PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Forumowe G35



Gedi
26th-January-2014, 19:36
Tak więc auto które widziałem na otomoto http://allegro.pl/infiniti-g35-sport-coupe-i3863365492.html ... z tego co się już orientowałem to forumówka co miała dwóch właścicieli. Jeśli ktoś jest mi w stanie opowiedzieć co z autem się dzieje w tym momencie. Autem przez 1,5 roku mam zamiar zrobić jakieś 65 - 75 tys km. W tym wyjazd na nurburgring, koszalin, poznań i jeszcze taki fajny tor obok Berlina. Mamy tu fajne ekipy do latania ;) Na pewno w modach: pójdzie zawias, felgi, hamulce, opony i z przodu jakiś zderzak body kit albo wlot pow. taki jak widziałem tu u jednego z kolegi na forum w stylu GT-R. Do tego trzeba będzie navi ogarnąc. Ostatnie pytanie to skrzynia ... z racji km automat będzie wygodniejszy ale jak on sie sprawuje przy bardzo dynamicznym lataniu i np probach latania bokiem.

sirtrojan
26th-January-2014, 19:40
teraz o dkilku miechów auto stoi w komisie - należał do Devona a potem do GniewoMarii ( i jej męża).

latany - nie upalany.

jak chcesz poszaleć to sam wiesz że manual byłby lepszy .Generalnie automat tez daje rade :)

Coobcio
26th-January-2014, 22:29
Automat też daje rade trzeba nim jedynie z obrotów ruszyć :D
http://www.youtube.com/watch?v=VnugsD6jfO0

BAJZEL
26th-January-2014, 22:53
Gdzie w koszalinie chcesz latac ? motopark koszalin ?

Gedi
26th-January-2014, 23:49
hehe zajebisty filmik ... kolega wtedy będzie wiedział ... systemy off + manualna zmiana biegów w automacie -> na dwójce atakowane łuki tak aby moment już pozwalał na uślizgi -> kierownica mocniej w lewo + gaz + kontra = g35 w automacie fajnie sobie radzi w locie bokiem ? Poproszę filmiki :P Manual byłby wskazany ale naprawdę auto będzie mimo wszystko służyło do jeżdżenia codziennego ... dlatego godzę się z automatem ... mam nadzieje, że ominie mnie przygoda jaką miałem w lipcu w X3 ... konwerter ... regeneracja + laweta = 6000 zł mniej w portfelu ;) ... koszalin, tak dokładnie tak jak piszesz. Byłem tam parę razy na moto ( hehe cały czas na dwójce ). Byłem też autem ... to takie miejsce raczej do trenowania wyczucia auta w wolnych sekcjach. Ogólnie to samochodem który miałem już mieć w garażu to e92 335i ... samochód idealny ... ale dopiero co skończyłem wykańczać mieszkanie, do tego zakup moto na sezon + starty i pula kasy na speed day's w poznaniu ... a auto trzeba kupić :) No i infiniti to dla mnie 50 % budżetu co na 335i by poszło a auto spełnia moje wymogi tak jak bmw i chyba nie ma alternatyw wiele ... jest ładne, sportowe, coupe, komfortowe, dobre wyposażenie, napęd tył, 300 km jest . No i cel w tym roku wyjazd na nurburgring 2 dni po 4 lap/day w czerwcu potem powtórka w sierpniu/wrześniu. Może ktoś chetny jeszcze na zielone piekło ?

BAJZEL
27th-January-2014, 00:03
heh wlasnei chcialem pytac o ten koszalin ... ale zaznaczyles, ze caly czas na 2gim biegu heh

lorence
27th-January-2014, 10:01
Tak więc auto które widziałem na otomoto http://allegro.pl/infiniti-g35-sport-coupe-i3863365492.html ..


auto było już opisywane, ogólnie w USA był to hatchback, auto nie miało praktycznie tyłu. Na bezwypadkowe.net masz fotki...

