PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wizyta w serwisie NISSAN w Gdyni KMJ Kaszubowscy



cauterize
10th-January-2014, 17:57
Dziasiaj moja żona pojechała do serwisu na wymiane żarówki kierunku z przodu. Nie ma mnie w domu więc nie miałem innego wyjścia.
Spedzila tam chwile po czym dostała rachunek na 230 złotych :) Tak tak 230 złotych. Wymienili jej jeszcze żarówke nad tablica rejestracyjna(15zlx2), H8(70 zl) i kierunek(28zl). Zadzwoniłem więc do Pana z serwisu z zapytaniem czy nie upadli tam na głowe. Dostałem odpowiedz ze to i tak mało bo mogli naliczyć więcej. Ponoc jest to bardzo skomplikowana robota i spedzili nad nią tak dużo czasu że powinno wyjść dużo więcej. Robocizna za wymiane 100zł.
Pozdrawiam SERWIS KMJ GDYNIA

sirtrojan
10th-January-2014, 17:59
Ma rację. Żeby wymagać żarówkę trzeba zdjąć częściowo nadkola i oczywiście kolo. Masakra.

Wysłane z mojego Sony Z1 przy użyciu Tapatalk

grabba
10th-January-2014, 21:02
W 4 literach im sie poprzewracało. Gdy jeszcze miałem Hondę byłem w ASO w Toruniu i przy okazji zapytałem sie o żarówki postojowe, bo mi sie jedną przepadła. Zapytałem się, jak się je wymienia. Dostałem wyczerpującą opowieść o ściganiu nadkola, itp. Pod koniec wywodu Pan stwierdził, że to brudna robota i żebym chwilę poczekał. Żarówki wymienili, a ja dostałem rachunek za same żarówki.

BAJZEL
10th-January-2014, 23:17
Ja dałęm sobie siana z serwisem po tym jak zadzwoniłem i umówiłem sie na wizyte ... i przedstawiłem sprawe dlaczego ...
A Pan serwisant powiedział , że sam wjazd do nas to 280 zł jeżeli określimy usterkę to dalej już będzie naliczane na miejscu jezeli nie znajdziemy usterki to tylko te 280 zl ...
Na moje pytanie czyli nawet jak nic nie znajdziecie i nie naprawicie to i tak kasujecie .... padło takie radosne TTAAAAAAKK :)

Po czym dowiedziałem sie , że gościu w słupsku ma komputerek do nissanów :) zrobił mi diagnoze nie znalazł żadnych błędów ale poszperał w akcjach serwisowych i znalazł jakieś tam cuda co zgłosiłem do infiniti ... ale oni na amerykanskie wersje rozłożyli ręce :) koszt usługi był zerowy ...



Z dugiej strony ... gdzie te czasy , co otwierałeś maskę i żarówkę wymieniałeś w 2 minuty ... przy drodze czy na CPN-ie ....
A INFI też mogli jakąś zdjemowaną zaślepkę zrobić w nadkolu ... tak jak np BMW :)
po co zaraz zdejmowanie kół i nadkoli... no ale taka konstrukcja , myśle , że gdyby mogoli to by zrobili hehehe

Tomek g35c
12th-January-2014, 21:54
Ja w g35c Xenona wymieniałem też koło trzeba zwalać i przez nadkole ale to około 30 min schodzi... 100 PLN grubo...