PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Tesla S



misiektoja
22nd-December-2013, 14:54
Kurcze, fajne auto. I cenowo wyszłoby mniej więcej tyle co Infiniti Q50 hybryda:

http://moto.onet.pl/raporty/tesla-s-po-raz-pierwszy-w-polsce/66xj2

Gdyby tylko sieć tych gniazdek była trochę bardziej rozpowszechniona, czyli biurowce, centra handlowe, generalnie miejsca, gdzie spędza się trochę czasu i w tym czasie może się auto ładować. Wg. mnie to przyszłość aut, aż dziwne, że lobby paliwowe w końcu na to zezwoliło, jeszcze kilka lat temu mówiłem, że do tego nie dojdzie :) Z drugiej strony brak dźwięku silnika trochę mnie przeraża :)

Co o tym sądzicie ?

LOKTONG
22nd-December-2013, 14:56
Dla mnie bajka

Radek
22nd-December-2013, 15:18
Normalna cena, koniec z grzebaniem przez pseudofachowców, haracz z Orlenu przeniesie się do Energi, RWE lub im podobnym (puki co bez akcyzy i podatku drogowego), oczywiście trzeba większą uwagę poświęcić na pilnowanie telefonu - odlotowe autko :thumb:

misiektoja
22nd-December-2013, 15:59
Największy szok dla mnie to czasy do 100km/h - 4,6 sekundy z elektrycznego samochodu, aż ciężko uwierzyć. Wyobrażacie sobie - na światłach staje wypasione i ryczące V8, obok bezgłośna Tesla S, a wynik może być po stronie tego drugiego :)

slepy62
23rd-December-2013, 18:45
Można już zamawiać na 2015 nowego SUV-a Tesli
60 mph < 5 sekund

misiektoja
23rd-December-2013, 18:50
Naprawdę ładne te auta, podoba mi się stylistyka. Do tego godne osiągi i duża liczba gadżetów elektronicznych w środku, włącznie ze sterowaniem samochodem przez telefon czy zdalną diagnostyką z centrali w USA :) Dwa bagażniki też bezcenne :) To co - robimy zrzutkę i otwieramy przedstawicielstwo Tesli w Polsce ? :)

LOKTONG
24th-December-2013, 21:33
http://otomoto.pl/tesla-roadster-model-s-85kwh-tech-C31509715.html

:)

misiektoja
24th-December-2013, 22:14
Ooo czyli już znaleźli się spryciarze, którzy sprowadzają. Podjadę obejrzeć, bo na Q50 to się chyba nie doczekam.

Sent using Tapatalk

LOKTONG
24th-December-2013, 22:19
Juz jest kilka gniotków