PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Do czego służy półokrągły przycisk w pobliżu lusterka wstecznego? G37



Bartek
17th-February-2014, 19:54
Chodzi o przycisk, który z jednej swojej strony ilustruje, jakby samochód był od tylca wieziony przez lawetę. Macie go? Wciskam go sobie i nic się nie dzieje, nic nie zapala. To tak ma być? Nie mogę też znaleźć w instrukcji. Domyślam się (o to raczej nietrudno), że chodzi o coś z holowaniem, ale co ten guzik konkretnie robi?

grabba
17th-February-2014, 19:57
Zrób zdjęcie.

slepy62
17th-February-2014, 20:17
Chodzi o przycisk, który z jednej swojej strony ilustruje, jakby samochód był od tylca wieziony przez lawetę.
Wciskam go sobie i nic się nie dzieje, nic nie zapala. To tak ma być?


To przycisk częściowo "wyłączający" fabryczny autoalarm w wypadku przewożenia na lawecie.
Przed uzbrojeniem samochodu - jeżeli go wciśniesz i potem uzbroisz - nie działają czujniku wstrząsów autoalarmu,
działają natomiast czujniki naruszenia przestrzeni wewnętrznej autoalarmu.

Tak jest w FX więc w G powinno być tak samo.

Bartek
17th-February-2014, 20:26
I rozumiem, że działa tylko raz? Bo nie pozycji typu wł/wył. Wcisnąłem go sobie i zamknąłem samochód. Jak go jutro o tworzę i zamknę, będzie "normalnie"?

Dzięki i pozdrawiam.

slepy62
17th-February-2014, 20:37
I rozumiem, że działa tylko raz? Bo nie pozycji typu wł/wył. Wcisnąłem go sobie i zamknąłem samochód. Jak go jutro o tworzę i zamknę, będzie "normalnie"?
Dzięki i pozdrawiam.


Zakładam że każde roz/uzbrojenie - powinno go dezaktywować... ale nie wiem - nie chce mi się szukac już o tej porze w instrukcji,
więc poszukaj sam, poczytaj i potwierdź... lol

Acha - w FX po wciśnięciu tego guzika i uzbrojeniu samochodu, na konsoli mruga "czerwony samochodzik".