mozna sie dodzwonic :) hehe

Bartek.
23rd-December-2015, 09:32
Temat dawno nie odświeżany. Aut infiniti po Warszawie dużo jeździ w stosunku do średniej Polski. Podzielcie się na informacjami na temat Waszych warsztatów, czy polecacie czy nie, dlaczego etc.

Poza serwisem infiniti, wiadomo, że jest lesiak (http://www.lesiak.com.pl/) i Coobcio (http://www.coobcio.pl/). Strona Coobcia niestety nie działa, wiadomo, że się specjalizuje w dłubaniu Ztek i podobnych oraz, że forumowicze są z niego zadowoleni.

Beckett
19th-October-2016, 23:26
Temat dawno nie odświeżany. Aut infiniti po Warszawie dużo jeździ w stosunku do średniej Polski. Podzielcie się na informacjami na temat Waszych warsztatów, czy polecacie czy nie, dlaczego etc.

Poza serwisem infiniti, wiadomo, że jest lesiak (http://www.lesiak.com.pl/) i Coobcio (http://www.coobcio.pl/). Strona Coobcia niestety nie działa, wiadomo, że się specjalizuje w dłubaniu Ztek i podobnych oraz, że forumowicze są z niego zadowoleni.

Odświeżę - chcę zabrać swojego FX'a na przegląd. Lesiak trzyma poziom?
Jakieś alternatywy?

tas23
20th-October-2016, 15:44
Ja polecam Coobcia (bo wszyscy go polecają:p) oraz GRJ (www.grjauto.pl) na tyłach Mercedesa przy Blue City.
W GRJcie serwisuję już 4te auto (m.in. teraz FX35) i na razie nie mieli wpadek. Właściciele to czterech kumpli z politechniki, którzy potrafią silnik w AutoCadzie narysować. Jak czegoś nie umieją, to od razu mówią (np. padnięty silnik TFSI w A5 mojego brata) a nie wymieniają na pałę.

redzi84
21st-November-2017, 09:10
Pobijania temat. Może polecicie kogoś z okolic Mińska mazowieckiego lub wschodniej części Warszawy?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 przy użyciu Tapatalka

zajac01
21st-November-2017, 10:11
Już ponad 15 lat samochody oddaje zawsze do J.Tarkowskiego w Sulejówku. Wiem, że mnie nie wyroluje na tym co do zrobienia, ani nie skasuje jak za zboże. Od lat ma tych samych klientów i mechaników. A to też o czymś świadczy.
Olej w ASB wymieniałem w Auto Józefów
LPG ogarniają mi na Kadrowej w Rembertowie (łatwo trafić po dziesiątkach Sabów na terenie i przed bramą)

Tak do całości dodam, jeszcze, że:
jak odnawianie felg to polecam firme RenowacjaFelg z Alei Krakowskiej (wcześniej ul. Instalatorów),
a jeśli prace tapicersie, to polecam 4Drive na ul. Leonidasa.

Wzorkovsky
27th-December-2018, 13:42
Hej,
Odświeżam temat. Poszukuję dobrego mechanika w Warszawie. Czytałem, że Lesiak już nie trzyma poziomu, a u Coobcia można czekać i czekać :)


Potrzebuję kogoś, kto się zna na Infiniti bo inni mechanicy nie wiedzą co robią jak na razie. Problemy:
Problem z zapłonem na zimnie poza garażem
Nierówna praca silnika na starcie
Błąd silnika (niby 3 cewka, ale została wymieniona i jak coś nie zaskoczy przy starcie to wyskakuje ten sam błąd w kółko i nikt sobie z nim nie może poradzić)
Chciałem sprawdzić czy nie za bardzo dymi na LPG

redzi84
27th-December-2018, 13:52
Hej hej ja trafiłem do tecno garage. Chłopaki doskonale zdiagnozowali mi zawieszenie i przejrzeli motor. Jestem mega pozytywnie zaskoczony. Poza tym świetna atmosfera.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 przy użyciu Tapatalka

Ologt
28th-December-2018, 23:01
Problem z zapłonem na zimnie poza garażem

poczytaj ten temat
http://www.ifans.pl/showthread.php?7074-Komputer-sterownik-modu%B3-klimatyzacji&highlight=modu%B3+klimatyzacji

na następne pytania to cewki ,świece , ciśnienie na cylindrach

mcv
11th-November-2023, 22:17
gdzie polecacie w Warszawie wymienić rozrząd w fx30 dieslu ?