PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fx a tor



mooth
29th-October-2013, 20:52
Czy ktoś z was był swoim fx na torze? chciałbym się gdzieś wyszaleć i lepiej poznać auto, fajnie było by zima się poslizgac.

korzen
29th-October-2013, 20:54
Mooth to nieglupi pomysl :) Tez jak spadnie snieg bym poszalal. Moznaby spota zrobic i grupowy wjazd na tor. Kumpel mpsem ostatnio byl na takim zlocie, zapytam go gdzie byli.

sirtrojan
29th-October-2013, 21:51
hmmm na tor to inna bajka ale na duzy parking zapoznać sie z autem to warto sie wybrać.

BAJZEL
30th-October-2013, 00:18
Faza jest Fx-em poszaleć szczególnie RWD zimą :) byłem na starym lotnisku w jarosławcu i w darłówku przy główkach ( wyjscie w morze) jest piękny spory plac :)
Jest pięknie tylko niech wyobraznia nie poniesie ... mnie raz boczkiem ponioslo to z zewnątrz wyglądało na piekny łuczek wzięty bokiem ... a w rzeczywistości dopiero pod koniec zacząłem minimalnie panować nad autkiem heheh jednym slowem mała kupa w gaciach :)
tym bardziej , ze miałem wizje skrzyionej felgi w byłym autku - zima - duży szeroki zakręt - wyłączona trakcja - KRAWĘZNIK :)

Tomek g35c
30th-October-2013, 07:45
Pomysł ciekawy... chętnie bym w to wszedł... szczerze mówiąc nie próbowałem FXem takich rzeczy robić... ;)

mooth
30th-October-2013, 08:34
Dla mnie ciekawa opcja wydaje się Track day poznań, w tym roku już niestety nie ma. tylko czy to nie jest za duże i za wolne auto na taki tor? na inne tory trochę szkoda opon/felg no chyba ze w śniegu.

korzen
30th-October-2013, 09:17
Wiesz przeciez nie musimy sie scigac jakos na maksa. Fajnei byloby cos wynajac na dzien i zrobic spota. Ja tam fx wogole narazie nei ogarniam wiec bym sobie poprobowal po prostu powolutku polatac poslizgami:)