PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fx 35 z ciekawym srodkiem



pichoj
2nd-December-2013, 18:42
Cześć załoga.
Pokazała się dzisiaj -oto ten fx - może jakieś oceny.Zdjęcia dość dobrej rozdzielczości - może coś wam wpadnie w oko. Jest póki co bez książki, za to wydruki TUV. Oświetlenie prawdopodobnie zrobione na europę, przebieg w milach.
http://allegro.pl/infiniti-fx35-280km-4x4-igla-z-niemiec-po-oplatach-i3764740710.html

sirtrojan
2nd-December-2013, 19:33
wstawki drewniane - kontrowersyjnej urody ;)

na plus nie zniszczone boczki fotela (raczej obstawiam że były wymieniane) , przerobione światła i te słodziutkie, malutkie spryskiwaczyki lamp. Założę się że wiekszość ich w ogóle nie zauważyła :) brak bombli na desce też jest zaletą.
spinki grilla fabryczne więc raczej z tej strony nie był (mocno) dłubany.
Ogólnie wylizany na handel - trzeba dokładnie pomierzyć i posprawdzać.

Generalnie prezentuje się całkiem ładnie - te wlepki ze srodka po podgrzaniu można zerwać ;)

korzen
2nd-December-2013, 19:39
Tyle, że to nie model 2006.... wyplakowany strasznie, środek jak SIR pisze dla mnie dramat... sprawdź VIN i można jechać zobaczyć....

kraszix
2nd-December-2013, 21:42
Aaaaj szkoda, że ogłoszenia nie było wczoraj to był zobaczył auto. Wczoraj przejechałem 200km aby obejrzec FX35 w Kielcach i niestety ogromnie się rozczarowałem, środek auta wyglądał jakby pies z kotem się tam zabawiali ;/ Auto bardzo ciekawe, faktycznie to "drewno" jest specyficzne ale wszystko kewstią gustu. Również szukam fx'a i może wybiorę się obejrzeć ten model w środę to będę miał więcej informacji na jego temat. Pichoj jeśli znasz jakieś modele będące w Polsce, któer nie są godne polecenia to proszę powiedz mi, abym oszczędził czasu i pieniędzy na podróże. Pozdrawiam

pichoj
2nd-December-2013, 22:09
OK - Kraszix - ja ok dwa miechy szukam i jestem chyba na początku tej drogi - jak któryś wydaje się do wzięcia to wychodzi coś niespodziewanego. Miałem póki co jednego z Gdyni (już poszedł) ale po sporych przygodach. Drugi z Poznania (zresztą jak już widzę Poznań to zapala mi się czerwona lampka) tez po sporych przygodach z wystrzelonymi poduszkami włącznie. Wszystko wyszło w Carfaxie.
Jakbyś jechał do Starachowic go obejrzec to daj cynk - (mam pierwszeństwo zakupu - haha, żartuję). Facet trochę nieogarnięty w infiniti - ale co się dziwić jak to zwożone jest na handel. Podobno cały samochód sprawdził miernikiem i wyszło tylko, że któreś drzwi były robione. Szkoda, że nie ma książki serw. a to już jest spory znak zapytania.
Dobra jak będę wiedział coś na temat różnych fx-ów dam Ci cynę i liczę na to samo w moją stronę.
Powodzenia w łowach.

butrym81
2nd-December-2013, 22:29
Jeśli za 50k na gotowo po oplatach(cło18%, zysk handlarza, itp.) to ile musiał kosztować u niemca i czemu tak mało???
Poza tym "drewnem" to zwykły przedlift, chyba bez keylessa, dolicz komplet opon na lato i pare pierdół i pod 60k wyjdze.

kraszix
2nd-December-2013, 22:32
Rozumiem będę miał na uwadze Twoje pierwszeństwo zakupu ;) Chociaż gdyby zamiast tego "drewna" było sreberko to ewentualnie mógłbym Cię uprzedzić. W środę wybiorę się albo do Starachowic albo do W-wy. O wszelkich "nowościach" Cię poinformuje. Posiadam czujnik lakieru także, dokładnie wszystko zmierzę. Pozdrawiam

LOKTONG
2nd-December-2013, 22:34
z cłem kombinuja i tutaj nalezy uwazac bo potem przychodzi doplata
drewno sory ale okropne, SIR ma racje boczki na bank naprawiane - sa jak nowe i chyba wsadzili naturalna skore a w oryginale jest pekajaca derma
no i przebieg jakos nie wierze zeby mial tylko 87.... to co te auta stoja tylko w garazu ?? ja teraz liczylem ile zrobilem w miesiac i wyszlo 790 mil czyli 1278 kilosow , MIESIECZNIE a jezdze do pracy-do domu - na zakupy.
Czy 2006 nie ma nowszego radia !! czemu tutaj jest stare radio stara gałka od biegow ?

