PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Moja druga pasja-pizza



darekFX45
26th-November-2013, 19:36
Witam
Może trochę przyziemne ,ale dla mnie szalenie ważne.Uwielbiam pyszną pizzę.
Pracę przy gotowaniu lub jak kto woli przy tworzeniu jedzenia powinno sie podzielić według mnie na dwie grupy:
-pierwsza to rzemiosło-czyli wszystko co popularne i "byle jakie"
-druga to sztuka -i to staram się uprawiać w swojej pizzeri.
Dokładnie 13,5 miesiąca temu postanowiłem otworzyć prawdziwą pizzerię -z piecem opalanym drewnem.Chciałem aby pizza którą będę robił była dla osoby którą ją kupi i zje czyś innym i wyjątkowym,żeby zjedzenie jej niosło za sobą coś innego niż do tej pory -aby było to wyjątkowe przeżycie.
Wszystkie składniki jakie stosuję pochodzą z tak zwanej "wysokiej półki"-a więc prawdziwa mozzarella, świeże warzywa,bardzo dobre wędliny itp.
Mimo dużych trudności jakie napotykam od roku nie poddaję się i cały czas "walczę" i nie poddaję się.Nie zmieniam składników,nie zmieniam receptur -po prostu uważam ,iż zostanie to w końcu docenione.
I tak po 13,5 miesiącach chyba w końcu wyjdę na prostą (tzn.nie dołożę do interesu) .Jak pomyślę jaką sumę już dołożyłem to mi sie włos na głowie jeży-ale cóż takie życie.Jeśli ktoś z Was będzie kiedyś przejeżdzał przez Włocławek to serdecznie zapraszam na pyszną pizze i miłą rozmowę.Poniżej podaję link do facebook
https://www.facebook.com/pages/Pizzeria-PESTO/652848991394934?fref=ts
Mam nadzieję ,iż admin go nie usunie-to nie jest reklama tylko informacja

badyl
26th-November-2013, 20:00
trzymam kciuki! Uwielbiam pizze:)

sirtrojan
26th-November-2013, 20:52
darek masz FXa i 66 postów i błogosławieństwo administracji do reklamowania swojej firmy.

Znam zdunów od pieców na drewno - jak by co mogę podesłać ci namiar.


Dobry placek ( pizza) to skarb. W zasadzie w Wwie znam 2 miejsca w którym jest niezły. Cienki i chrupki jak prawdziwa italiana.

grabba
26th-November-2013, 20:55
Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej. 2-3 razy w roku jeżdżę z Torunia na południe przez Włocławek. Teraz, gdy otworzą nam A1 Włocławek może już być nie po drodze. Powodzenia życzę.

Black
26th-November-2013, 21:16
Ja jestem zwolennikiem tradycyjnych polskich potraw,czyli kebab w każdym wydaniu:).

sirtrojan
26th-November-2013, 21:40
proponuje nastepnego spota/zlota zorganizować we włocławku :)

slepy62
26th-November-2013, 21:48
Jeśli ktoś z Was będzie kiedyś przejeżdzał przez Włocławek to serdecznie zapraszam na pyszną pizze i miłą rozmowę.Poniżej podaję link do facebook
https://www.facebook.com/pages/Pizzeria-PESTO/652848991394934?fref=ts



Toruń urósł w siłe, w W-wce Fifri jak nasrał lol,
trzeba spota integracyjnego z Krzyżakami zrobić we Włocławku
hołd pizzowy oddamy
może nawet 2 Fifiri z Płotka dojadą lol


OOOOOOOOO !


SirWielki - spotkanie opłatkowe i "plackiem" się połamiemy !

LOKTONG
26th-November-2013, 21:54
Czytam, pije piwo i slina kapie na ta pizze z drzewnego pieca
Spocik robimy i nabijemy utarg koledze ;)

grabba
26th-November-2013, 22:30
Jestem ZA!

Miko
26th-November-2013, 23:10
Nie chadzamy po faceboku. Podaj namiary GPS to chetnie wpadniemy na pizzę przejażdzając po drodze:)))) Powodzenia!!!!

marysia
27th-November-2013, 00:10
Dobry placek ( pizza) to skarb. W zasadzie w Wwie znam 2 miejsca w którym jest niezły. Cienki i chrupki jak prawdziwa italiana.

Moja ulubiona to Mąka i Woda na Chmielnej i nie dlatego, że dla nich robiłam umowę na lokal :)

darekFX45
27th-November-2013, 18:33
Witam
Dziękuję bardzo za miłe słowa-mam nadzieję ,iz do zobaczenia-pozdrawiam

grabba
4th-December-2013, 01:08
Temat umarł? Może jednak spotkamy się przy "opłatku" we Włocławku?

slepy62
4th-December-2013, 19:22
Temat umarł? Może jednak spotkamy się przy "opłatku" we Włocławku?


Jak to umarł ?!


sobota 14 grudnia, godzina ~12


1. GRABBA zwany Robertem z koleżanką współmałżonką Elą + 1/2 księżniczką
2. Ślepy zwany Ireneuszem z koleżanką współmałżonką Monisią (kolejne 2 pasztety do potwierdzenia)
3. Tomassino zwany Płockim nieznajomym + z koleżanką współmałżonką Monisią (+ dodatki do pizzy do potwierdzenia)
4. SirWielebnyGłównodowodzący Gregorianem zwany + z koleżanką współmałżonką Ann
5. BlackHoleSłużbowaKierownica - bo jak się opijemy to ktoś nas musi z czarnej dziury wyhulać
6. Sylvia z BemWuLovem Yakuzą zwanym
7.


DOPISYWAĆ SIĘ InfiBratyiSiostrzyczki