PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fx 30d s premium



primo
16th-January-2014, 12:10
Witam,
Jestem zainteresowany w/w autem.
Czy istnieje możliwość sprawdzenia po nr VIN wyposażenia fabrycznego oraz dokładnych danych pojazdu,
łącznie z rokiem produkcji.
W ogłoszeniu jest 2012 natomiast różnie bywa z autami z importu

Link do autka.
http://otomoto.pl/infiniti-fx-30d-s-premium-max-opcja-100-bezwp-C27034154.html
VIN: JN1TDNS51U0452473

Pozdrawiam

slepy62
16th-January-2014, 15:41
FX30d S PREMIUM


Wersja europejskia - maksymalna wersja wyposażenia (jak w FX50s),
są 4 modele europejskiego FX-a (o ile się nic nie zmieniło) bez względu na silnik
GT
GT PREMIUM
S
S PREMIUM - to wersja najbogatsza - czyli ma wszystko co jest oferowane w tym samochodzie - inne wyposażenie to już akcesoria (np. pozioma metalowa płyta/zabezpieczenie zderzaka - w tym z ogłoszenia)


Sądzę że jak zadzwonisz do serwisu :infi: na Krasnobrodzkiej i podasz VIN - powinni powiedzieć Ci wszystko nt. tego auta (oczywiście wszystko co jest bazie danych :infi: EU), z tym że są "troszkę" zajęci (do końca lutego są kratki) - więc może być z tym problem czasowy... lol
Jakbyś miał problem daj znać na PRIV - będę w salonie w poniedziałek to poproszę o sprawdzenie...


dodane: sorry - nie mają info serwisowej z Deutschland-u - mogą tylko sprawdzić wszystkie informacje gwarancyjne (ważność, aktualny stan, naprawy gwarancyjne itp...)


Uwagi co do samego ogłoszenia:
- NIGHT VISION - kamera podczerwieni - nocy do jazdy w mgle ? WOW - coś nowego - może zamontowane bo czegoś takiego w wyp, nie ma
- 3x Klimatronik (przód/tył), - znowu trochę na wyrost, klima jest w pełni aut. włącznie z recyrkulacją ale 2-STREFOWA (nie ma odrębnego sterowania dla tyłu ani 2-giego odrębnego agregatu dla tyłu)



z ważnych rzeczy których nie ma w opisie:
- tyna oś skrętna
- CDC (aktywne zawieszenie)
- czujniki martwego pola
- LDW i LDC
- dysk 30GB (w tym 8 GB masz do dyspozycji, np możesz sobie powgrywać ok 300 CD z muzyką)


reszta opisu zgodna, opis wyposażenia mocno skrócony w stosunku do rzeczywistego ale nie wiem gdzie w tej chwili możesz znaleźdż pełny opis (w katalogach w salonie) bo INFINITI przebudowało stronę europejską i... ogólnie zrobili jakąś "gównianą" z której w sumie nic nie można się dowiedzieć.
Jeżeli potrzebował byś spisu - daj znać - to pogrzebiemy i poszukamy - tyle że jak pisałem na początku w wersjach EU - nie ma wyposażenia opcjonalnego - wyposażenie dotyczy wersji - reszta to akcesoria...

Tomek g35c
16th-January-2014, 17:42
Witam,
Jestem zainteresowany w/w autem.
Czy istnieje możliwość sprawdzenia po nr VIN wyposażenia fabrycznego oraz dokładnych danych pojazdu,
łącznie z rokiem produkcji.
W ogłoszeniu jest 2012 natomiast różnie bywa z autami z importu

Link do autka.
http://otomoto.pl/infiniti-fx-30d-s-premium-max-opcja-100-bezwp-C27034154.html
VIN: JN1TDNS51U0452473

Pozdrawiam


Najpierw zanim coś zapytasz powinieneś wpaść do powitalni: tu link:http://www.ifans.pl/forumdisplay.php?4-Dopiero-doczye-Przywitaj-si-adnie-!
Przywitaj się ładnie z nami...

primo
19th-January-2014, 22:43
Dzięki slepy62.

Dzięki uprzejmości sprzedawcy dostałem go dzisiaj na cały dzień i powoli się zako****ę :).

Rzeczywiście nie ma regulacji klimatyzacji z tyłu. Ale w nocy kamery widza wszystko jak w dzień więc może jest ta opcja.
Mam pytanie co do grubości lakieru - wymierzyłem go z każdej strony jakimś niedrogim czujnikiem i wartości na zewnątrz wahają się od 140-180. Czy to nie za gruby lakier? Wewnątrz 120-140.

Raz, po przejechaniu kilkunastu kilometrów coś w nim stukało po zaparkowaniu (bez wyłączania silnika). Po włączeniu chłodzenia silnika dźwięk ustał. Sytuacja już się nie powtórzyła.
Pełny przegląd robiony był w lipcu w Infiniti w Katowicach.

Jeszcze nigdy tak długo nie wahałem się przy kupnie - mam nadzieję, że Panowie jesteście zadowoleni ze swoich FX.

