PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Dziś walka Pudzianowskiego ;)



sirtrojan
7th-May-2010, 18:02
Zobaczymy czego się nauczył od czasów walki z Najmanem ;)

Black
7th-May-2010, 20:45
wtedy wiejskie kopniaki podziałały,dzisiaj chyba to nie przejdzie.

sirtrojan
8th-May-2010, 01:23
hehe zmordował się chłopak prze te 10 minut. Za 2 tygodnie wpi---ol jak nic ;) bo ma II walkę w Stanach z typem z niezłym dorobkiem w UFC ;)

Jacob_USA
8th-May-2010, 01:29
Oj tez mi sie wydaje ze beda becki chociaz jestem za nim :) ale duuuuuzo mu jeszcze brakuje

sirtrojan
8th-May-2010, 01:32
za chwile będzie Mamed a ten akurat jest talentem! Fajnie bo kiedyś miałem okazje go poznać ;) aha i lekko sparowałem z Kułakiem - tak żeby się wprawiał w stójce (przed zawodami - ale to było dawno - ze 2 latka temu ;)

Jacob_USA
8th-May-2010, 01:54
Ja z checia z Toba bym posparowal :)

Black
8th-May-2010, 10:17
Po tej walce czuje pewien niedosyt,liczyłem że Pudzian wparuje i rozniesie azjatę na strzępy (co zresztą probował).

Kuba sparingu z Grzegorzem byś nie przeżył :)

sirtrojan
8th-May-2010, 10:52
hmm żeby posparować trzeba ogarniać stójkę bo w przeciwnym razie zrobi się z tego bijatyka ;) ale jestem otwarty na propozycje. Wpadnie na twoje wesele :becky:

Jacob_USA
9th-May-2010, 01:06
A ja lubie wyzwania podworkowe Karate Kit :D vs Muay Thai hahahah dam rade !!

Black
21st-May-2010, 12:15
dzisiaj kolejna walka naszego strongmana,gdzie będzie mozna ja zobaczyć?,bo Polsat chyba nie wykupił prawa do transmisji ze względu na koszty.

Co do samej walki nie widzę większych szans Mariusza w starciu z Sylvią,ale pamietajmy że nie jeden raz już nas zaskoczył:).

sirtrojan
21st-May-2010, 12:34
wykupił
bedzie w Polsat Sport. w nocy - pewnie ok 4 ale nie będę czekał ;) Silvia swoje najlepsze czasy ma już za sobą i może być trochę porozbijany jednak doświadczenie w ringu powinno wygrać ze zwierzęcą siłą chłopaka spod Rawy Mazowieckiej.

Jacob_USA
21st-May-2010, 15:13
www.waszapolska.tv ;)
tu napewno bedzie walka

Black
21st-May-2010, 17:42
walka będzie normalnie transmitowana przez Polsat,tyle że nad ranem:)

wystarczyło żebym do programu zajrzał :)

sirtrojan
21st-May-2010, 21:39
;) jeszcze tydzień temu to nie było takie oczywiste. Żadna stacja nie miała wykupionych praw do transmisji.

Black
22nd-May-2010, 10:26
no i stało się,dostał wpierdziel,eeeee niech lepiej zostanie przy ciągnięciu ciężarówek:).

sirtrojan
22nd-May-2010, 12:47
hmm dlaczego nie jestem zdziwiony?
ale kurde i tak szacun ze próbował.

Black
22nd-May-2010, 15:30
oglądałem dzisiaj powtorkę,bo w nocy transmisję widzialem jednym okiem,a drugim spałem.

więc tak,jak dla mnie nie było tragedii ze strony Pudziana,gostek przetrwał póltorej rundy z przeciwnikiem ktory potrafi w ciągu kilkudziesięciu sekund rozwalic doświadczonego przeciwnika.

Pudzian jest tu amatorem,ale nie został zmiażdżony jak niektorzy przewidywali.

Nie było żle może ,gdyby dostał sie pod 'opiekę' jakiegoś dobrego sztabu szkoleniowego,mógłby zostać dobrym zawodnikiem.

Jeszcze jedna konkluzja,ale ten Silvia to bydlak i z budowy ciała i z gęby:)

sirtrojan
22nd-May-2010, 18:25
Grzesiu jest pod opieką najlepszych w PL wiec nie ma co na ten temat dyskutować. Stać go na to i z tego korzysta. Warunki ma dobre, że aż za dobre. Nie miał siły trzymać łap w górze i w zasadzie w II rundzie to sam sie przewrócił na plecy. Nie miał siły.
Masa w jego przypadku jest jego wrogiem. Ma parę do ciągania ciężarówek ale nie ma dynamitu w łapie. Sprzedał kilka nawet udanych lowkicków - tu widzę ogromny progres chociaż łapy mu się rozjeżdżały na boki - a'la samolocik :becky:
Stanął, walczył z I ligowcami, Szacunek chociażby za to. Jak dla mnie to już niech lepiej ciąga te ciężarówki i spaceruje jak farmer.

