PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Niemieckie więc solidne- niekoniecznie...



Miko
21st-January-2014, 12:15
Polecam artykuł, który nie pierwszy raz podważa niemiecką solidność

http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-wielka-motoryzacyjna-afera-w-niemczech,nId,1092464

ArtPol74
21st-January-2014, 13:50
Wszystkie firmy naciągają, patrz- oszukują!

tim
21st-January-2014, 17:52
A co myśleliście że ten świat to bajka.
Kłamstwo jest na każdym kroku.
A największe co się szykuje to "NEW WORD ORDER" i to nie żarty.

misiektoja
21st-January-2014, 19:43
Wszystkie firmy naciągają, patrz- oszukują!
Oczywiście wszystkie, oprócz Infiniti :D

butrym81
21st-January-2014, 20:51
Może nie tyle oszustwo co namiastka patriotyzmu. Wygrało ich auto. Na co niemcom magazyn który pisze że hyundai lepszy od vagena..

seba79
22nd-January-2014, 07:30
TNiemcy sa potęgą motoryzacyjna na swiecie w new york co trzecie auto niemieckie .

ArtPol74
22nd-January-2014, 09:40
Oczywiście wszystkie, oprócz Infiniti

Teraz mnie zlinczujecie! Ale poczekamy zobaczymy...:-) To tak jak z napędami, który napęd 4x4 lepszy(której firmy).... zleży która firma robi test!

ArtPol74
22nd-January-2014, 09:45
Może nie tyle oszustwo co namiastka patriotyzmu. Wygrało ich auto. Na co niemcom magazyn który pisze że hyundai lepszy od vagena..

Patrząc na historię Europy nie pierwszy raz Niemcy coś narzucają innym, a już na pewno swoim patriotyzmem zarazili w 39 pół świata. Z drugiej strony szkoda,że nie przegraliśmy tak wojny jak oni...

butrym81
22nd-January-2014, 16:24
w new york co trzecie auto niemieckie .

Ale też większość to TDI czy raczej wersje benzynowe ?

misiektoja
22nd-January-2014, 16:27
W US zobaczenie diesla należy do rzadkości :) Zdecydowana większość to benzyny. Tam ludzie uważają, że diesle to do ciężarówek, chociaż powoli się to zmienia :) Dobrze ukazuje to ta reklama Audi A8 TDI w US, swoją drogą piekne auto:


http://www.youtube.com/watch?v=amBTr9kcJes

slepy62
22nd-January-2014, 16:43
W US zobaczenie diesla należy do rzadkości :) Zdecydowana większość to benzyny. Tam ludzie uważają, że diesle to do ciężarówek, chociaż powoli się to zmienia :) Dobrze ukazuje to ta reklama Audi A8 TDI w US, swoją drogą piekne auto:

Diesel w jUSA - hahaha
- truck'i itd na pewno
- w normalnych osobówkach - może 1 na sto - choć sądzę że mniej i przy amerykańskiej mentalności jeszcze długoooo NIE

Zresztą reklama bardzo dobrze to obrazuje,
w jUSA to co jeździ na dieslu - ma (mentalnie) "przemysłowe zastosowanie" czyli jest "smrodliwe, brudne i prymitywne" lol
do tego w paliwo ON było, jest i sądzę że jeszcze długo będzie droższe od Pb

seba79
22nd-January-2014, 20:28
Cala seria mercedesow BMW czy audi wychodzi w benzynie i dieslu .Diesel robi sie coraz popularniejszy chociaż w mieście bardziej benzyniaki sie lepiej sprawdzają .Diesel jest dobry na długie dłuższe stale trasy do pokonywania nie na daje sie diesel do stania w korkach .

sirtrojan
22nd-January-2014, 23:40
mój diesel też długie długie trasy nadaje sie też.

seba79
23rd-January-2014, 23:33
Pokazuje dokladnie jak Polska mentalność jest wypaczona no bo w sumie czym mamy w swiecie zablysnac jak nic nie mamy nawet pożądanych butow na zime wyprodukować nie potrafimy oprucz filcakow ktore sa popularne na Polskim rynku , zazdrość nas z zera za odra dokonuje sie cudów motoryzacyjnych a my pozbylismy sie ostatniego poloneza wiec jak reagować na te wielkie postępy w swiecie najlepiej śmiechem śmiać sie wysmiac poczuć sie odrobinę lepiej .Tak to jest jak nic w kraju niema leży sie na dnie a patrzy na wszystkich z gory wynika to przede wszystkim z braku wartości ktora jest podsycana pycha to główny sprawca takich postępów zazdrości wysmiewania sie , ten artykol pokazuje prawdziwe oblicze.

Tomek g35c
23rd-January-2014, 23:52
:noidea::noidea::noidea::noidea::noidea::noidea::n oidea:

ArtPol74
24th-January-2014, 09:50
Ale mercedes S-klass 126 w dieslu i w automacie robiony był tylko na Stany...

sirtrojan
24th-January-2014, 13:29
Wyśmiewam śmiechem niekture posty ze śmiechu.

Wysłane z mojego Sony Z1 przy użyciu Tapatalk

Lee
24th-January-2014, 13:37
... nje warzne...

:clap2:

Athens
24th-January-2014, 13:49
Wracając do samego artykułu...
Jest niestety wiele stereotypów dotyczących np. BMW, a może zwłaszcza. Osobiście "trójką" M-Power lub "szóstką" nie pogardzę. Jednak ogólnie nie przesadzajmy z tą solidnością niemieckich aut. Przykład to VW z silnikiem 2,0 TDI (nie wiem jakie dokładnie jest oznaczenie tego diesla), czy blacha w "okularnikach". Trochę dystansu, nie ma co się oszukiwać , że tak nie jest.
Co do USA i co tam przeważa to , jeśli chodzi o zasilanie nie jestem na bieżąco (chociaż mam sporą rodzinę w Chicago), wiem, że zanikają "duże pojemności". Osobiście wydaje mi się , że to przecież zależy od zasobności portfela, jeden będzie jeździł Lancerem Evo a drugi Viperem...
Niemcy zawsze lobbują swoje produkty, poczytajcie np. Mo.or, najlepiej sprawdzać kto jest wydawcą... To samo dzieje się w Classi. A.to, tam wpychają w prawie każdym numerze Mercedesa.

seba79
25th-January-2014, 01:17
A zapomialem mamy bardzo ważną najważniejszą rzecz to jest nadzieja naszego kraju obłąkany hipokryta Macierewicz ktory wierzy w mgle i innego rodzaju iluzje zbudowane na swojej glupocie tak bedzie wyglądała przyszłość Polski jak Macierewicza pusty mózg .

misiektoja
25th-January-2014, 01:20
Nie wchodźmy już na takie delikatne tematy, może niektórzy forumowicze lubią Macierewicza :)