PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Przewody klimatyzacji FX35



cauterize
23rd-October-2013, 18:45
Witam serdecznie.
Jestem swiezym posiadaczem FX35 oraz uzytkownikiem forum.
Moj FX mial kilka drobnych rzeczy do naprawy jednak jedna sprawia mi sporo klopotu.
Znaleziono wyciek na przewodach klimatyzacji i nie wiem czy warto kupowac uzywane na aukcji czy jest moze prostszy sposob zeby je zastapic innymi. Mialem ten sam problem z przewodami wspomagania jednak udalo sie wymienic pojedyncze sekcje zamiennikami.

sirtrojan
24th-October-2013, 13:50
jedz do specjalistów od klimy. Ogarną przewody ew je naprawią. I tak muszą napełnić układ i sprawdzić jego szczelność.

Piotrgk
1st-August-2019, 10:57
Witam,
Wczoraj oddałem auto do sprawdzenia klimatyzacji ponieważ wymieniałem u siebie całą chłodnice. Podczas testu ciśnienia okazało się ze mam już nieszczelność na przewodzie od wysokiego ciśnienia i serwisant rozłożył ręce bo mówi że taki przewód tylko w ASO i może być bardzo drogi. I tu pytanie do Was czy znacie jakiś sklep, gdzie można takie coś kupić albo jak naprawić szczelinę? Szukałem po necie to ciężko używkę dorwać a ceny z zagranicy różne od 130$ w zachodnią stronę natomiast na wschodzie (rosyjskie sklepy) mają tam za 75zł tylko nikt nie wysyła do Polski.
Czy ktoś miał podobny problem? Czy może ma używkę do odsprzedania?