PDA

Zobacz pe?n? wersj? : infiniti, ogólne pytania.



krystian801
16th-November-2013, 23:05
Witajcie, od niedawna stałem się posiadaczem infiniti fx 35 :). Chciałbym zapytać czy mógłby może ktoś mi wyjaśnić wszystkie znaczenia przycisków w nim, no i chciałbym zapytać jak to jest z tą nawigacją, ponieważ wyświetla mi się CD DVD is out of slot. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ;). Właściwie to podczas odpalania nie wyświetlają mi się generalne informacje na komputerku, tylko logo infiniti i informacja właśnie cd dvd map is out of slot jak ustawić to by się wyświetlały te informacje??

LOKTONG
16th-November-2013, 23:29
Witamy nowego forumowicza, najpierw zaczynamy od zakladki "przedstaw sie" potem zadajemy pytanie
Co do navi jest problem uruchomic ja, dzialaja navi po lifcie czyli 2006r ----> w góre
Co do tych pierwszych sam mam i podobno jest jeden czlowiek co to przerobil ale chce za mape z konca 2011r 280zl ztargowalem na 250 ale i tak sie nie zdecydowalem.
Co do informacji to pamietaj ze masz auto 10 letnie i nie ma tam wszystkich info jak w nowszych modelach
Co do tego komunikatu to mysle ze nie masz pod fotelem wogole plyty z mapa (szukaj pod fotelem przednim pasazera) lub masz odlaczona jakas kostke
Natomiast wszelkie inromacje masz po wcisnieciu "TRIP" tam dostaniesz info o spalaniu,dystansu po zmianie oleju no i na ile masz jeszcze paliwa

LOKTONG
16th-November-2013, 23:31
Jak tylko ogarniesz pierwsze zajawki z nowym zakupem klepnij foty w swoj katalog, chetnie poogladamy tego GOLDa - ps. jaki srodek ?

LOKTONG
16th-November-2013, 23:33
Sprawdz czy jak zamkniesz auto masz fizycznie zamkniete wszystkie drzwi, ja naprawialem wszystkie silowniki

LOKTONG
16th-November-2013, 23:38
Przycisk w chromowej tylnej klapie z napisem "infiniti" wpada do srodka (tez naprawialem) dodatkowo nasze zabawki "rudzieja" od spodu (konserwowalem) polecam sprawdzic

LOKTONG
16th-November-2013, 23:40
Podaj jakich klawiszy nie QMASZ,postaram sie opisac
Juz chyba wszystko rozwalilem od poszewki cale infi, demontowalem cale wnetrze wiem gdzie co i jak

krystian801
16th-November-2013, 23:50
Ogólnie jeśli chodzi o drzwi to po zakupie od razu trzeba było je naprawić (drzwi kierowcy się nie zamykały). Środek jasny :).

LOKTONG
16th-November-2013, 23:53
Jak to naprawiles ?? Dodatkowe silowniki ?? czy firma robila ?? "stowke od drzwi" uslyszalem, wiec sam zrobilem za 50zl wszystkie