PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Siłowniki tylnej klapy



BORYS69
5th-February-2014, 19:18
Witam
We wszystkich dotychczasowych moich autach tylne klapy po lekkim pchnięciu do góry same się otwierały:). W FX mimo usilnych chęci i pchania do góry efekty są mizerne. Klapa zatrzymuje się w każdym miejscu zaraz jak jej przestane pomagać. Uznałem że siłowniki się skończyły i zakupiłem na aledrogo używki ale w 100% sprawne. Po zamontowaniu całkowite rozczarowanie, efekt prawie jak na starych :shocked:
I tu moje pytanie - ten typ tak ma czy sprzedawca pragnie negatywa.

pozdr.

korzen
5th-February-2014, 20:07
U mnie sama sie nie podnosi... Jest zima, wiec nie dosc ze zimno to klapa jest ciezsza (lod, snieg)... Mi to jakos nie przeszkadza, wrecz wole jak sama nie leci do gory. Wazne, zeby nie opadala... Generalnie w zimie mysle, ze ten typ tak ma :)

LOKTONG
5th-February-2014, 20:37
Mnie tez sie nie podnosi, a teraz zima i mi opada :( juz raz w czaszke dostalem. Latem nii opadała.

butrym81
5th-February-2014, 20:54
No panowie! Jednemu samo opada drugiemu się zimą nie podnosi. Ja wiem, stres zły tryb życia ? :)
U mnie tak na razie nie jest. Delikatnie ale sama idzie do góry.
Sprężyna gazowa przy takich mrozach jakie były może się szybko i łatwo zniszczyć.

LOKTONG
5th-February-2014, 21:01
No to widocznie hurcikiem z juesej trzeba bedzie zamowic noweczki

pgkoci
6th-February-2014, 11:50
U mnie też ten problem występuje. Jakbyście organizowali jakiś zbiorowy zakup to też się piszę:)

sirtrojan
6th-February-2014, 12:59
Panowie spokojnie
- zimno jest i gaz sie sprężył - będzie pow 10 i bedzie hulać jak ta lala :)

milo222
6th-February-2014, 13:32
Witam
We wszystkich dotychczasowych moich autach tylne klapy po lekkim pchnięciu do góry same się otwierały:). W FX mimo usilnych chęci i pchania do góry efekty są mizerne. Klapa zatrzymuje się w każdym miejscu zaraz jak jej przestane pomagać. Uznałem że siłowniki się skończyły i zakupiłem na aledrogo używki ale w 100% sprawne. Po zamontowaniu całkowite rozczarowanie, efekt prawie jak na starych :shocked:
I tu moje pytanie - ten typ tak ma czy sprzedawca pragnie negatywa.

pozdr.


wczoraj dostałem klapą po głowie zatem jeżeli jeden zestaw masz w dobrej :becky:cenie:dance: to z chęcią go nabędę

BORYS69
6th-February-2014, 16:05
wczoraj dostałem klapą po głowie zatem jeżeli jeden zestaw masz w dobrej :becky:cenie:dance: to z chęcią go nabędę

Witam
Nie ma sprawy, przyślij mi adres na PW, zamontujesz i poczekamy do +10:). Jak zadziałają to uzgodnimy dobrą cenę a jak nie to ........:dupa::becky: wywalisz na złom.

milo222
6th-February-2014, 18:35
Witam
Nie ma sprawy, przyślij mi adres na PW, zamontujesz i poczekamy do +10:). Jak zadziałają to uzgodnimy dobrą cenę a jak nie to ........:dupa::becky: wywalisz na złom.

ważne aby klapę trzymały a nie ją unosiły - dawaj cenę na prv i jak będzie si wyślesz - chyba że jesteś jutro w Warszawie to odbiorę :)

Grucha
8th-February-2014, 11:51
Można za śmieszne pieniądze (około 40-60 zł) dopasować zamienniki. Są ogólnie dostępne w tym rozmiarze w dwóch siłach, teraz dokładnie nie pamiętam, ale około 430 N i około 620 N...chyba :)
Mój mechanior zamówił mi te słabsze na próbę, ale opinię przekażę dopiero za około 2 tygodnie - on wyjechał na ferie, a ja za chwilę też wybywam...
wrócę, dam znaka>>>

Lee
9th-February-2014, 10:17
Dobra grucha :) daj znaka, co i jak, bo się przymierzam do wymiany... a po co przepłacać za oem :becky:
Pzdr.

Grucha
6th-March-2014, 22:42
No i dupo w krzokoch...zamienniki nie pasują. Japońce wymyślili sobie większą średnicę "kulek" na których mocuje się siłowniki :(
pozostaje albo oryginał, albo używka, albo przespawać "kulki" od naszych europejskich...

milo222
7th-March-2014, 19:30
No i dupo w krzokoch...zamienniki nie pasują. Japońce wymyślili sobie większą średnicę "kulek" na których mocuje się siłowniki :(
pozostaje albo oryginał, albo używka, albo przespawać "kulki" od naszych europejskich...


no właśnie byłem ciekaw czy się da bo starałem się zdjąć główkę tego siłownika co mi padł i za żadne chiny nie chciał zejść :(

Lee
11th-March-2014, 09:58
Właśnie wczoraj wysłałem zapytanie do serwisu - Adama Mermera -

Witam serdecznie,

Teleskop pokrywy bagażnika tył – 807 zł brutto/szt., dostępność 4-5 dni.

Pozdrawiam
Best Regards

______________________________

Adam Mermer
Dział Części

Centrum Infiniti Warszawa
ul. Krasnobrodzka 5
03-214 Warszawa

phone: +48 22 2126052 (tel:%2B48%2022%202126052)
fax: +48 22 2126059 (tel:%2B48%2022%202126059)


amermer@infiniti.pl (amermer@infiniti.pl)
www.infiniti.pl (http://www.infiniticentrum.pl)

Polecamy!
http://www.facebook.com/CentrumInfiniti (http://www.facebook.com/CentrumInfiniti)

... tia :shocked: cena "troszkę" zaporowa, bo jak 2 szt... ale może się coś taniej z jusa pociągnie?
Osobiście muszę szybko w temacie działać, bo do obsługi pokrywy bagażnika potrzeba 2 ludzi :becky: a tego w instrukcji nie ma lol
Pzdr.

Remo666
26th-May-2015, 15:22
Ja wyczytałem takie:
http://www.liftsupportsdepot.com/lift-supports-depot-p7993-gas-charged-infiniti-liftgate-lift-support-strut-a7993w/
$23,40 za sztukę to chyba przyzwoita cena w relacji do ASO? :)
Trzeba tylko odzyskać fabryczne mocowania - instrukcja w linku na powyższej stronie.

slepy62
26th-May-2015, 16:31
Ja wyczytałem takie:
http://www.liftsupportsdepot.com/lift-supports-depot-p7993-gas-charged-infiniti-liftgate-lift-support-strut-a7993w/
$23,40 za sztukę to chyba przyzwoita cena w relacji do ASO? :)
Trzeba tylko odzyskać fabryczne mocowania - instrukcja w linku na powyższej stronie.

Jak są w takiej cenie to bierzcie hurtem, w serwisach :infi: w USA koszt OEM dla
- I generacja przedlift ~$100 za szt (uchwyty montażowe po $14 szt.)
- I generacja polift ~$150 za szt. (uchwyty montażowe po $14 szt.)
- II generacja ~$160 za szt. (normalna klapa / nie ele...)