PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Forumowy opłatek 2013



sirtrojan
4th-December-2013, 14:11
Panie i Panowie
Święta coraz bliżej i żeby podtrzymać świecką tradycję rozpoczynam temat spotkania opłatkowego Fanów Infiniti

W drodze ustaleń pozaforumowych pozwalam sobie zaproponować datę 14.12.2013 - jest to sobota.
Godzina zależna od pozycji następnej a mianowicie:

Miejsce -
Jedna z opcji to Włocławek i pizzeria naszego forumowego kolegi
Druga to jednak Warszawa - ze względu na liczną lokalną ekipę - która potrafi zmobilizować się na takie wydarzenia a ponad to dobry dojazd prawie z każdej strony naszego pięknego kraju.

Powyżej wrzucam ankietę odnośnie miejsca spotkania.
Prosiłbym o aktywny udział osób które planują się na nim pojawić.

Tyle ode mnie . Proszę głosować ew wypowiedzieć się w temacie.

Tomek g35c
4th-December-2013, 16:27
Z uwagi na to iż będe w Warszawie w tym czasie jestem za Stolycą...
BTW wpadam z rodzinką.pl ... proszę być przygotowanym... lol

Proponuję zrobić listę uczestników:

1.SirTrojan
2.Tomek g35c
3. ....

Sylvia
4th-December-2013, 21:40
Na godz. 12.00 do Włocławka bardzo chętnie się wybierzemy. Tego samego dnia mamy tez Wigilię z BMW KLUB Toruń i na 17.00 musimy byc już w Toruniu :)

korzen
4th-December-2013, 22:17
Niestety dla mnie za daleko :( Do tego do świąt mam wyciente z życia ze względu na ilość pracy... Mam nadzieję, że następnym razem się uda. Miłej zabawy i wypijcie jednego za tych co nie mogą :)

butrym81
4th-December-2013, 23:04
Dopisuję się do listy Ślepego

P.S. podejrzewam że jeszcze jedna osoba z forum może być. DarekFX45. Jest właścicielem lokalu więc może też wpadnie.

darekFX45
5th-December-2013, 04:18
Prawde powiadasz kolego-ja bedę napewno

LOKTONG
5th-December-2013, 14:10
juz myslalem o tym spocie, sam nie lece, ale jak z wodzislawia sie ktos podepienie i z bedziena to mozemy leciec ;)
Czyli Loktong zglasza chec a wiec co dalej ..... "Korzen" mysl

korzen
5th-December-2013, 14:33
Hehe Krzychu jak rozumie, zgłaszasz się na ochotnika jako kierowca?? :D Pomyślimy, ale ja raczej odpadam... Grudzień i styczeń mam hardcore... Żebym tylko hemoroidów nie dostał od tego ciągłego siedzenia przy kompie lol

LOKTONG
5th-December-2013, 14:43
no cóz jak trzeba bedzie to pojade, nie ukryam jednak ze chcialem cos wlac w siebie ;)

butrym81
5th-December-2013, 14:49
Przecież DarekFX45 - to główny sponsor imprezy lol (czyt. organizator )...

... ale - za opłatki nie płacimy - w gestii sponsora


no i właśnie dlatego podejrzewałem że może nie dotrzeć :)

milo222
5th-December-2013, 15:32
14.12.2013 jestem w Warszawie na Nitro Circus Live - więc może wpadnę jak będzie pasować godzinowo :) (http://www.ebilet.pl/)


Edit

doczytałem że olaliście warszawę... ok zjem hot doga w ramach gościnności

tim
5th-December-2013, 18:31
juz myslalem o tym spocie, sam nie lece, ale jak z wodzislawia sie ktos podepienie i z bedziena to mozemy leciec ;)
Czyli Loktong zglasza chec a wiec co dalej ..... "Korzen" mysl

Bardzo bardzo chętnie bym się wybrał na ten spot,ale podobnie jak Korzen mam wciąż pełne ręce roboty.
Do Włocławka nie mamy aż tak daleko no ale...
Może jednak uda mi się trochę czasu znalezć to się odezwę.

