PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam co myślicie o tym aucie?



mariusz28_2006
9th-December-2013, 18:03
Witam czy ktoś może oglądał

http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-3-5i-280-km-automat-4wd-C29458350.html
z tego co się dowiedziałem właścicielem jest szef nissana, odkupił auto po kolizji w polsce, auto przyjechało z Canady. W Polsce robione były drzwi kierowcy i tył posarzera , w zasadzie zostały wymienione na nowe,i tylni błotnik był przyrysowan więc był malowany, jednak nie wiem czy w Canadzie nie było niespodzianek, a oni twierdzą że historii nie mają

Zastanawiam się czy Warto się zainteresować cena jaką zaproponowałem to 55, jednak wolę 10 więcej dać i mieć pewniaka

sirtrojan
9th-December-2013, 18:06
kanadyjskie wersje mają licznik w km i dogrzewanie silnika ( nie każdy). To wersja US

mariusz28_2006
9th-December-2013, 18:53
tzn? czy to dobrze?to nie jest ogrzewanie postojowe jak przeważnie w skandynawii, czy warto się zainteresować tym maleństwem?, Jeśli tak to wstępnie na piątek się umówiłem, jednak ciekawi mnie czy mocno dostał, ale jeżeli odkupił go szef nissana to chyba i 3 lata jeździł to tragedii nie ma , no i powinien go serwisować u siebie za free, jutro mam dostać vin do rozkodowania to troszkę się dowiem, puki co dzięki

sirtrojan
9th-December-2013, 21:22
Mariusz niewazne kto jeździł- ważne w jakim jest stanie.

mariusz28_2006
9th-December-2013, 21:43
No też prawda, Grzesiu, wiesz jak troszkę był dłubnięty to ok , ale jak go przestawiło w głąb to już lipa, ale podziękował za dobre słowo

mandes
10th-December-2013, 13:12
No też prawda, Grzesiu, wiesz jak troszkę był dłubnięty to ok , ale jak go przestawiło w głąb to już lipa, ale podziękował za dobre słowo

Witam,

interesowałem się tym autkiem ładnych parę miesięcy temu, ale wówczas cena była chyba sporo wyższa.
Facet chyba w końcu zszedł na ziemię.

mariusz28_2006
11th-December-2013, 00:32
dzięki, dziś dostałem Vin jnras08w35x202661 , sprawdzałeś go może co tam było robione? możesz jakoś pomóc? może wiesz czy cały przyjechał z Canady , historie z ubezpieczalni w Polsce i czy jeszcze coś nie było malowane, dzisiaj byłem przypadkiem w Białymstoku, stał ładny ale jak go zmierzyłem to chyba tylko klapa i dach całe były, reszta porażka