Pozdrawiam.


FX30d S PREMIUM


Wersja europejskia - maksymalna wersja wyposażenia (jak w FX50s),
są 4 modele europejskiego FX-a (o ile się nic nie zmieniło) bez względu na silnik
GT
GT PREMIUM
S
S PREMIUM - to wersja najbogatsza - czyli ma wszystko co jest oferowane w tym samochodzie - inne wyposażenie to już akcesoria (np. pozioma metalowa płyta/zabezpieczenie zderzaka - w tym z ogłoszenia)


Sądzę że jak zadzwonisz do serwisu :infi: na Krasnobrodzkiej i podasz VIN - powinni powiedzieć Ci wszystko nt. tego auta (oczywiście wszystko co jest bazie danych :infi: EU), z tym że są "troszkę" zajęci (do końca lutego są kratki) - więc może być z tym problem czasowy... lol
Jakbyś miał problem daj znać na PRIV - będę w salonie w poniedziałek to poproszę o sprawdzenie...


dodane: sorry - nie mają info serwisowej z Deutschland-u - mogą tylko sprawdzić wszystkie informacje gwarancyjne (ważność, aktualny stan, naprawy gwarancyjne itp...)


Uwagi co do samego ogłoszenia:
- NIGHT VISION - kamera podczerwieni - nocy do jazdy w mgle ? WOW - coś nowego - może zamontowane bo czegoś takiego w wyp, nie ma
- 3x Klimatronik (przód/tył), - znowu trochę na wyrost, klima jest w pełni aut. włącznie z recyrkulacją ale 2-STREFOWA (nie ma odrębnego sterowania dla tyłu ani 2-giego odrębnego agregatu dla tyłu)



z ważnych rzeczy których nie ma w opisie:
- tyna oś skrętna
- CDC (aktywne zawieszenie)
- czujniki martwego pola
- LDW i LDC
- dysk 30GB (w tym 8 GB masz do dyspozycji, np możesz sobie powgrywać ok 300 CD z muzyką)


reszta opisu zgodna, opis wyposażenia mocno skrócony w stosunku do rzeczywistego ale nie wiem gdzie w tej chwili możesz znaleźdż pełny opis (w katalogach w salonie) bo INFINITI przebudowało stronę europejską i... ogólnie zrobili jakąś "gównianą" z której w sumie nic nie można się dowiedzieć.
Jeżeli potrzebował byś spisu - daj znać - to pogrzebiemy i poszukamy - tyle że jak pisałem na początku w wersjach EU - nie ma wyposażenia opcjonalnego - wyposażenie dotyczy wersji - reszta to akcesoria...

primo
19th-January-2014, 22:49
AWD - rozumiem, że każdy Europejczyk ma 4x4. Jak one działa? Załącza się w razie potrzeby, czy działa na stałe?

slepy62
19th-January-2014, 23:19
Dzięki slepy62.
Ale w nocy kamery widza wszystko jak w dzień więc może jest ta opcja.
Mam pytanie co do grubości lakieru - wymierzyłem go z każdej strony jakimś niedrogim czujnikiem i wartości na zewnątrz wahają się od 140-180. Czy to nie za gruby lakier? Wewnątrz 120-140.
Raz, po przejechaniu kilkunastu kilometrów coś w nim stukało po zaparkowaniu (bez wyłączania silnika). Po włączeniu chłodzenia silnika dźwięk ustał. Sytuacja już się nie powtórzyła.
Pełny przegląd robiony był w lipcu w Infiniti w Katowicach.




Ale w nocy kamery widzi... tak jak w telefonach/kamerach w trybie zdjęć/ujęć nocnych - to nie jest żadna podczerwień
Raz, po przejechaniu kilkunastu kilometrów coś w nim stukało po zaparkowaniu... ,
Po włączeniu chłodzenia silnika dźwięk ustał co masz na myśli pisząc "włączenie chłodzenia silnika"
po wyłączeniu silnika standardowe dźwięki:
- jak cykanie i/lub piszczenie to automatyczne chłodzenie silnika i turbo,
- trzeszczenie/stukanie - stygnące wydechy/katy
słyszalne są też po jeździe przy włączonym silniku i zatrzymaniu (ale wtedy słabo słyszalne chyba że w garażu)


co do lakieru - nie mam pojęcia - jeżeli chcesz wydać taką kasę - odżałuj ok. 400-zł - tyle w serwisie :infi: kosztuje pełny przegląd przedsprzedażowy - powiedzą Ci wszystko co im wyjdzie - zwłaszcza jeżeli mieli już to auto na przeglądzie



AWD - rozumiem, że każdy Europejczyk ma 4x4. Jak one działa? Załącza się w razie potrzeby, czy działa na stałe?


Standard to napęd na tył, w razie potrzeby 50:50 - poszukaj w postach lub na necie - system przeniesienia napędu / AWD w FX-ach II generacji jest prawie w całości przeniesiony z GTR-a (o ile ta nazwa Ci coś mówi - a powinna lol)