LOKTONG
5th-December-2013, 19:29
A wiec czekam na info

milo222
5th-December-2013, 20:07
Flaszkę wisisz za części - no... lol ...może przesadzam - conajmniej 100-tkę


więc MASZ BYĆ !

o 17 musze byc na stadionie wiec jak bedzie na 12 to się wyrobie no i flaszka też się wyrobi :)

Sylvia
6th-December-2013, 10:57
To jakie są konkrety?? Włocławek?? Jaki adres i na którą godzinę??

sirtrojan
6th-December-2013, 13:09
Sylwia trwa jeszcze wybieranie miejsca a ty juz o konkretach :P

Sylvia
6th-December-2013, 15:05
Oj tam, oj tam. Po prostu jestem troszkę niecierpliwa i tyle, ale ok czekam :)

yakuza
6th-December-2013, 19:55
warszawa i wloclawek ida leb w leb :)

korzen
6th-December-2013, 20:28
To żeby nie było, że sa tylko 2 opcje do wyboru niczym w Polskiej polityce (zle mi się kojarzy..)... Dodaję trzecią opcje... Gdzieś bardziej na południe, śląsk, zagłebie... Może żeby było bliżej to np Częstochowa?? Chlopaki z południa połączmy siły :infi::thumb:

LOKTONG
6th-December-2013, 21:18
Zapraszam na pielgrzymke ;)

korzen
6th-December-2013, 21:44
Krzychu to oddaj swój głos w ankiecie :)

tim
8th-December-2013, 11:14
To żeby nie było, że sa tylko 2 opcje do wyboru niczym w Polskiej polityce (zle mi się kojarzy..)... Dodaję trzecią opcje... Gdzieś bardziej na południe, śląsk, zagłebie... Może żeby było bliżej to np Częstochowa?? Chlopaki z południa połączmy siły :infi::thumb:

Racja PANIE, racja:clap2:.

korzen
8th-December-2013, 23:09
Eeee co to?? Ja oddałem głos na "inna lokalizacja" i po zmianie nazwy mój głos zniknął... Normalnie spisek, knują coby opozycje stłamsić w zarodku!! :) Ja składam oficjalny protest... lol

LOKTONG
8th-December-2013, 23:13
Przyłaczam sie do protestu KORZENIA. Dawajcie na slask !!

sirtrojan
8th-December-2013, 23:34
lepiej ? :P

LOKTONG
8th-December-2013, 23:42
SIR rozumie ze to bez sarkazmu ;)
Jak dla mnie DUZO LEPIEJ !!

korzen
8th-December-2013, 23:42
Nooo to rozumiem :) Ale ta zniewaga południowej części RP powinna zostać ze strony administracji forum publicznego zrekompensowana w postaci 2 (słownie dwóch) dodatkowych głosów ;) lol SIR dorzuć nam coś jeszcze na zachęte :D
P.S. Wracając dziś z Bielska natknąłem się na czarnego FX 1 generacji na rejestracjach OPO. Nie miał naklejek klubowych, ale jest nas więcej :) Niestety jechałem swoim MB, więc nie miałem jak go ściągnąć z drogi...

LOKTONG
8th-December-2013, 23:49
Odebrales Fifirifi ?? Zrobili ??
Ps. nie moge ci wyslas imasage ?? Włacz fona

korzen
8th-December-2013, 23:56
Jeszcze nie odebrałem... Dalej stoi, czeka na zmiane kół i montarz grounding kit. Co do telefonu zdradzilem iphone dla BB Z10 :)

LOKTONG
9th-December-2013, 00:01
aaaaaaaaaa dlatego nei moge ci wyslac zdj bialych zegarow ;)
to zainstaluj vibera

Tmax
9th-December-2013, 11:01
Cześć,
Dla mnie tylko Warszawa wchodzi w grę.
Postaram się być jeśli nic nie wypadnie niespodziewanego.
pozdrawiam

Tomek g35c
9th-December-2013, 12:28
Ja nie mam czym pojechać do Włocławka...
Jak mnie ktoś zabierze z Warszawy to mogę jechać gdziekolwiek... nie mam samochodu...
G35c został w Płocku a zonka nie przyjedzie FXem do W-wy...
Siedzę sam w W-wie na tą chwilę...
14.12.13... będę w W-wie po 12:00... gdyż w Ostródzie tańczę od 13.12.13...

Nie wiem co z tego wszystkiego będzie...

tim
9th-December-2013, 20:01
Zagłosowałem i widzę że ten ponoć bogaty śląsk ma tylko 4 głosy,to masakra jakaś!