badyl
27th-January-2014, 10:10
hehe zajebisty filmik ... kolega wtedy będzie wiedział ... systemy off + manualna zmiana biegów w automacie -> na dwójce atakowane łuki tak aby moment już pozwalał na uślizgi -> kierownica mocniej w lewo + gaz + kontra = g35 w automacie fajnie sobie radzi w locie bokiem ? Poproszę filmiki :P Manual byłby wskazany ale naprawdę auto będzie mimo wszystko służyło do jeżdżenia codziennego ... dlatego godzę się z automatem ... mam nadzieje, że ominie mnie przygoda jaką miałem w lipcu w X3 ... konwerter ... regeneracja + laweta = 6000 zł mniej w portfelu ;) ... koszalin, tak dokładnie tak jak piszesz. Byłem tam parę razy na moto ( hehe cały czas na dwójce ). Byłem też autem ... to takie miejsce raczej do trenowania wyczucia auta w wolnych sekcjach. Ogólnie to samochodem który miałem już mieć w garażu to e92 335i ... samochód idealny ... ale dopiero co skończyłem wykańczać mieszkanie, do tego zakup moto na sezon + starty i pula kasy na speed day's w poznaniu ... a auto trzeba kupić :) No i infiniti to dla mnie 50 % budżetu co na 335i by poszło a auto spełnia moje wymogi tak jak bmw i chyba nie ma alternatyw wiele ... jest ładne, sportowe, coupe, komfortowe, dobre wyposażenie, napęd tył, 300 km jest . No i cel w tym roku wyjazd na nurburgring 2 dni po 4 lap/day w czerwcu potem powtórka w sierpniu/wrześniu. Może ktoś chetny jeszcze na zielone piekło ?

ja bardzo powaznie mysle o nurburgring w sierponiu. kuzyn kupil CBR'ke 1000rr i tez sie napalil takze mysle ze to wypali. Lukasz pewnie tez bedzie bardzo chetny, fajnnie byloby latac tam we 3 G35:)

Tomek g35c
27th-January-2014, 10:15
Znam auto jeździ zajebiście...
trafienie w górnej części nie uszkodzony układ jezdny...

Bardzo dobrze naprawione... praktycznie nie można poznać że było uderzone...
Ciężko będzie znaleźć G35c które nie było po przygodach...
Ten przynajmniej jest opstrykany i wiadomo jak był trafiony...

Jednak plusem jest to że w PL nie było uszkodzone... czego nie wykaże CarFax itp.

Gedi
27th-January-2014, 10:16
oki to dobre info ... do wawy pojadę bo nartach czyli ok 20.02 ... jak będzie jeszcze to po prostu testing. Tylko wtedy zrobie od razu rajd po polsce i obejrze wiecej furek. Na Nurburgring jadę z 3city z kolegą co ma S2000 ... będzie wesoło.

Coobcio
27th-January-2014, 10:16
Ja tez się piszę na Nurburing ale raczej zetką bym pojechał :D
Ps. Przed wyjazdem na ten tor koniecznie będziesz musiał zupgradować Heble + dołożyć chłodnicę oleju. Będę do swojej zetki i infa robić zestawy z 30 rzędowymi chłdonicami to nie problem zrobić jeden dodatkowy...

badyl
27th-January-2014, 10:25
kurde to widze ze moze byc wieksza ekipa na tor:D Gedi jakby ci z tym forumowym nie wyszlo to moze popatrz na cos w stanach:)

Gedi
27th-January-2014, 10:43
Coobcio jesteś gigant ... twoje filmiki na YT wymiatają ... siedzę w biurze i oglądałem filmik z hamowania saaba na gazie ... pracownicy sie dziwią czemy taki dobry humor w poniedziałek z rana mam ;) ... jak już coś kupię to będziemy myśleć o modach ... na pewno w Wawie, mam dobrą ekipę do imprezowania to pojadę na tydzień a ty w tym czasie się zajmiesz furą a wieczorami będziemy testować mody ;) fajny klimat heh. Hamulce,zawias,koła to wiem na dziś na pewno a reszta według konsultacji z takimi co się znają ... np forumowiczami ;) , co do ściągania fury ze stanów to jestem totalnym żółtodziobem w tym temacie, nie wiem gdzie szukać, kto mógłby pomóc w sprawdzeniu + ściągnięciu ... no i pewnie fura była by walona czy trzeba robić ... w h*j zachodu a Ja taki raczej zwolennik dobrego gotowca + swoje małe mody.

Lukasz
27th-January-2014, 10:49
Jeśli chodzi o Nürburgring, to można coś pomyśleć. Najlepiej sobota. Mniejszy ruch niż w niedzielę. Mieszkam w Düsseldorfie więc jakieś 150 km od toru. Można tutaj zrobić bazę wypadową, jakieś noclegi też ogarne. Najlepiej lipiec albo sierpień.

