PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Jacob_USA Hey/Hello



Jacob_USA
31st-January-2010, 23:46
Ja tak chcialbym kazdego tu ustawic a sam nie spelnilem wymogu i sie nie przywitalem jak przystalo na obywatela Polandi :p

A wiec witam jestem Jakub mam 20 lat pochodze z krainy Chrzanów k. Krakowa... obecnie zamieszkuje Muskego k.Milwaukee i tak juz bedzie do konca zycia za oceanem... bardzo sie ciesze ze jestem najmodszy z tego grona :cool:

Schirru
31st-January-2010, 23:51
mam ambitny plan wybrać się z dziewczyną do Hameryki na wakacje na jakies 3 tygodnie - przylecec do NY, kupic jakiegos starego taniego furacza i przejechac az do LA.. zobaczymy czy cos z tego wyjdzie...:)

ps. ja mam lat 24 wiec aż tak bardzo się nie ciesz;) a wkrótce trafi sie pewnie ktos młodszy i od Ciebie:)

Jacob_USA
31st-January-2010, 23:54
mam ambitny plan wybrać się z dziewczyną do Hameryki na wakacje na jakies 3 tygodnie - przylecec do NY, kupic jakiegos starego taniego furacza i przejechac az do LA.. zobaczymy czy cos z tego wyjdzie...:)

ps. ja mam lat 24 wiec aż tak bardzo się nie ciesz;) a wkrótce trafi sie pewnie ktos młodszy i od Ciebie:)

Ciekawy plan koniecznie musisz zjechac na Floryde najpiekniejszy stan jaki widzialem w USA, Co do auta chcesz tylko kupic junka i przejechac nim cala ameryke a pozniej go zostawic ? czy moze zabrac do polski i mowisz o jakims american musle car ??

Ale wciaz mlody 21 w kwietniu nioch nioch :)

Schirru
1st-February-2010, 00:10
mówie o czymkolwiek co ma 4 kola i porusza sie do przodu:) raczej nie bede tego do Polski sciągał:) no chyba ze do tego czasu cos sie w planach zmieni:)

Jacob_USA
1st-February-2010, 00:12
To tylko Toyota Camry 2,2 lub corolla i te strasze oczywiscie jesli dalej to Honda Civic a przejedziesz 4x ameryke i jeszcze auto odkupia od Ciebie murzyny :)

Schirru
1st-February-2010, 00:20
eee kurcze... ja myslalem - wzorem mojego idola Jeremiego Clarksona - o jakims rozpadającym sie Camaro albo pływającej kanapie typu Caprice..a Ty mi tu z japońskimi pudełkami wyskakujesz:)

Jacob_USA
1st-February-2010, 00:24
eee kurcze... ja myslalem - wzorem mojego idola Jeremiego Clarksona - o jakims rozpadającym sie Camaro albo pływającej kanapie typu Caprice..a Ty mi tu z japońskimi pudełkami wyskakujesz:)

A no to prosze cie bardzo bedziesz mial przygode :) jeszcze najlepiej z niedzialajaca A/C :)