LOKTONG
9th-December-2013, 20:06
no ma 4 bo kolejny forumowicz sie pomylil ;) znowu zle zaglosowales

tim
9th-December-2013, 20:15
Żarty na bok,to poważna sprawalol

korzen
9th-December-2013, 23:03
slepy62 też tak coś czuje ;) Na podpuche zrobił przez chwile na równi z Włocławkiem, ale teraz juz nei pozostawia złudzeń lol

sirtrojan
9th-December-2013, 23:22
Panowie , demokracja jest może niedoskonała ale na razie nc lepszego nie zostało wymyślone.
Nic nie manipuluje - wyklarowałem jedynie sprawe Cz-wy i głosów na tzw inną lokalizację.

korzen
9th-December-2013, 23:35
Panie Grzegorzu prosze nei brać tego do siebie ;) Toż to niewinne żarty... Jeszcze nie jeden spot bedzie i będzie okazja się napić:thumb:

Tomek g35c
11th-December-2013, 12:28
Panie Grzegorzu prosze nei brać tego do siebie ;) Toż to niewinne żarty... Jeszcze nie jeden spot bedzie i będzie okazja się napić:thumb:

Ale taki świąteczny jest tylko raz do roku... lol
I trzeba koniecznie dobrze to opić...

sirtrojan
11th-December-2013, 13:24
Panie i Panowie ponieważ czasu coraz mnie a nie wydaje mi się żeby dominująca pozycja Warszawy jako miejsca spotkania, mogła zostać zmieniona.
Ustalamy spotkanie forumowe właśnie w Warszawie.
Moja propozycja miejsca to Street restaurant w Arkadii lub przy rondzie ONZ.
(Jeśli ktoś chce się spotkać lokalnie proszę o info - założę temat i ew poinformuje forumowiczów z regionu).

Sugerowana godzina to okolo14-15 ( wiele osób pracuje jednak w sobotę i do tej godziny powinny się już wyrobić).
Ew sugestie wrzucajcie w tym temacie - pod moim postem

marysia
11th-December-2013, 15:54
Moim skromnym zdaniem, należałoby unikać centrów handlowych w weekend w grudniu. Tłoczno to za mało powiedziane.
Jeśli obok ronda ONZ, to polecam wloską knajpkę Restro.
Osobiście, postaram się zajrzeć do Was chociaż na chwilę, ale nie obiecuję.

Tomek g35c
11th-December-2013, 18:34
Jestem za tym co napisała Marysia...
Ja będe na pewno ale wolałbym Streeta przy ONZecie...
w Restro jem na co dzień - więc nie jest to dla mnie coś wyjątkowego...

marysia
11th-December-2013, 19:56
Jestem za tym co napisała Marysia...
Ja będe na pewno ale wolałbym Streeta przy ONZecie...
w Restro jem na co dzień - więc nie jest to dla mnie coś wyjątkowego...

Pytanie jest tylko takie, czy to ma byc knajpka do posiedzenia, wypicia piwka i przekąszenia czegoś dobrego czy ma to być wyjątkowa i specjalna restauracja? Bo jak to ostatnie, to możemy się spotkać w Belvedere :)
Tomku, masz jakies propozycje fajnych knajpek?

Black
12th-December-2013, 00:09
Kliknij jedną z ikon szybkiej odpowiedzi w postach powyżej w celu aktywacji tego okna.
Sugerowana godzina to okolo14-15

Ło panie,np u mnie taka godzina całkowicie odpada-coś wieczorem?

Athens
12th-December-2013, 10:30
Bede na Wigilii,propozycja knajpy poza centrum to Patras,grecka.Sprawdzona jest...Black a 17-18?

sirtrojan
12th-December-2013, 15:48
prosze o wiekszą aktywność w temacie bo w przeciwnym razie nie spotkamy sie w ogóle.

hasła typu tak wcześnie ? nic nie mówi !

- Jak pasuje 17 to napiszcie, jak 20 również.

Aż tak dużo nas nie ma więc jakoś sie zgramy.

Tomek g35c
12th-December-2013, 21:38
Myślę że z uwagi na do-jezdnych to 13:30 będzie OK.
Jakby co dzwońcie bo ja nie będę miał netu...

Na 17 się nie piszę bo muszę być w Płocku o 18:00...
A będę jechał Hondą Accord więc szału nie ma...

Athens
12th-December-2013, 23:48
To proszę o dokładną godzinę i miejsce. Skoro Black wcześniej nie może, a Tomek może to zróbmy wigilię w następny czw.
Nie chcę proponować innych terminów ale czasami trzeba pójść na ugodę. . . Jak wigilia to powinno być nas jak najwięcej.

sirtrojan
14th-December-2013, 14:22
Wstępnie sobota pasowała prawie każdemu - potem okazało się że prawie nikomu.

