PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Dzisiejsza akcja ...czyli myjka uszkodziła mi auto - ale nie FXa ;)



sirtrojan
1st-May-2010, 02:29
Dziś postanowiłem umyć Voyagera na myjni automatycznej. Wjechałem do tunelu i autko I przejazdem zostało pięknie oblane aktywną pianą jednak wracając automat przyrżnął mi w tylną klapę tuż poniżej szyby zostawiając paskudne wgniecenie i załamanie ostrej krawędzi - lakier bez uszczerbku. Całe szczęście że akurat stałem i obserwowałem proces bo mogłem od razu wstrzymać mycie i wezwać obsługę.
Na szczęście nie kwestionowali uszkodzenia i spisaliśmy protokół dla ubezpieczyciela.
Jak tylko znajdę kabel do telefonu to załaduję fotkę.

Będę was informować jak się sprawa rozwija.

Jacob_USA
1st-May-2010, 02:43
Ale Ty masz pecha Grzesiu jak nie lusterko to teraz klapa w Vojtku heheheh :)

Black
1st-May-2010, 11:47
Ale Ty masz pecha Grzesiu jak nie lusterko to teraz klapa w Vojtku heheheh :)

no rzeczywiście pech,Grzegorzu nie mialeś chęci go czyścić i teraz się to zemsciło.

sirtrojan
1st-May-2010, 12:17
e tam pech. tzw niefart ;)
a na tym uszkodzeniu to pewnie jeszcze zarobię hehe

btw. dziś nie będzie fotki - ponieważ jest święto pracy oddam się jej właśnie. Przede mną do posadzenia 100m2 trawnika. :thumb:

Jacob_USA
1st-May-2010, 16:15
e tam pech. tzw niefart ;)
a na tym uszkodzeniu to pewnie jeszcze zarobię hehe

btw. dziś nie będzie fotki - ponieważ jest święto pracy oddam się jej właśnie. Przede mną do posadzenia 100m2 trawnika. :thumb:

Zeby tu takie swieta byly jak swieto pracy, swieto prawej reki, swieto lewej stopy i nie pracowac heheheh :P Ja dzisiaj tesciowi bede robil ze wspomaganie kierownicy w Fordzie :D

sirtrojan
1st-May-2010, 22:05
to akurat święto odziedziczyliśmy po poprzednim reżimie. Jak byłem małą dziewczynką pamiętam że byłem na 2-3 pochodach. Mały Grześ z małą, biało czerwoną chorągiewką...:canada: ( może nie dokładnie taką ;) ) ech łezka się kręci...

sirtrojan
22nd-November-2010, 17:31
Odświeżam temat bo Hestia która ubezpiecza Statoila odmówiła wypłąty odszkodowania - twierdząc że taka szkoda nie mogła powstać od szczotek. Cwaniaki w doope kopane. Auto już sprzedane ale nie ma bata będę drążył temat - przy mnie to ich ustrojstwo uderzyło w auto!

ZYZIO
22nd-November-2010, 20:33
ostatnio duzo ludzi ma problem z ubezpieczycielami. Plaga jakas. Widzialem operat warty, w ktorym stawke roboczogodziny przyjeli 50 PLN. Co do Hesti dam Ci rade pozwij ich a od reki dostaniesz polowe tego czego bedziesz domagal sie w pozwie. Wiem, bo sam tak mialem.