PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Profesjonalna instalacja CB



misiektoja
12th-February-2014, 15:29
Hej,

Czy możecie polecić jakiś dobry serwis CB w Warszawie, który zrobi profesjonalną instalację? Chodzi mi o poprowadzenie kabla antenowego tunelem z deski rozdzielczej do bagażnika, zamontowanie uchwytu na radio, wystrojenie anteny. Radio już mam (President Harry III ASC) i dwie anteny (Sirio SG-CB 1000 i Sirio SG-CB 1400). Ostatnio robiłem coś takiego w serwisie na Ekspresowej, ale pseudo fachowcy porysowali mi delikatnie kawałek deski rozdzielczej w kilkudniowym aucie i potem się wypierali. A więc do nich już nie pojadę.

Gdzie w ogóle montujecie antenę CB ?

Właściciele G/M pewnie magnes na klapie ? Magnes 14cm styknie, żeby antena nie spadła przy prędkościach w okolicach 200km/h i antenie 100cm długości ?

Właściciele FX przymocowane z boku na stałe ?

Będę wdzięczny za wszelkie opinie w tym zakresie.

grabba
12th-February-2014, 17:35
Ja jeżdżę przepisowo i CB nie potrzebuję :)

misiektoja
12th-February-2014, 18:04
Hahahah, nie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Z pewnością jeździsz przepisowo z tymi 570 kucykami pod maską :D

LOKTONG
12th-February-2014, 18:15
Panowie jak stac na tyle koni i stac na mandaty :):):)

misiektoja
12th-February-2014, 18:38
Nie każdy wykorzystuje CB tylko do jeżdzenia nieprzepisowo. Dla mnie to genialny wynalazek - można zapytać lokalesów o objazd robót drogowych, dowiedzieć się czemu jest korek, kiedy się kończy i jak go ominąć, ostrzec innych przed wypadkiem, karetką, policyjnym uciekinierem albo szalonym tirem jadącym pod prąd, pogadać o głupotach w chwilach znudzenia etc. Nie mówiąc już o prostych zapytaniach o ruch. Jechać tym mostem czy tym? Najlepiej zapytać.

slepy62
12th-February-2014, 19:22
Hej,

Czy możecie polecić jakiś dobry serwis CB w Warszawie, który zrobi profesjonalną instalację? Chodzi mi o poprowadzenie kabla antenowego tunelem z deski rozdzielczej do bagażnika, zamontowanie uchwytu na radio, wystrojenie anteny. Radio już mam (President Harry III ASC) i dwie anteny (Sirio SG-CB 1000 i Sirio SG-CB 1400). Ostatnio robiłem coś takiego w serwisie na Ekspresowej, ale pseudo fachowcy porysowali mi delikatnie kawałek deski rozdzielczej w kilkudniowym aucie i potem się wypierali. A więc do nich już nie pojadę. Gdzie w ogóle montujecie antenę CB ?
Właściciele G/M pewnie magnes na klapie ? Magnes 14cm styknie, żeby antena nie spadła przy prędkościach w okolicach 200km/h i antenie 100cm długości ?


Pogadaj z Arturem Dobruckim - kier.serwisu :infi:


Jakiś rok temu jak byłem w serwisie - montowali CB w nowym FX-ie, wszystko w pełni ukryte (o ile dobrze pamiętam to kabel antenowy podłączyli do anteny głównej :infi: - podobno trochę mniejszy zasięg ale rekompensowany mocnym CB)
dodatkowy plus (jak się dobrze dogadasz) to że po montażu w serwisie :infi: - jak coś się będzie działo masz to w ramach "obsługi posprzedażowej" lol

misiektoja
12th-February-2014, 20:05
Dzięki Irek, dobry pomysł. O tym nie pomyślałem.