Nie ma co się dąsać Panie Irku, ludzie mają swoje plany i swoje życie. Mnie też to wkurza ale nie ma co się gorączkować. Wykorzytam to popołudnie na uzupełnienie braków w prezentach :)

a na życzenia jeszcze przyjdzie czas :)

Co do czwartku .. sie zobaczy :)

ArtPol74
14th-December-2013, 16:17
Może z innej beczki. Od kiedy jestem na forum, nie doczekałem się czegoś na Mazurach (choć było sporo chętnych i zapraszających,np do Ełku). Nawet przejazdem, gdy byliście w Wegas żaden się nie odezwał...A ogólnie, obserwując to wszystko, to zawsze dużo ludzi się zapala,a gdy przemyślą jest już inaczej... Ale tragedii nie ma. Mam nadzieję,że jeszcze będzie mi dane kiedyś Was spotkać. Pozdrawiam.

grabba
14th-December-2013, 16:28
Panowie, Irek ma trochę racji. Ja np. trochę napaliłem się, żeby Was zobaczyć we Włocławku - nawet sobie pod to sobotę zarezerwowałem. Później, gdy zaczęła wygrywać Warszawa, to sobie odpuściłem. Wyszło teraz na to, że ani Warszawa ani Włocławek. Trochę szkoda. Mimo wszystko pozdrawiam serdecznie.

sirtrojan
14th-December-2013, 16:42
Irek mogłem narzucic. Miejsce i Godzinę ale skonczylobyw się tak ze bylibyśmy we 2 max 4 osoby i to z gębami które jak wnioskuję już ci się Opatrzyły ;)
Swieża krew zagłosowała ale nie wykazała oprócz tego większego zainteresowania spotkaniem.
Kilka dni temu prosiłem o większą aktywność w temacie ale jak widać bez rezultatu, dlatego proszę żebyś ni zrzucał na mnie jakiejkolwiek winy. Z dwojga złego lepiej już zawalić spotkanie niż zrobić rezerwację na 20 osób i usiąść w 4 do takiego stolika co jest po prostu przygnębiające.
Jeśli Jeśli są propozycje na kolejny termin proszę wrzucać w tym temacie. Może zmontuje się jaka konkretna lista.

Athens
15th-December-2013, 01:46
Nie ma co się spinać... Moim zdaniem warszawska wigilia byłaby na 4 osoby. Zaproponowałem zmianę terminu dlatego , że Sir prosił o aktywność a nie tylko oddanie głosu. Podałem restaurację i czekałem.
Irek też mam teraz gorący okres , ale jeśli widzę po postach jak wygląda sprawa to myślę sobie słabo ... Mam na myśli wpisy i dyskusję. Przecież można zaproponować termin, co do mnie to akurat nie zaglądam tu teraz zbyt często niestety ale Sir Greg zadzwonił, i bez problemu byłbym na miejscu.
Widziałem, że Black i Tomek nie bardzo wstrzelą nam się w wigilię (rozbieżność godzin), więc spokojnie zaproponowałem inny termin.
Feedback ? Znikomy.
Chodziło mi o WSPÓLNĄ wigilię a nie spotkanie we czwórkę czy piątkę. Tak więc chętnie posłucham tych , których nie znam i nie widziałem a propos naszego spotkania mam nadzieję w tym nadchodzącym tygodniu.

michaelllo
16th-December-2013, 13:29
Widzę, że spotkanie nie jest jeszcze do końca ustalone, ale jeśli zdecydujecie się na Warszawę to chętnie się dołączę. Sobota pasowałaby mi najbardziej.

Jacob_USA
16th-December-2013, 17:14
Widze ze jednak jednym z najwiekszych spotow byla Czestochowa ? :) Mam znowu sie pojawic :D ? hahaha

sirtrojan
16th-December-2013, 17:35
Mam znowu sie pojawic ?

nie trzeba hahahahahah

misiektoja
16th-December-2013, 18:59
Ja napisałem w innym wątku, że sobota u mnie odpada, bo miałem urodziny córki. Co do innego terminu to ja chętnie się spotkam, ale myślę, że warto zaproponować konkretne miejsce i czas (tu i tu, kto może ?). Tak każdy wie na czym stoi i jakoś dostosuje grafik. Mi osobiście łatwiej wyrwać się w tygodniu, weekend poświęcam rodzinie :D

Tomek g35c
17th-December-2013, 12:20
Ja niestety ze względów iż od 3 tygodni nie jeżdżę G35 jestem skazany na inne środki transportu... masowe lol

Więc autobus z Ostródy wrócił dopiero o 14:30 w sobotę więc nawet jakbym mocno chciał to nie dało rady...
Co do czwartku nie wiem jak to będzie ale jak dacie cynk to po 19-20 mogę podlecieć ale wszystko zależy od tego o której Moni przyjedzie do W-wy.

misiektoja
17th-December-2013, 14:32
Ja w razie czego w czwartek mogę, dobrze byłoby tylko, żeby zebrało się trochę osób :)