PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Audi ... Infiniti ... podobieństwo ??



BAJZEL
7th-November-2013, 03:54
Panie & Panowie.. czy tylko mi się w oczy rzuca podobienstwo we wnętrzu a głownie chodzi mi o podobieństwo w aranżacji przestrzeni między kierowcą a psażerem ...
bo normalnie wczoraj porónując z kolegą wnętrza normalnie możnaby powiedzieć , że wniosek był jeden piękny zbieg okoliczności lub delikatne wykorzystanie projektu z audi ...
spojrzcie na schowek na napoje tuż przy podłokietniku są identyczne i w obuy autach jest miejsce na 2 kubki :)

no i przyciski za drążkiem zmiany biegów ...



oceńcie sami ... na szybko wyszukane zdjęcia z neta ...
http://www.autocentrum.pl/gallery/audi_a6_sedan_2008/widok-ogolny-wnetrza-z-przodu.jpg http://www.motofilm.pl/wp-content/uploads/2013/05/infiniti-fx50s_drugie.jpg


a może to już tylko moje doszukiwanie się bez sensu ...
Tylko , żeby zaraz mi tu jakiś ataków nie było ...
żeby nikt się nie czuł urażony ....
nic nie sugeruje wręcz pytam czy tylko ja to widze :)


Jeżeli już .. to uważam , że zasięgnąć pomysłu mogli by z tego :

4247

Dodam tylko, że felga ma rozmiar 21 " :)

Lee
7th-November-2013, 08:32
Osobiście czuję się urażony.... i będę atakował ... a kto pyta to nie błądzi :becky: a jeśli już tyle napisałem, to napiszę więcej... ja tam podobieństwa nie widzę... podłokietnik, jak podłokietnik, schowek, jak schowek, przycisk, jak przycisk... na pewno i co rzuca się w oczy na tych zdjęciach, to oba auta mają podobne... kierownice i szyby z przodu :becky: :becky: :becky: :clap2::whistle:... :infi:
:boink:
Pzdr. ;)

BAJZEL
7th-November-2013, 09:32
Osobiście czuję się urażony.... i będę atakował ... a kto pyta to nie błądzi a jeśli już tyle napisałem, to napiszę więcej... ja tam podobieństwa nie widzę... podłokietnik, jak podłokietnik, schowek, jak schowek, przycisk, jak przycisk... na pewno i co rzuca się w oczy na tych zdjęciach, to oba auta mają podobne... kierownice i szyby z przodu ...

Pzdr.

:fear::sorry::hail::bolt::focus:

sirtrojan
7th-November-2013, 13:36
Bajzel - jak by sie zastanowić to wszystkie auta sa do siebie podobne :)

Tomek g35c
7th-November-2013, 17:42
Sir... oprócz tych z Indii... lol

Tak prawdę mówiąc to kazde auto ma coś w sobie z innego...
Wszystkie mają kierownicę i zegary oraz audio... jak jest ciemnow środku jest podobnie...
Materiały i wykończenia są zawsze inne... to różni marki...

sirtrojan
7th-November-2013, 18:48
materiały wyróżniają klase auta - choc jak sie moglismy sami przekonać nawet :infi: oszczędzalo czasem na skórach :/