PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Dzień dobry, cześć i czołem!



Boloński
20th-January-2014, 18:13
Pytacie, skąd się wziąłem?
Jestem wesoły Bolo, kupiłem G35, czarny kolor :)

A tak na poważnie, witam wszystkich serdecznie. Świeżo nabyłem piękne, wymarzone, "nigdy nie bite" Infiniti. Na pewno mnie znienawidzicie za pierwsze pytania i problemy:)
Jest to moje drugie auto spod znaku Nissana. Kilka lat temu szalałem po Warszawie 200 SX'em, także przy okazji pozdrawiam wszystkich kolegów z forum "turbokillers"!

Do zobaczenia na drodze! :peace:

LOKTONG
20th-January-2014, 18:21
Witamy na forum, zadawaj pytania i zapraszamy do lektury

sirtrojan
20th-January-2014, 18:47
Boloński witamy na forum !
Którą sztukę z ogłoszeń wziałeś? :P

Lukasz
20th-January-2014, 18:49
Witamy :)

alex69
20th-January-2014, 19:04
Witam i pozdrawiam

Tomek g35c
20th-January-2014, 20:11
Cześć Boloński...

czuję że polatamy na 1/4 jeżeli się zdecydujesz... ;)
Pisz czytaj pytaj i dużo frajdy z jazdy bokami... lol

korzen
20th-January-2014, 20:29
Witamy na forum! Tez kiedys mialem s14 i tez zagladalem kilka razy na trubokillers :) Milego uzytkowania :infi:!!!

BAJZEL
21st-January-2014, 00:10
Witamy Witamy :)

Nigdy Nie BIte G35 z 2004 :)

Oby Twoje słowa były jedyną prawdą :)

hehe pochwal sie co tam masz :)

ArtPol74
21st-January-2014, 09:51
Witaj. Pokazuj co masz...

Boloński
21st-January-2014, 11:52
BAJZEL
Witamy Witamy :)

Nigdy Nie BIte G35 z 2004 :)

Oby Twoje słowa były jedyną prawdą :)

hehe pochwal sie co tam masz :) Oczywiście mój uśmiech nie był bezpodstawny :)
Kupiłem najtańszą sztukę na oto-błoto, a to ze względu, iż wyszedłem z założenia, że lepiej mniej zapłacić i samemu zrobić, niż wywalać kupę floty na "miętusa" w i tak wątpliwym stanie. Auto z Mińska Maz. oczywiście kiedyś tłuczone, kiedyś szpachlowane... na szczęście nie ma tragedii. Mechanicznie lalka. Zdjęć chyba nie ma sensu wrzucać, ponieważ na obecną chwilę zupełna seria. dostałem drugi komplet 18" plus znegocjowałem ładnie cenę. Ogólny zachwyt na dzielni.

Mam jedno pytanie co do spotów. Jako, że uwielbiam zloty fanów motoryzacji, czy możecie mi powiedzieć, gdzie, jak i kiedy się spotykacie w okolicach Warszawy? jakieś stałe spoty, czy raczej ustawki na forum?

Pozdrawiam!

sirtrojan
21st-January-2014, 13:23
Heh Oki. Tak to jest jak się Klepie przez telefon. Wrócę do biura to poprawię. Dzięki za info :)
..

Wysłane z mojego Sony Z1 przy użyciu Tapatalk

ArtPol74
21st-January-2014, 13:39
Kupiłem najtańszą sztukę na oto-błoto, a to ze względu, iż wyszedłem z założenia, że lepiej mniej zapłacić i samemu zrobić, niż wywalać kupę floty na "miętusa" w i tak wątpliwym stanie.

Mam takie samo zdanie!I tak zawsze radzę na forum BMW. Zawsze trzeba coś zrobić przy aucie nowo zakupionym, więc lepiej mieć zaoszczędzone pieniądze!

slepy62
21st-January-2014, 16:45
Mam jedno pytanie co do spotów. Jako, że uwielbiam zloty fanów motoryzacji, czy możecie mi powiedzieć, gdzie, jak i kiedy się spotykacie w okolicach Warszawy? jakieś stałe spoty, czy raczej ustawki na forum? Pozdrawiam!


Jutro spotykamy się ok 18:30~19 w Arkadii i potem lecimy na prezentację :infi: Q50 (20:00~23:00 - Studio Tęcza ul. Rydygiera).
Zaproszenia na prezentację jeszcze są - więc zapraszamy.
Co do samego spotkania w Arkadii przed prezentacją - zakładam że SirWielebnyGłównodowodzący - poda dzisiaj konretną godzinę i miejsce (nr parkingu)

Coobcio
3rd-February-2014, 03:46
Elo elo siemanko kolega jak sprawuje się auto :) ??
Moce eleganckie generuje, jak się lata w stosunku do poprzedniego nissana co miałeś z niemal dwu krotnie mniejszym silnikiem ale za to doładowanym :D ??

Boloński
3rd-February-2014, 18:39
Elo elo siemanko kolega jak sprawuje się auto :) ??
Moce eleganckie generuje, jak się lata w stosunku do poprzedniego nissana co miałeś z niemal dwu krotnie mniejszym silnikiem ale za to doładowanym :D ??

Powoli zbieram się do wrzucenia mojego autka w opisach, także wszystko ładnie nakreślę niedługo.
Auto po przeglądzie "hula" jak trzeba, tylko nowe paski klinowe z rana piszczą :D :D :D trzeba je dotrzeć :)

sirtrojan
3rd-February-2014, 18:41
tryśnij sprayem do pasków. moze pomoże a nie zaszkodzi :)

Tomek g35c
3rd-February-2014, 19:55
Powoli zbieram się do wrzucenia mojego autka w opisach, także wszystko ładnie nakreślę niedługo.
Auto po przeglądzie "hula" jak trzeba, tylko nowe paski klinowe z rana piszczą :D :D :D trzeba je dotrzeć :)

Trzeba lekko napiąć napinaczem... też tak miałem po wymianie... :) to standard...

Coobcio
6th-February-2014, 11:11
Elo przyjacielu opisuj swoją zdrową furkę, która bardzo zdrowo wyszła jak na serię - 1KM miała na starcie wiecej od mojego Infa:
http://i111.photobucket.com/albums/n134/bystrzak1/HAMOWNIA%20WYKRESY/bolonskig35c_zps6e29bdff.gif