PDA

Zobacz pe?n? wersj? : PREZENTACJA MODELU INFINITI Q50- mamy kilka zaproszeń



sirtrojan
13th-January-2014, 20:36
Jako forum otrzymaliśmy kilka zaproszeń na prezentacje nowego modelu :infi: q50
Premiera odbędzie się 22.01 o godzinie 20.00 w Studio Tęcza ul Rydigera 8.

Osoby które chcą wziąć udział w tym wydarzeniu proszone są o przesłanie od mnie PW.
Liczba miejsc ograniczona! ( około 6-8)
Ważna sprawa- dotyczy to tylko osób które nie są klientami Salonu Infiniti, gdyż ci otrzymają imienne zaproszenia na adres korespondencyjny.


Proszę o przemyślaną decyzję- zapisujesz się - przychodzisz, w przeciwnym wypadku twoje nazwisko wpada na czarną listę i nie będziesz mógł uczestniczy w podobnych wydarzeniach.

Dziękuje Irkowi i Tomkowi w zaangażowanie w tę sprawę.

Tomek g35c
13th-January-2014, 21:17
Ja będę na pewno... ;)

tim
13th-January-2014, 21:27
Ale fajnie jako klient salonu na pewno nie dostanę zaproszenia imiennego:(,a zarazem jako klient salonu nie dotyczy mnie też to forumowe zaproszenie:nocoment:

sirtrojan
13th-January-2014, 21:45
hmm raczej powinienieś dostać - wstępnie robie rezerwacje 1 miejsca dla ciebie jeśli chcesz?

misiektoja
13th-January-2014, 21:57
PW poszło :) Swoją drogą tim ja bym po prostu zadzwonił do salonu i powiedział, że to druga impreza na którą nie dostałeś zaproszenia. Może jakiś burdel mają w bazie albo inne czynniki losowe spowodowały, że nie dostajesz.

tim
14th-January-2014, 10:22
Olewam to jak nie chcą mnie widzieć w salonie to nie.
Wiem tylko tyle że jak zmienię kiedyś auto to nawet jak będzie to inny model :infi: (cały czas chodzi mi po głowie M37S)to do salonu NIE ZAWITAM tylko kupię coś z drugiej ręki.

sirtrojan
14th-January-2014, 14:39
1. sir
2.misiektoja


tim nie dąsaj się. Zasada przydzialu zaproszeń jest umowna - i jeśli nie odstaniesz zaproszenia bezposrednio od salonu dołącz się do naszej wesołej gromadki :)

slepy62
14th-January-2014, 17:38
Olewam to jak nie chcą mnie widzieć w salonie to nie. Wiem tylko tyle że jak zmienię kiedyś auto to nawet jak będzie to inny model :infi: (cały czas chodzi mi po głowie M37S)to do salonu NIE ZAWITAM tylko kupię coś z drugiej ręki.

O ile się nie mylę kupiłeś w Katowicach - więc zaproszenia chyba nie dostaniesz - dostaniesz przy prezentacji w okolicach Katowic - bo chyba będzie osobna... (pewny nie jestem)

Inna przyczyna - Ja zaproszenia nie dostanę bo... - wysłali na adres biura - które jest praktycznie skrzynką pocztową - a nie mam najmniejszej ochoty wpychać się w zakorkowane Śródmieście... Dziś do mnie zadzwonili z jakiejś firmy outsourc... o potwierdzenie i wyjaśnialiśmy kwestię wysyłki zaproszeń w bazie :infi:
Jak się okazało z Salonu i Serwisu / Krasnobrodzka - wszytko idzie do mnie na adres zamieszkania, w tym wypadku .... dane zostały pobrane z jakiejś innej bazy i zaproszenie poszło na adres widniejący na fakturze zakupu...


tim nie dąsaj się. Zasada przydzialu zaproszeń jest umowna - i jeśli nie odstaniesz zaproszenia bezposrednio od salonu dołącz się do naszej wesołej gromadki :)

Przynajmniej pojedziemy KUPĄ - spotkamy się na mieście z godzinkę przed prezentacją na małym spociku - i pojedziem kawalkadą.

