PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fx 35 proszę o wasze sugestie i ocenę



Lukasz87
9th-December-2013, 10:59
Witam,

Co sądzicie o tym Infiniti ?
http://allegro.pl/infiniti-fx-35-zloty-metalik-jasna-skora-4x4-i3771404196.html

Schirru
9th-December-2013, 14:17
eee... albo to takie zdjęcia albo każdy element jest w innym kolorze...kierownica tez jakaś taka dwukolorowa...

korzen
9th-December-2013, 15:59
Tez mi sie zdaje, ze kolory rozne. Szczegolnie drzwi... Ale to moze byc wina zdjec... Kierownica moim zdaniem obszyta. No i ten opis... Az sie nie chce wszystkiego czytac! Tyle informacji o aucie! Rocznik i... nic wiecej, To wrozenie z fusow. Zadzwon, zapytaj o VIN, jak dlugo ma auto, ile ma nalatane i co bylo robione... Ogolnie ladny...

Lukasz87
9th-December-2013, 16:36
VIN już dostałem i podałem z prośbą o sprawdzenie w dziale CARFAX. Auto w posiadaniu sprzedającego 3 lata, podobno jest 3 czy 4 właścicielem w PL. Przebieg to 107 tyś mil, Co było robione? Hmm przedni zderzak malowany po jakiejś lekkiej stłuczce ale jakiej nikt nie wie... Czy xenony w Fx były bez samo poziomowania i spryskiwaczy? Czy to są zwykłe HIDy wtedy ? Pan mnie utwierdzał w przekonaniu ze specjalna konstrukcja soczewki nie wymagała spryskiwaczy i poziomowania.

Schirru
9th-December-2013, 16:56
Fx 1. generacji jako ze nie byly oferowane w Europie nie maja ani spryskiwaczy ani poziomowania. Ale że to jakas specjala konstrukcja, która tego nie wymaga to bajka. Handlarz to auto sprzedaje? Bo coś tak podejrzewam...
Światła takie są (ksenony oryginalne) i już. Większość diagnostów i policjantów przymyka na to oko, ale oczywiście można trafić na służbiste i jest problem. Bo o ile spryskiwacze jakos da rade zrobić (przykład Sir) to z samopoziomowaniem jest juz gorzej.

Lukasz87
9th-December-2013, 17:03
To raczej prywatny sprzedawca, ale ok dzięki za odp. z tymi ksenonami najwidoczniej są ori. bez poziomowania i spryskiwaczy.

mariusz28_2006
9th-December-2013, 21:46
Witam , też mi się wydaje że jakoby 2 elementy były w oryginale a reszta szczepan :-), ale może to wina aparatu na miejscu zobaczysz , wymierzysz i będzie git

mandes
10th-December-2013, 13:17
He, fajny... identix jak mój. Tylko kierownica obszyta, też zwróć na to uwagę czy przebieg wiarygodny.

Lukasz87
10th-December-2013, 19:40
Dodam jeszcze co mi się przypomniało, brak książki serwisowej i tylko jeden kluczyk a dlaczego ? Uzyskałem odpowiedz tak już kupiliśmy hmm... wyczerpujące wytłumaczenie. A tak co do koloru, fajny jest ale ale.. jakoś chyba do tego konkretnego auta mało mi pasuje :(

Norbi
11th-December-2013, 09:02
Lewy bok kombinowany, drzwi kierowcy bardzo się odróżniają, spasowanie maski, z lewej strony spora szczelina z prawej w zasadzie jej nie ma, nie wiadomo jak mocno dostał, ale dostał na pewno, jeden kluczyk hmmm...zakodowanie kluczyka to koszt ok 600-800zł a i nie wiadomo czy Ci auto nie odjedzie z garażu w nocy. Ja bym sobie odpuścił to auto. Co do koloru, miałem podobny na A6 i był super w utrzymaniu, ale masz rację do tego auta nie pasuje. No i ta kierownica...spójż jaki fotel kierowcy jest styrany i chyba też odnawiany (malowana skóra). Jeśli nie masz daleko, podjedź, zobacz, pomierz...ale chyba nie warto. Ja też bardzo długo szukałem Infiniti, ale niestety się nie udało i odpuściłem po prawie roku. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w poszukiwaniach!