Wysłane z Nexus 5

Tomek g35c
27th-January-2014, 12:20
Ciekawie sie zapowiada... może i mi by sie udało wybrać na takie poganiawki... ;)
Byłoby fajnie doświadczyć czegoś całkiem nowego...
Ale trzeba byłoby sie przygotować z samochodem... heble itd... ale jest czas...

badyl
27th-January-2014, 14:44
Jeśli chodzi o Nürburgring, to można coś pomyśleć. Najlepiej sobota. Mniejszy ruch niż w niedzielę. Mieszkam w Düsseldorfie więc jakieś 150 km od toru. Można tutaj zrobić bazę wypadową, jakieś noclegi też ogarne. Najlepiej lipiec albo sierpień.

Wysłane z Nexus 5

podoba mi sie!:) ja myslalem ze bede mial "baze" w Luxie bo tam mieszka siostra mojej dziewczyny ale to troche daleko, ale z drugiej strony "oficjalnie jedziemy do siostry":D

Lukasz
27th-January-2014, 15:35
Seryjne heble dadzą rade. Tylko trzeba sprawdzić stan przed wypadem na tor, żeby klocków nie zabrakło :D
Co do chłodnicy oleju to raczej podstawa. Na seryjnym wymienniku ciepła miałem już w okolicach 140 stopni w połowie okrążenia i rosło, więc musiałem odpuścić. Obecnie z chłodnicą oleju mogę zrobić całe okrążenie i temperatura jest na poziomie 130 stopni.

Grzegorz, przenieś ten offtop do nowego tematu "Nurburgring" :)

Wysłane z Nexus 5

pawell31
27th-January-2014, 18:55
Na alledrogo są dwa podobno nie bite sedany

Gedi
27th-January-2014, 19:34
fakt nie napisałem ... sedan mnie w ogóle nie interesuje. mam bmw x3 tak więc narzeczoną i syna jest czym wozić ... szczerze to w planach na przyszłość mam prawdziwego dwu-osobowego sporta ale to musialo by byc trzecie auto ... na razie takie g35 jest idealne. sport a 4 miejsca sa :D

lorence
27th-January-2014, 20:22
coś nowego się pokazało:
http://tablica.pl/oferta/infiniti-g35-coupe-red-rosso-corsa-zamiana-CID5-ID4MlxR.html#20414ae78f

Gedi
27th-January-2014, 20:41
no no na pierwszy rzut oka całkiem ciekawie ... bo doinwestowane, bo czerwone ( miałem kiedyś e46 coupe w pełnym m-pakiecie ... właśnie czerwoną ... sentyment zostaje ) ... słabe foty na maxa, ale na pierwszy rzut oka to walona dupa. Zapisuje go na listę do obejrzenia :D Ciekawa jaka jest pełna lista modów bo to jak w miarę wszystko jeszcze sprawne to duże $$$ zaoszczędzone

badyl
27th-January-2014, 20:43
Jak dla mnie:
na +
manual
na -
kolor (jak dla mnie najgorszy w G35)

ale to tylko moje zdanie:)

Tomek g35c
27th-January-2014, 20:54
Badyl - zgadzam się z Tobą... czerwony do G35c - lipa...

lorence
27th-January-2014, 20:57
ok a wracając do tego egzemplarza który " należał do Devona a potem do GniewoMarii"
przejrzałem posty obu użytkowników i prawie nic nie ma, nawet zdjęć mało... poprzedni właściciel sprzedał go po roku czasu, dość szybko ...
może macie kontakt do GniewoMarii ?? może coś powiedzą szczerze o aucie, tym bardziej że już stoi w komisie, na forum ich już dawno nie było...