Black
22nd-May-2010, 20:17
a to nie wiedziałem że pod opieka najlepszych,gdzieś zasłyszałem że ma fatalny sztab treningowy i wogóle.Plotki pewnie,jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia,co to miało być z tym hymnem Polski przed walką.?

wychodzi jakaś panna i zaczyna tak przerażliwie spiewać że normalnie obciach,po niej wychodzi elegancko ubrana kobieta,i spiewa jakże pieknym i mocnym głosem hymn USA.

czy nie stać nas na kogoś lepszego???

aha,co do drugiej rundy to rzeczywiście,padł na dechy i leżał jak zbity pies.

ponoc podczas walki zlamał nogę i jest w szpitalu.

Pudzian moglby sprobować sił w arm wrestlingu,bica ma ogromnego więc i pary w nim co niemiara...

sirtrojan
22nd-May-2010, 21:01
hehe już szybciej - choć jest jeden typ. Nie pamiętam z którego kraju - chyba Ukrainiec, w wadzie ciężkiej miażdży wszystkich :)

Black
22nd-May-2010, 21:31
Najbardziej znana postacia w tym sporcie jest John Brzenk,skubany widziałem jakich goryli kładł to głowa mała.Nie wiem czy wlasnie ukrainiec o ktorym wspomniałeś nie położył go na łapę.

EDIT

nie to jednak rusek go położył

http://www.youtube.com/watch?v=f4CsSYxZjQ4

sirtrojan
23rd-May-2010, 15:07
Jeszcze "wczoraj" wszyscy kochali Pudziana a dziś wysyp żartów :
http://komixxy.pl/75624/Pudzian-Glod-vs.-Sylvia

Black
24th-May-2010, 21:43
Jeszcze "wczoraj" wszyscy kochali Pudziana a dziś wysyp żartów :
http://komixxy.pl/75624/Pudzian-Glod-vs.-Sylvia

to, to jeszcze nic, Mariusz dostał nową ksywkę ktora chyba zostanie z nim na dłużej.Kto wie może przebije nawet 'dominatora'

http://www.xoxo.pl/default/article/show/guid/pudzian-nazwany-czerwonym-balonem

http://www.sportfan.pl/artykul/17641/amerykanie-kpia-z-pudziana-nadali-mu-nowa-ksywke-jaka

sirtrojan
24th-May-2010, 22:31
kurde w sumie zastanawiałem się dlaczego tak spąsowiał na... plecach - myślałem na początku, że wysmarowali go jakimś olejkiem ( np. tajskim - szybko i skutecznie rozgrzewa mięśnie) ale to przecież MMA tu nie może być olejków. tylko trochę wazeliny z adrenaliną na twarz i jazda.
Może być że mięśnie mu się przydusiły na tyle że sam padł na plecki jak ...żuczek.

Black
24th-May-2010, 22:56
nie wiesz z kim będzie następna walka?,ponoc podpisał kontrakt na jakąś walkę.

sirtrojan
24th-May-2010, 23:04
na 90 % bedzie to Paweł Nastula :)

Black
24th-May-2010, 23:12
uuu to znowu czerwony baron,przepraszam balon będzie miał kłopoty:)

sirtrojan
24th-May-2010, 23:55
małe OT: to klip najlepszego obecnie zawodnika MMA


http://www.youtube.com/watch?v=jJ8CiyTpjUw

a tu najlepsze - czyli co zrobił z pogromcą naszego Strongmena:


http://www.youtube.com/watch?v=REclaxv3K-8

Black
25th-May-2010, 12:49
co rusek to rusek:).

czytałem troche o nim i ma skubany tytułów.

ale pamiętajmy że my,mamy czerwonego balona hehehe

sirtrojan
25th-May-2010, 14:14
obijał nie takich sztywniaków- wczoraj spotkałem sie z moim koleżką, trenerem , pośmialiśmy się troszkę z tej walki hehe

Black
25th-May-2010, 20:42
Ale ten Emalianenko to mocarz,wygrał 32 walki,przegral tylko jedną w sumie przez przypadek bo japoniec rozciąl mu łuk brwiowy czy coś takiego.

ogólnie gość zasluguje na największy podziw.

Pudzian vs Emalianenko może kiedyś do tego dojdzie hehe.

Black
26th-November-2011, 23:59
Ogląda ktos dzisiejszą walkę?

sirtrojan
27th-November-2011, 13:50
ja oglądałem :) z piwkiem w ręku. szkoda mariusza bo schudł nieboga. Niby wygrał ale słusznie thompson ma pretensje do werdyktu.

bolek
27th-November-2011, 20:36
Na mój gust powinna być runda dodatkowa... W żadnym razie zwycięstwo Pudziana :(

mih000
27th-November-2011, 22:26
stwierdzenie 'sztuka' walki w przypadku tej walki jest nie na miejscu heh

sirtrojan
28th-November-2011, 15:16
no i walka się nie odbyła więc jej nie oglądaliśmy :becky:

Black
28th-November-2011, 20:38
Tłumaczenie, jakoby jeden z sędziów punktujących walkę przekazał sędziemu ringowemu kartę niewłaściwego zawodnika, zmieniając tym samym wynik z remisu na zwycięstwo Polaka to kolejna kompromitacja.