PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Acura MDX



Norbi
6th-December-2013, 11:26
Witajcie, jak już wiecie mam MDX-a (bo Infiniti nie znalazłem). Mam go od sierpnia, ale jakoś nie było okazji aby go pokazać, załączam kilka fotek w letnim secie, przystrojony bo wiozłem kolegę do ślubu i na "starych" numerkach.

Jak już wcześniej pisałem silnik 3.7 300KM, SH-AWD i kupa innych pierdół które są w aucie niezbędne.

Na dniach cykne jakieś fotki na zimowym secie, ocenicie ;)

korzen
6th-December-2013, 11:53
Bardzo fajne auto. Miałem kilka hond w życiu i bardzo sobie chwale tę marke :thumb:. Co do MDX, silnik super, środek też. Z zewnątrz szczególnie przód nie w moim guście, ale ogólnie bardzo fajna fura! Choć nie fifirifi ;) Ktory to rocznik??
Pozdrawiam i przyjemnego użytkowania...

sirtrojan
6th-December-2013, 12:02
fajny doopowóz :thumb:

Norbi
6th-December-2013, 12:03
Produkcja 2008 a w papierach 2009, 88k mil w tym momencie, gaz BRC robiony w Czakramie w Tarnowie. Co do przodu to masz rację, gdy go zobaczyłem pierwszy raz też mi sie nie spodobał, ale po pewnym czasie zakochalem się w tym aucie, jest mega wygodne, chyba nawet bardziej od FX-a I generacji bo II nie jeździłem. Na - są słabe światła a może po prostu odbłyśniki zmatowiały, brak załamania światła i długie na zwykłym halogenie, poziomowanie jest. We wnętrzu brakuje monitora w suficie i elektrycznej pokrywy bagażnika. Szczerze mówiąc w tym momencie nie zamienił bym go na FX-a I generacji.

Dzięki za miłe słowo, krytykę też przyjmuje ;)

pgkoci
6th-December-2013, 14:01
Bardzo fajna fura. Moja żonka jeździ infi, a ja ujeżdżam hondzię legend (odpowiednik acura rl) i to są naprawdę genialne auto i całkowicie bezawaryjne. Myślę, że ich system SH-awd jest jednym z najlepszych na rynku, natomiast co silnika to jednak wolę motor infiniti - daje więcej radochy:-)

Norbi
6th-December-2013, 16:42
pgkoci- masz silnik 3.7 czy 3.5 w swojej Hani? Rzeczywiście SH-AWD robi robotę :)

pgkoci
6th-December-2013, 16:52
3.5l 295km. Wydawałoby się, że powinien mieć naprawdę dobrego kopa ale mam wrażenie, że fx35 rwie znacznie lepiej. Może to kwestia tylko odczucia bo hondzia jest naprawdę wyśmienicie wyciszona i zupełnie nie czuć prędkości.

Norbi
6th-December-2013, 17:11
Ja mam 3.7 300KM 2140kg bo go ważyłem i rwie jak pocisk, nie czuć prędkości, ale przy wyprzedzaniu wciska w fotel, spod świateł wyleczyłem nie jednego (nie traktujcie tego jako przechwałki).

Black
6th-December-2013, 21:45
Bardzo fajne autko,gdybym miał wybierać między FX-em a Acurą chyba miałbym dylemat (czyli pewnie wybrałbym G35 sedana):)

LOKTONG
6th-December-2013, 22:05
A ja pierwsze widze ;)
Super bryka
Pozdro

tim
8th-December-2013, 10:08
Fajna bryka i podobnie jak FX mało spotykana na drogach(szczególnie na śląsku) no i biały kolor jest na topie.

stef
9th-December-2013, 19:49
hondy miałem od zawsze a na mdxa chorowałem bardzo długo. szkoda ze nie sa oferowane w Europie bo to jednak jest spory minus. no i szkoda ze nie ma V8 :)

Norbi
10th-December-2013, 10:04
Minusem na pewno jest dostępność części, a raczej ich brak, jedynie ASO, ale i tak ceny nie są jakieś mega drogie. V8 piękna sprawa, ale 300konne V6 w zupełności mu wystarcza :)