Gedi
27th-January-2014, 21:48
no tak właśnie szukałem wcześniej ... ale mało ... przydała by się ich opinia ogólna w końcu byli w posiadaniu a nikt tak nie podsumuje jak użytkownik. Ta czerwona mi teraz namieszała w głowie ... ciekawe co z tam było grzebane tj wahacze wzmocnione ? wydech dedykowany ? sprzęgło wyczynowe ? nowa maglownica ? hamulce to wiadomo ... ciekawe czy nie skatowany skoro to poprzedni właściciel niby robił to obecny ile go miał i czemu go już sprzedaje ehhh zakup używanego auta to niezła zabawa ;) no nic trzeba pojechać, obejrzeć, pogadać ... na pewno jak ok to jeszcze wspomniana chlodnica oleju ... czarne dokladka do zderzaka przód ... jakiś led ... spojler czarny na tył ... czarne szybki ... czarny gril gtr ... felga vossen albo bbs czarny na lato a te zostawić na zime i jest jak dla mnie odjebany :D

sirtrojan
27th-January-2014, 21:54
Panowie GniewoMarii jest teraz w RPA z tego co wiem mają wpaść do PL w wakacje.
Auto stoi w komisie z rozpędu bo i tak nie mieliby jak go pokazać klientom.

sirtrojan
27th-January-2014, 21:55
czerwony fajny - ale zwróc uwage ze przed lift wiec silnik tylko 280 KM

polift +05 ma prawie 300 i wzmocnione graty.

aha to to auto GniewoMairii widać na naszym forumowym banerze na górze :) To ten po lewej. Fota sprzed 3 lat :)

lorence
27th-January-2014, 22:45
czerwony fajny - ale zwróc uwage ze przed lift wiec silnik tylko 280 KM

polift +05 ma prawie 300 i wzmocnione graty.

wszystko ładnie i pięknie tylko na polifta trzeba pare zł wiecej wyłożyć, ja osobiście szukam czegoś w granicy ok 40tys zł

Coobcio
28th-January-2014, 05:35
Po zakupie takiego auta to niemal jak w Saabie obowiązkowo trzeba zajrzeć do dołu silnika i oblukać panewki korbowodowe by za wczasu je wymenić w razie co by poźniej podczas zmagań na torze korbowody dołem silnika nie wyszły albo co gorsza bokiem :D

Gedi
17th-March-2014, 10:50
Witam
Trochę mnie nie było na miejscu .. ale wiosna coraz bliżej i trzeba coś kupić ... znalazłem wczoraj coś takiego w Wawie ... ktoś coś widział ? słyszał ? http://allegro.pl/infinity-g35-coupe-warszawa-przebieg-86-tys-km-i4046120741.html .... w weekend chyba pojadę oglądać

Boloński
17th-March-2014, 12:16
Wygląda niegłupio... jak chcesz, można większą ekipą pojechać i utargować gościa :)
No i manual :becky:

Poza tym... cena zaje**sta!

Gedi
17th-March-2014, 12:52
hehe spoko ... poradze sobie chociarz jednego z Was będę potrzebował ;) zobaczymy co z tego wyjdzie ... weekend w Wawie :D i like

sirtrojan
17th-March-2014, 13:05
typ napisął mi w mailu ze był ruszany przodem i jest więcej lakieru na drzwiach ale warto go zobaczyć.

badyl
17th-March-2014, 17:11
Swoja droga dziwne ze wlasciciel auta pisze INFINITY. Troche wstyd nie wiedziec jak nazywa sie auto ktorym sie jezdzi:doh: Zreszta czy tak ciezko odczytac jest napis z klapy?:confused:

Gedi
17th-March-2014, 17:33
to fakt ale szczerze mam to w dupie ;) ... już kilka razy się z tym spotkałem hehe

badyl
17th-March-2014, 18:23
nie no pewnie, to w niczym nie przeszkadza:) tylko to taka moja uwaga, bo bardzo mnie to razi jak ktos takie cos pisze a juz tym bardziej jak pisze to osoba ktora posiada :infi:

Alexaus11
20th-March-2014, 12:24
A Ci sie nadal bujaja...

http://otomoto.pl/infiniti-g35-g35-sedan-bialy-mat-sliczny-C32550194.html

badyl
20th-March-2014, 12:31
Ty go oklejales?

Coobcio
20th-March-2014, 12:37
Haha poczatkowo na hamowni także wpisałem Infinity jak katalog nowy tworzyłem teraz już wiem że tam I na końcu jest :P

Alexaus11
20th-March-2014, 17:46
Nie nie ja..ja zrobilem tylko wydech i dolot a wizualka to ich sprawa...swiatla dzienne typu ''OSRAM'' hmm wow

badyl
20th-March-2014, 19:46
Ale naklejka forumowa zostala:D