PDA

Zobacz pe?n? wersj? : fotele + kanapa FX45 wymiana na FX50s



rafbak
28th-January-2014, 10:28
Witam wszystkich.
Czy jest możliwość wymiany w modelu FX45-2006r foteli i tylnej kanapy na fotele+kanapa z modelu FX50s?
Robił ktoś z Was taka wymianę?

BAJZEL
28th-January-2014, 11:20
Nikt tu tego nie robil... Dobre pytanko... Masz okazje tanio kupic czy zwykla ciekawosc ?

Wysyłane z mojego YP-G70 za pomocą Tapatalk 2

rafbak
28th-January-2014, 11:32
FX45 do którego się przymierzam ma niezbyt ładna tapicerkę na fotelu kierowcy, poza tym skórzana tapicerka w I-gen. nie wygląda zbyt fajnie w porównaniu z II -gen.:-) Na allegro jest komplet foteli + kanapa za 4900 - po rozmowie tel. sprzedadzą za 4500. Tylko jest problem w tym czy będzie wszystko pasowało...

BAJZEL
28th-January-2014, 12:14
To juz by trzeba uderzyc do serwisu albo napisac do infiniti... Albo zagadaj z Sirem lub Kuba bo sie szlajaja PO zagranicznych forach moze tam cos sie dowidza...

Wysyłane z mojego YP-G70 za pomocą Tapatalk 2

korzen
28th-January-2014, 14:02
Fotele może i dopasujesz. W najgorszym wypadku przespawasz prowadnice ze starych foteli. Sterowanie podejrzewam też do ogarnięcia... Tylna kanapa to już jenak może być rzezba. Nie sądze, żeby dało się to zrobić. W podobnej kwocie obszyjesz już fotele u tapicera. Wybierasz kolor i nić wg uznania. To chyba zdecydowanie lepsza opcja.

pawell31
28th-January-2014, 14:11
W aso powiedza Ci. Nie podejmiemy się, nie wiemy.

trzeba sprawdzić czy mocowania pasują

korzen
28th-January-2014, 17:25
rafbak tak na szybko porownanie z fotek z allegro. Beżowa to fx50 czarna pierwsza generacja fx. Zaznaczyłem różnice rzucające się na pierwszy rzut oka... Ja nawet bym nie probował. Ew zakup i dopasowanie przednich foteli i obszycie kanapy żeby pasowała do przodu.

pawell31
28th-January-2014, 20:33
wielkich różnic to tam nie ma

Tomek g35c
29th-January-2014, 17:23
Nie będzie to może plug&play ale na pewno by coś wymajstrował... wg zasady "Polak potrafi"...

Jak zamontujesz wrzuć fotki na forum... ;)

sirtrojan
29th-January-2014, 17:25
http://www.infinitiscene.com/forum/threads/15678-Gen-2-seats-in-a-gen-1

ktoś już o tym myślał .
Pod linkiem powyżej jest temat - a w którymś tam poście jest link z kolei do ramek foteli.

milo222
29th-January-2014, 17:45
Jakoś nie widzę żadnego sensu w taka zabawę skoro można u tapicera poprosić o wszystko i to pewnie taniej

pawell31
30th-January-2014, 11:09
W firmie która zrobi to na odpowiednim poziomie, koszt zależnie od materiału wyjdzie około 8 000zł

Oni są trochę drożsi ale warto zajrzeć na tę stronę http://www.carlex.pl/

eRBe
30th-January-2014, 19:07
Jakoś nie widzę żadnego sensu w taka zabawę skoro można u tapicera poprosić o wszystko i to pewnie taniej

Dobra robota u tapicera biorąc pod uwagę, że kolega pewnie chciałby zmienić kształt foteli plus obszycie od zera wcale taniej nie wyjdzie ;)

korzen
30th-January-2014, 19:14
Dlatego najsensowniej wymienic przednie fotele a tyl obszyc pod kolor przodu. Dopasowanie tylu bedzie rzezba... Nawet mocowania pasow sa inne. Podobnie zaczepy skladania kanapy. Inne wyciecia na nadkola... Dla mnie jezeli chodzi o tyl gra niewarta swieczki. Przod za to jak najbardziej...