PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zmiana kierunkowskazów w FX35- Warszawa



eswu33
17th-October-2013, 09:50
Witam, z góry przepraszam, że nie użyłem opcji szukaj ale jestem w trasie do Warszawy (na miejscu do jutra) i chciałem załatwić sprawę zamiany kierunkowskazów na europejskie. Czy moglibyście podać mi namiary na warsztaty które zrobią to fachowo i od ręki? Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Sław

BAJZEL
17th-October-2013, 09:54
nie wiem jak w wwa- bo nad morzem trzeba pare dni wczesniej bo musza wklady naszykowac...

eswu33
17th-October-2013, 10:58
Tego sie właśnie obawiam, wożę sie z ta wymiana już pół roku, w trojmiescie nikogo nie znalazłem, do Torunia i Słupska jakoś trafić nie mogę, pomyślalem wiec ze może w Wwa sie uda. Koledzy ze stolicy, podrzuccie jakiś namiar proszę.
Pozdrawiam
Sław

Tomek g35c
17th-October-2013, 11:33
Pisz na PW do Yakuza on przerabia kierunki... w Toruniu 1,5 godziny i będziesz na miejscu...
Cena jest także forumowa... 20% taniej niż na rynku... więc poco przepłacać... ;)

BAJZEL
17th-October-2013, 11:35
jak zostajesz w wwa dzien lub dwa to pisz na priv do SIR-a czy Tomka - czy kogokolwiek z wwa niech cie ewentualnie umowia jak sie da to na jutro czy pojutrze... moze da sie to ogarnac... generalnie jezeli maja klosze gotowe tzn wklady to pare godzinek i po robocie...

Tomek g35c
17th-October-2013, 11:46
Jak już to przemyślisz... i dalej będziesz sie wachał gdzie to zrobić ... to w W-wie robią tutaj:
http://www.xenon24.pl/

Powołaj sie na forum może dostaniesz/wytargujesz zniżkę/rabat ... ;)