Galka od biegów i kierownca na zdjeciach widac ze zmeczona na bank przebieg kombinowany

kraszix
2nd-December-2013, 23:05
Wiadomo jak to jest z cłem, 100 PLN dla znajomego rzeczoznawcy i mamy zaniżenie ceny samochodu o 15 tyś. PLN (opis: "auto po dachowaniu"). Przebieg jak najbardziej ruszany, wiadomo średnie dystanse w Polsce to 1000-1500 km. miesięcznie a na zachodzie 2x tyle. Mimo wszystko auto warte głębszego obejrzenia i zastanowienia się jeśli wszystko okazałoby się w porządku. A co do radia to jak najbardziej łapie się na "stare" data produkcji auta 12.2005.r. Btw. cena konkurencyjna ze względu na "piękny" drewniany marmur ;)

LOKTONG
2nd-December-2013, 23:09
hihihi

LOKTONG
2nd-December-2013, 23:14
A to widzieliscie, chyba teraz sie wystawilo
http://allegro.pl/okazja-kola-20-cali-czarny-uszk-motor-gaz-i3765827162.html


10tys motorek z gwarancja
chyba warto

kraszix
2nd-December-2013, 23:22
chyba warto - to było sarkastyczne ;p

pichoj
2nd-December-2013, 23:41
No Kraszix- Loktong wykopał coś dla nas - haha a właściwie dla Ciebie bo masz do Stalowej Woli rzut beretem. Zresztą przy głębszym zastanowieniu wyszedłby ten Italianin na pewno na plus jeżeli chodzi cenowo. Dla mie całą Polską trzeba przejechać choć uważam ,że dla chcącego nic trudnego. Do tego szukam auta po lifcie ale..............jakby dobry egzemplarz to i skusiłbym się na ten z przed liftu.
Kraszix - jest jeszcze w Trzebinii za 58k z rudą (dla mnie ładną) tapicerką i chyba z dobrą............historią - jest na allegro.
Panowie = dla Was dzięki za wypowiedzi w sprawie ''oględzin wypasionego drewniaka''

LOKTONG
2nd-December-2013, 23:45
tylko w tej Stalowej Woli nie ma info o oplatach - bo jak dojdzie te 18% to juz kiszka
Pozatym deska mega spuchnieta - niestety one tak maja
Ja mam wymieniona na gwarancji sie okazuje (bardziej matowa) ale sie ciesze ze ten problem mnie nie dotyczy

kraszix
4th-December-2013, 21:26
Panowie zaplacilem zadatek na infiniti z "ciekawym środkiem" w piątek jadę odebrać ;) okleina faktycznie możliwa do usunięcia. Tylko na drzwiach przednich oraz tylnych z jednej strony mamy lakier grubości 220mikronow także podwójny lakier, reszta oryginalna powłoka. Stan zewnętrzny bardzo ładny niemal idealny, wewnątrz do drobnych poprawek ale bedzie co dłubać :) stan techniczny bez zastrzeżeń wiecej będę wiedział w piątek jak pojadę na stacje kontroli. Spryskiwacze xenonow działają, radia odbiera "nasze" fale. Wg carfaxu w roku 2010 miał przebieg w USA 59tys. Dzis ma 89 tys także może nie jest aż tak bardzo kombinowany. Także prosze życzyć powodzenia, teraz będziemy wspólnie przeżywać wzloty i upadki ;) pozdrawiam serdecznie.

korzen
7th-December-2013, 15:38
Gratulacje. Jak widac po rozkodowanym VIN i historii http://www.ifans.pl/showthread.php?3306-Proba-o-sprawdzenie-fx-35-JNRAS08U45X109100 auto po firmie, wiec powinno byc wszystko robione na czas. Co do przebiegu, to handlarz minal sie z prawda i przebieg jest w milach nie w km. Auto w 2010 mialo ponad 90tys km. Najwazniejsze zeby cieszyl wlasciciela:thumb:

kraszix
7th-December-2013, 20:30
Juz jestem pełnoprawnym właścicielem auta. Jak najbardziej auto ma 89tys mil nie km to był błąd ze strony sprzedawcy. Pomimo pogody panującej w Polsce udało mi sie dojechać bez szwanku, niczym taran przedzieralem sie przez zasypane drogi ;) Niestety chęć dopompowania koła spowodowała urwanie końcówki maszynki z koła. Teraz niewiem czy kupic zestaw naprawczy do czujników ciśnienia czy da sie to zrobic u jakiegos dobrego wulkanizatora.

Dydas
17th-March-2014, 17:06
Hej kraszix,
oglądałeś może w Kielcach tego FX?
http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-kredyt-okazja-z-gazem-C31885706.html

Dzięki

kraszix
7th-April-2014, 18:06
Tego nie oglądałem, widziałem czarnego z Kielc FX'A. Ale teraz na allegro wystawiony jest mój. Kiedy porobiłem go sobie na gotowo zmuszony jestem sprzedać i kupić dwa mniejsze autka ale jak tylko trochę się od kuje na pewno będzie jeszcze jeden, tylko tym razem po liftingu. Jeszcze tylko okleina mi została na lato do demontażu ale nie wiem czy zdążę :) pozdrawiam wszystkim infimaniakow

korzen
7th-April-2014, 18:11
No to dlugo sie nie nacieszyles autem... Cos z nim nie tak?? Wiesz tu warto wspomniec czy auto ma jakies wady... Dla nas fanow marki ciezko zrozumiec tak szybkie rozstania :)

kraszix
7th-April-2014, 19:29
Wszystko jak najbardziej OK, niedawno wymienialem końcówki drążkow i zrobiłem zbieżność, teraz w planie miałem popracowanie nad środkiem. Także przyszły właściciel bedzie zadowolony nie musząc w najbliższym czasie inwestować w autko. Ale moze jeśli sprzedaz auta sie przedłuży to coś jeszcze pokombinuje po swojemu. Do sprzedaży auta jestem w tym momencie zmuszony, muszę kupic inne pomocne przy budowie domu, a tego troszkę szkoda :) pozdrawiam