Sir - trzeba ustalić spota - chwilę pogadamy - niech dojadą też wszyscy co chcą z zaproszeniami - i pojedziem bandą !

tim
14th-January-2014, 18:20
Dzięki panowie za troskę ale niech z zaproszenia skorzysta ktoś kto ma bliżej.Ja z uwagi na prowadzoną działalność jestem przywiązany w firmie i jeszcze póki co pracuję po nocach i nie bardzo mogę się gdzieś dalej ruszyć.
Slepy napisał że jak będzie prezentacja w katowicach to zaproszenie dostanę.Może i tak będzie,pożyjemy zobaczymy,ale wydaje mi się że prezentacja już była.
:sorry: że tak marudzę ale w firma :infi: pisze jedno robi drugie.

sirtrojan
14th-January-2014, 18:22
Spotkanie przed-prezentacyjne proponuje w Arkadii jakąś 1h wcześniej - blisko do studia w którym odbędzie sie prezentacja.

misiektoja
14th-January-2014, 19:28
Tak, premiera Q50 w Katowicach była już w grudniu:


http://www.youtube.com/watch?v=U_rgQ2OuxuE

tim - co do zaproszenia to nie sadzę, że jest to czyjaś zła wola. Kupiłeś nowe auto w salonie i dla tego salonu jesteś potencjalnym Klientem, który może kupić coś jeszcze. A Infiniti nie jest popularną marką, ze sprzedażą na poziomie 163 aut (dane za rok 2013), gdzie są w tyle za takimi markami jak Porsche (415 szt.), Jaguar (175 szt.) czy Land Rover (636 szt.), co oznacza, że muszą dbać o swoich Klientów. Tym bardziej, że jest to taka marka, że Klient dość mocno się przywiązuje i jest duże prawdopodobieństwo, że kupi ponownie (nie dalej jak wczoraj wspominałem gościa, który sprzedaje teraz FX50s i kupuje Q50, zresztą popatrz na forumowiczów, wiadomo jakie będzie ich następne auto).

A więc zadzwoń i wyjaśnij. Ja padłem ofiarą podobnej sytuacji. Wysłałem jakieś zapytania mailem do Szymona i myślałem, że mnie zlewa. Zero odpowiedzi. Jak się dzisiaj wyjaśniło dwa maile od niego z zeszłego tygodnia są w spamie włącznie z zaproszeniem na jazdę próbną Q50. A nie mógł się do mnie dodzwonić, bo okazało się, że nie zostawiłem numeru do siebie :)

Tutaj raport: http://carmarket.com.pl/ranking.php?rodzaj_pojazdu=1&rodzaj_wlasciciela=0&okres_analizy=2013&wojewodztwo=0&powiat=0&analiza=0&send=Poka%C5%BC

Swoją drogą z raportu wynika, że po Polsce jeżdżą już 4 Tesle :)

Też jestem za Arkadią !

tim
14th-January-2014, 21:11
Swoją drogą ciekawe w czym lexus jest o tyle lepszy od :infi: że ma kilka krotnie więcej aut sprzedanych:noidea:

misiektoja
14th-January-2014, 21:23
Pewnie dlatego, że jak spytasz losowo spotkaną osobę co to Lexus, to odpowie prawie każdy. Infiniti już niekoniecznie :)

sirtrojan
14th-January-2014, 23:42
dlatego na dealerach spoczywa teraz podwójna odpowiedzialność. Marka jest stara-nowa i dopiero zdobywa rynek. Jak wiemy ma dobry produkt ale jego obsługa może zachęcić albo zrazić klientów na lata!

Tomek g35c
15th-January-2014, 00:54
Generalnie można stwierdzić że Infiniti jest na rynku marką raczej niszową...
Ale u mnie w pracy wszyscy już ją znają... wystarczy że raz na jakiś czas podjadę na parking zewnętrzny... lol
Jedną osobę przekonałem do zakupu więc już są 2 sztuki...Czarny g35c i biały g35c... jak lataliśmy razem to dopiero było coś... 2 strzały... ;)

grzesiek
15th-January-2014, 08:45
Tutaj na Islandii to może jest ze 30 sztuk wszystkich infiniti a FX 2 gen żadnego

Wysłane z mojego GT-I9100

Athens
15th-January-2014, 13:40
Sir to ja poproszę o jedną wejściówkę. Mam pytanie. Do Arkadii sobie dojdę :) bo mam baaaardzo blisko, ale czy mógłbym później zabrać się z tobą na pokaz? 22.01 Cytryna jeździ w sklepie, a Infi zimą nie wyjeżdża :) Daj znać .

sirtrojan
15th-January-2014, 13:49
1. sir
2.misiektoja
3.Athens

Tomek g35c
15th-January-2014, 15:52
1. sir
2.misiektoja
3.Athens
4.Tomek g35c

Jakby co to ja moę zabrać jedną osobę do G35... ;)

