PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Ipod



gizmo
19th-January-2014, 20:24
Witam,

Zakupiłem i znalazłem elektronika który mi to podłączył. Trzeba podpiąć wszystkie kable, a nie tylko sterowanie zmieniarki.
Tutaj link:

http://www.sklep.hadron.pl/product-pl-4359-adapter-iPod-do-Nissana-Warszawa-sklep-motoryzacyjny-Hadron.html

badyl
20th-January-2014, 08:51
ja wiem.... ja bym wybral Isimple, sprawdzone, dobre i w podobnych pieniadzach:)

korzen
20th-January-2014, 12:03
Tyle, że Isimple trza ciągnąć z US... To jest na miejscu. Isimple za to ma wyjście nie tylko na iPad/iPod... gizmo nei wiesz czy to będzie chodziło w wersji przedliftowej?? Opis jest FX>2005. Mam 2004 z konca model 2005. Jak masz pojęcie daj proszę znac.
Dzieki

gizmo
20th-January-2014, 12:10
Na 99% powinno, tam też jest jeszcze wyjście AUX ale nawet nie korzystam. Jakość odtwarzanego dźwięku jest naprawdę dobra.

BAJZEL
20th-January-2014, 13:02
Tyle, że Isimple trza ciągnąć z US...

Albo się uśmiechnąć do Kamilka :) , bo mam Isimple na biurku a wyskoczyło mi w cholere wydatków związanych z domem ... i tak sie zastanawiam czy nie sprzedać a na następnym kontrakcie sobie przywiozę ...

Plan był aby zając się audio ... Isimple + subwafel + tablecik ... jak się pięknie okazało rachu ciachu i znowu musze sie wygrzebywać z dołka finansowego ...

chba , że zamontuje samo isimple i najzwyczajniej mp4 podłącze ... przemyśle i dam znać :)

P.S. teraz nie mam już możliwości bo ziomuś z Texasu zjechał do domku , ale wracam 28 lutego posiedze 4 może 5 tyg i znowu w morze i wtedy mogę komuś przywieźć to ustrojstwo ... kwestia taka , że trzeba odczekać 10 ty ... ale koszta transportu w kieszeni :)