PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fx 45 - kraków



BAJZEL
4th-January-2014, 13:46
Ciekawy egzemplarz ... a raczej mody ... przerzucenie fabrycznego wyswietlacza w miejsce schowka w tunelu :) ...
Ale i tak najbardziej ciekawi mnie licznik :) bo ma europejsko czyli głowne to km/h a dodatkowo mph

instalacja lpg nienajgorsza... może kogoś to zainteresuje ...

http://allegro.pl/infiniti-fx45-2004-320-km-bezwypad-lpg-full-opcja-i3853880294.html

BAJZEL
7th-January-2014, 00:12
OK juz sam doszedłem , że to kanadyjska wersja ...
z drugiej strony ciekawe czy ciężko dorwać nie cały licznik ale sam wkład z km/h jako głowny ... :)

Tomek g35c
7th-January-2014, 15:06
Z samym wkładem z km/h moze być problem... to jest sprzedawane w module... ale można poszukać...

BAJZEL
7th-January-2014, 15:27
no właśnie sobie latam po stronkach i szukam ... ale średnio ...

grabba
7th-January-2014, 15:57
Samochód wygląda nieźle, tylko rażą te małe tarcze hamulcowe przy tych felach.

BAJZEL
7th-January-2014, 16:03
Rażą to mało powiedziane ... mnie one przerażają hehe może i felgi fajne ale przy takich tarczach w życiu bym nie chciał tych prześwitów :)

te zegary mnie interesują ... no i popatrzyłem na mody przy mediach to podkręciłem sie do tego stopnia że napisałem do 3 firm jakie rozwiązanie z tym moim isimple plus tablecik proponują plus subwafel w bagażnik :)

Tomek g35c
7th-January-2014, 16:53
Zestaw Alpine tak trochę kiepsko spasowany i jakby brzeszczotem wnęka wycięta...
Pewnie brak kamerki cofania i miejsca na kubki z kawą... lol

Ogólnie autko zmęczone przy lusterku liczne zadrapania a i nie oszczędzano też obudowy przy dźwigni przełączania biegów...
135 kkm przejechane a kiera zuzyta jak przy 250 kkm... fotel zajechany podobnie... ładne z zewnątrz - malowane pewnie w całości...

Cena wysoka jak na stan pojazdu... moim zdaniem...