PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Diagnostyka komputerowa Infiniti Wrocław



bernyp
16th-December-2013, 13:40
Witam
Oferuję diagnostykę komputerową sprzętem Consult 3 wszystkich Infiniti z OBD2 (po 2000 roku)
Profesjonalnie i sprawnie (wyniki diagnostyki wysyłam na maila)
Możliwy dojazd do klienta w obrębie Wrocławia
Dla forumowiczów RABAT!!
Cena normalna: 80 PLN
Cena forumowa: 50 PLN

Telefon: 791076310

LOKTONG
16th-December-2013, 13:53
Witam, rozumie za zajmujesz sie diagnostyka- mam problem i nikt mi nie potrafi pomoc. Jak kupilem fx35 po zgaszeniu auta kierownica szła do góry a fotel do tyłu. Po przekreceniu kluczyka ustawialo sie wszystko pod program fotela. Robilem tuleje wachaczy odłaczyli mi aku i pamiec fotela znikła - normalka. Teraz nie dziala mi programowanie fotela. Moze inaczej to nazwe, regulacja dziala, przesuwaja sie wszystkie pozycje jak i w fotelu tak samo w kierownicy. Panel sterowania niby dziala poprawnie - testowalem to w innym fx35 u "KORZENIA" wiec kontrolki od zapamietywania fotela zachowuja sie identycznie jak u niego. Swieci sie setup potem wciskam 1 mignie i gasnie - Jednak nie zapamietuje "nie zapisuje" ustawien. Bylem juz w nissanie BILEX czestochowa i w JEEP LANCIA "SOBCZYK" obie firmy podlaczali consulta nie wiem czy 2 czy 3 bynajmniej nie znalezli usterki, spedzili poltorej godziny myslac i zastanawiajac sie ale problemu nie rozgryzli. Na szczescie usługe mialem gratis bo nie naprawili. Dzwonilem do INFI wa-wa mowia 430zl godzina robocza czy zrobia czy nie, z rozmowy sami nie wiedza co moze byc. Bylem tez w dabrwie u czlowieka z allegro co ma czesci do ifni podlaczalem sterownik fotela i sterownik kierownicy pod zegarkiem sie znajduje - zero efektu. Forumowicz KORZEN podpowiada ze moze byc czujnik polozenia kierownicy rozregulowany - jeszcze z tym nigdzie nie bylem. Tak czy inaczej wkurza mnie fakt ze cos mi nei dziala w aucie. Jesli masz pomysl i znajdzie sie słowo "raczej zrobie" to wsiadam w auto i jade do wrocka ;)

badyl
16th-December-2013, 15:10
fajnie, widze ze kolega blisko to jak bede mial jakis problem to sie odezwe:)

bernyp
16th-December-2013, 16:11
LOKTONG nie jestem w stanie Ci obiecać że to zrobię. Jeżeli będzie dostępna funkcja BCM podczas diagnostyki to prawdopodobnie uda się aktywować funkcje komfortu. Nie jedź specjalnie, ale jaka będziesz w rejonie to zapraszam. Numer telefonu masz :)

badyl rezyduje we Wrocku, ale dosyć często jestem u rodziców w Chocianowie to jak coś będziesz miał bliżej :)