PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fx50- może ktoś oglądał?



Bolo
13th-October-2013, 23:22
Hej, czy ktoś z kolegów oglądał może ten model http://otomoto.pl/infiniti-fx-50-salon-pl-bezwypadkowy-1-wlasci-C24798931.html ?
lub może jest to samochód forumowicza :-)? chętnie poznam Wasze opinie :-)
pozdrawiam

slepy62
14th-October-2013, 11:25
Hej, czy ktoś z kolegów oglądał może ten model http://otomoto.pl/infiniti-fx-50-salon-pl-bezwypadkowy-1-wlasci-C24798931.html ? lub może jest to samochód forumowicza :-)? chętnie poznam Wasze opinie :-) pozdrawiam

Salonówka PL - wystarczy że podasz nr VIN i w salonie wszystko co było robione Ci powiedzą.

Jednakże moim zdaniem - przy tej kwocie - powinieneś się umówić i podjechać tym autem do salonu (Krasnobrodzka) na tzw. serwis przedsprzadażowy - koszt ok. 300~400 zł
- wtedy będziesz miał pewność że wszystko jest OK.

slepy62
14th-October-2013, 11:35
Dzwoniłem na Krasnobrodzką:
- ostatnia wizyta w salonie/serwisie w marcu 2012; w historii serwisu są tylko przeglądy serwisowe, wymiany kół lato/zima.
- przegląd przedsprzedażowy w salonie/serwisie - 350-zł/netto.
Jeżeli się zdecydujesz - dzwoń do Kierownika serwisu w celu umówienia przeglądu...

grabba
14th-October-2013, 13:26
W ogłoszeniu jest napisane: DATA PIERWSZEJ REJESTRACJI 04.2010 WIEC SAMOCHÓD JEST JESZCZE NA GWARANCJI FABRYCZNEJ DO 04.2013r!!!

Czyli stoi do sprzedaży przynajmniej od marca, skoro wtedy był jeszcze na gwarancji.

Bolo
14th-October-2013, 13:45
dzięki dzięki, z komisem też już rozmawiałem, ale myślałem że może ktoś z Was zna właściciela:), jakoś nie mam zaufania do komisów.
Po rozmowie z dealerem zdecyduję się jednak na nowego Fx30ds lub Qx70, czekam na ich ostateczne propozycje.
dzięki za pomoc

milo222
14th-October-2013, 14:34
dzięki dzięki, z komisem też już rozmawiałem, ale myślałem że może ktoś z Was zna właściciela:), jakoś nie mam zaufania do komisów.
Po rozmowie z dealerem zdecyduję się jednak na nowego Fx30ds lub Qx70, czekam na ich ostateczne propozycje.
dzięki za pomoc
z komisem jak z komisem - sprzedaje bo chce zarobić czasem fajne furki czasem nie

Ja np kupowałem auto dla matki w tym komisie i byłem bardzo zadowolony , wszystko szybko i sprawnie oraz miło, czytałem inne opinie i były i negatywne i pozytywne. Prawda taka że jak sprawdzisz samochód w serwisie to juz połowa sukcesu

ps. tak kolorystycznie ładnej wersji nie widziałem jeszcze więc ja bym sprawdzał :biggrin:

Bolo
14th-October-2013, 21:34
ps. tak kolorystycznie ładnej wersji nie widziałem jeszcze więc ja bym sprawdzał :biggrin:

tak, kolor fajny - tylko dla mnie nr 1 to jasny środek, brąz na ostatnim miejscu:(

grabba
14th-October-2013, 23:18
Brąz w rzeczywistości wygląda duużo lepiej niż na zdjęciach - jest ciemniejszy ... dla mnie faworyt :)