Coobcio
17th-January-2014, 04:11
O Kurcze ale elegancja :)
Ja to bym wpadł ale jakoś tak bardziej "codziennie" ubrany i najchętniej zabrał bym ze sobą laptopa i zajrzał bym w mapy tego Q50 coby popatrzeć co tam można w nich poprawić :D

Tomek g35c
17th-January-2014, 09:56
Dawaj Coobcio z Nami ... ja tez nie bedę wystepować w garniturze... lol
A mycie samochodu nie ma sensu bo pogoda i tak lipna.

misiektoja
17th-January-2014, 12:21
Dokładnie, nie ma co się stresować, ja myślę o założeniu jakichś dresów co by wyróżnić się z tłumu :D

Tomek g35c
17th-January-2014, 13:09
Dziś zadzwonili do mnie z salonu w celu potwierdzenia że będę... nice ;)

misiektoja
17th-January-2014, 13:15
Dziś zadzwonili do mnie z salonu w celu potwierdzenia że będę... nice ;)
Ty już lepiej nie pisz takich rzeczy, bo tim dostanie przez Ciebie rozstroju nerwowego :D

sirtrojan
17th-January-2014, 13:15
tomek to skreślam cię z listy tzw "forumowej".

tim
17th-January-2014, 16:58
Ty już lepiej nie pisz takich rzeczy, bo tim dostanie przez Ciebie rozstroju nerwowego :D
lollollola to dobre.Może kiedyś i ja dostąpię ogromnego zaszczytu że ktoś z :infi: do mnie zadzwoni z zaproszeniem.
Tak zadzwoni,w lipcu bo trzeba jechać na przeglądlol

misiektoja
17th-January-2014, 18:16
Mnie też można wykreślić z listy forumowej, dostałem dzisiaj zaproszenie od Szymona. Widzę, że jest z osobą towarzyszącą, myślicie, że żonę można zabrać ? :D

slepy62
17th-January-2014, 18:40
1. SirGłównodowodzący
2..Athens


Szanowni Państwo - Forumowicze


Zaproszenia już są (jak niżej widać ) jest 8 zaproszeń - a chętnych AŻ 2 osoby (a tyle już tego jeździ po Warszawie)
- ZAPISYWAĆ SIĘ !


Na zaproszeniach jest tekst "ZAPROSZENIE JEST WAŻNE DLA 1 OSOBY" ale dziś w Salonie powiedziano mi że nie ma problemu jeżeli na jedno zaproszenie przyjdzie:
- Mąż z Żoną czyli PARA
- Mąż z Kochanką lub Żona z Kochankiem czyli PARA
- Mąż z Mężem lub Żona z Żoną czyli tyż PARA lol


Acha
- powiedziano mi też zeby być tak ze 20 minut przed godziną 20-tą, więc proponuję spotkać się w Arkadi tak ok. 18:30 i później razem podjechać...

tim
17th-January-2014, 19:15
Wy to macie fajnie w tej stolicy.
Oczywiście z punktu widzenia infinitimaniaka:)

grabba
17th-January-2014, 20:50
Będę w wawie w środę. Dam znać czy dam radę się pojawić. Jakby co, to będę z kumplem z pracy. Żeby nie tracić zaproszenia możemy być parą :)

slepy62
17th-January-2014, 21:27
Będę w wawie w środę. Dam znać czy dam radę się pojawić. Jakby co, to będę z kumplem z pracy. Żeby nie tracić zaproszenia możemy być parą :)


Jak późno skończymy - mogę Cię/Was przenocować, jakeście parą - to w jednym wyrku lol



Wy to macie fajnie w tej stolicy.



Nie gadaj tyle - tylko przyjeżdżaj - dla Ciebie też się miejsce znajdzie... będzie trójkącik lol

ZYZIO
17th-January-2014, 22:32
Czy mogę poprosić o wpisanie mnie na listę chętnych na 100%?

sirtrojan
17th-January-2014, 23:19
ZYZIO i grabba z partnerem dopisani do listy.

