PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Lusterko z pamięcią kodów do bramy problem



marko
2nd-May-2010, 19:38
Witam, od niedawna jestem posiadaczem g35. Znalazłem opcje kodowania pilota do bramy w miejscu lusterka. Nie za bardzo wiem jak to zrobić i czy to będzie pasowało. Szukałem czytałem troszkę informacji na ten temat. Próbowałem to zrobić ale coś mi nie wychodzi. Zacznijmy od tego posiadam bramę CAME BX-74 w instrukcji znajduję jedynie informację że pracuje na częstotliwości 50-60 MzH ale nie jestem pewien czy to prawda i czy dobrze odczytałem tą informację. Koduję w następujący sposób: na 20 sek wciskam 1 i 3 przycisk w lusterku do momentu mrygania. puszczam następnie wciskam 1 guzik do kodowania i guzik otwierający bramę w pilocie. W momencie gdy z wolnego pulsującego mrygania przechodzi w szybsze po czym gaśnie puszczam przyciski. Następnie wciskam guzik w lusterku i nic kontrolka się tylko świeci cały czas na czerwono. Nie wiem może coś źle robie. Jak ktoś jest w stanie mi pomóc będę wdzięczny pozdrawiam

sirtrojan
2nd-May-2010, 20:16
Może kuba coś znajdzie na g35 drivers :thumb:

marko
2nd-May-2010, 20:29
brama ma freq 433 mzh znalazłem to tylko teraz pytanie czy g35 2003 rok też ma czestotliwość 433 czy inne. Niby na stronie Homelinka obsługują bramy CAME zaraz pokombinuje jeszcze bo możliwe że trzeba zresetować urządzenie w bramie ale nie wiem gdzie mam kluczyk :)

marko
9th-May-2010, 13:53
Hm, i co nikt nie orientuje się jaką częstotliwość posiada g35 z 2003 roku? Znalazłem gdzieś że FX'y po 2007 mają 433 mzh ale nie wiem jak jest z G

badyl
6th-December-2012, 22:05
http://moto.allegro.pl/infiniti-g35-g-35-lusterko-wewnetrzne-05r-i2779938479.html


moze cos takiego by pomoglo:P jak z wersji EU to znaczy ze czestotliwosci powinny sie zgadzac

sirtrojan
6th-December-2012, 23:09
w '05 nie było wersji europejskiej.
chyba ze to coś z UK i może podchodzić pod europejska ( ale nie wydaje mi się).

Tomek g35c
7th-December-2012, 10:27
Ja próbowałem na swoją bramę ustawić i nic...
nie działa to na krajowych sprzętach... ;)
Nie podają nawet jaką częstotliwość ma ten gadżecik...

marko
7th-December-2012, 11:12
nie działa nie działa, jedyny patent to rozebrać lusterko wpakować tam bebechy z pilota samokopiującego na allegro za 50 zl takie barachło podłączyć polutować kabelki i wtedy dopiero to działa :P

rybka
11th-April-2017, 02:17
czyli jak to jest z tymi lusterkami w koncu?? Marko mozesz cos podpowiedziec:> ale odkopałem kotleta:P:P