Wysłane z mojego Sony Z1 przy użyciu Tapatalk

tim
19th-January-2014, 16:28
Jak późno skończymy - mogę Cię/Was przenocować, jakeście parą - to w jednym wyrku lol






Nie gadaj tyle - tylko przyjeżdżaj - dla Ciebie też się miejsce znajdzie... będzie trójkącik lol
Jak już wcześniej pisałem jestem niewolnikiem własnej firmy.Więc :sorry: ale niestety nie da rady.

gizmo
19th-January-2014, 21:21
Jeśli jest jeszcze miejsce to z chęcią dołączę

slepy62
19th-January-2014, 23:42
Jeśli jest jeszcze miejsce to z chęcią dołączę


zaproszenia jeszcze są - a jak nie to dobierzemy :)

sirtrojan
20th-January-2014, 00:20
gizmo dopisany do listy.

Tomek g35c
20th-January-2014, 08:49
Kurde może trzeba podzwonić po nie aktywnych forumowiczach...
Zadzwońcie do TMax'a i Andy'ego jak macie do nich telefony...
a co z ADMINEM BLACKiem...;)

slepy62
20th-January-2014, 20:05
Kurde może trzeba podzwonić po nie aktywnych forumowiczach... Zadzwońcie do TMax'a i Andy'ego jak macie do nich telefony...a co z ADMINEM BLACKiem...;)


Do TMax-a pisałem, w środę nie może...

grabba
20th-January-2014, 20:07
Klient odwołał mi spotkanie i nie będzie mnie w środę w Warszawie. Bawcie się dobrze.

Tomek g35c
20th-January-2014, 20:13
Marysia też nie może przyjechać... pisałem do niej sms... a co zBlackiem ??

tim
20th-January-2014, 20:39
Widzę że nie tylko ja mam problem z wolnym czasem;)

sirtrojan
20th-January-2014, 21:09
Marysia też nie może przyjechać... pisałem do niej sms... a co zBlackiem ??


Blacku nie pisał do Marysi smsa.


tak poważnie - nie da rady

Athens
21st-January-2014, 13:02
A my Sir idziemy jako para? :) To robisz jak zawsze za żonę , ok.?

sirtrojan
21st-January-2014, 13:25
Arek a co na to twój chłopak? Żeby nie był znowu zazdrosny.

Wysłane z mojego Sony Z1 przy użyciu Tapatalk

gizmo
21st-January-2014, 13:58
A o której to wszystko ma być? Ja po Ciebie Grzesiek mogę wpaść i tak jadę tamtędy :)
R.

misiektoja
21st-January-2014, 20:12
To o której dokładnie i gdzie w Arkadii się spotykamy ?

slepy62
21st-January-2014, 20:35
To o której dokładnie i gdzie w Arkadii się spotykamy ?

Spotkanie godzina 18:30 - parking "poziom -1" pod ARKADIĄ
- co do miejsca na parkingu (a jest dosyć dużyyyyyyyy)
- obok ECO Myjni (pod browarem/restauracją BIERHALLE)
- myjnia (o ile się nie mylę) nazywa się AUTOBELLA
- jakbym coś pomylił - poprawcie mnie


Wypijemy po piwku (bezoktanowym) i ok. 19:30 jedziemy na SHOW:


- Studio "TĘCZA" - ul. Rydygiera 8 (wjazd od ul. Burakowskiej)

Alexaus11
31st-January-2014, 12:12
http://infiniti.autokult.pl/2014/01/30/infiniti-q50-oficjalna-polska-premiera-galeria/0

Albo mi sie wydaje albo SirTrojana tam widze:d ogolnie jaka atmosfera byla?

sirtrojan
31st-January-2014, 22:59
spoko :) wesoło jak zwykle z resztą.

fota na której widać wiekszość naszej ekipy to ta:

4677

marysia
1st-February-2014, 23:02
Opowiadajcie jak było! Jak wrażenia? Żałujemy bardzo, że nas nie było, ale Konrad miał dyżur, a Alex jeszcze na dodatek się rozchorował :(
Czekam na więcej fotek!

Coobcio
1st-February-2014, 23:09
No no jaka elegancja w Wawie widzę że także większość w Garniakach była :D
Miło że po prezentacji mnie odwiedziliście - było pobrać tego Q50 na rolki byśmy go wrzucili, ciekawe jaką mocą faktycznie by dysponował :P

Tomek g35c
2nd-February-2014, 12:22
Coobcio - większość była bez garniaków... ta reszta to manekiny tak ubrane...lol

BTW Marysia foty i relacja jest na forum... trzeba tylko troszkę poszukać...:)
Link: http://www.ifans.pl/showthread.php?3438-Spot-Warszawa-22-stycznia-potem-prezentacja-INFINITI-Q50/page2