PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Humor.... czarny, raczej



tomwojko
20th-February-2014, 15:42
Niezła jazda....:fear:
http://www.youtube.com/watch?v=KWoD5l8SOIc

sirtrojan
20th-February-2014, 20:37
z kościoła wracaja :P

Tomek g35c
21st-February-2014, 08:02
Albo dopiero jadą do kościoła...

Norbi
21st-February-2014, 08:19
Biedna Ukraina...popatrzcie jakie tam fury jeżdżą!

Btw...polski rząd to matoły nie z tej ziemi, Polacy czekają w kolejkach do lekarzy, chorzy ludzie umierają bo nie ma miejsc a rząd ściąga ukraińców do Polski bo się dzicz jeb**a strzela ! Normalnie aż mnie telepie ;/ Banderowcy bulbowcy zastrzelili w domu na oczach dzieci mojego pradziadka, pół jego rodziny a teraz ja mam kur*a płacić podatki bo poje*y z rządu ściągają ukraińców do Polski, cala Europa ma ich w dup*e tylko jak zwykle Polska się wszędzie pcha, oni by nawet palcem nie kiwnęli gdyby u nas działy się takie rzeczy... To jest dziki kraj, mieszkałem przy granicy z ukrainą, oni tam w Warszafce nie wiedzą co się dzieje tak naprawdę, udają wielkich dyplomatów, w dupe wchodzą każdemu, tak jak np. USA a USA ma polaków daleko gdzieś i i tak nie zniesie wiz a debil Tusk i tak będzie lizał dupe Obamie

tim
21st-February-2014, 09:03
Rozumiem twoje rozgoryczenie,ale nie wal wszystkich do jednego wora pisząc jeb..na dzicz.:(
A co powiesz o tym jak polskie służby ładnie zajmują się "panem" T który zabił 4 chłopców
Ochrona,mieszkanie,kieszonkowe.
To też wszystko za nasze pieniądze.:shocked::shocked::shocked:

Norbi
21st-February-2014, 10:04
Bo jeb...dzicz z rządu przez 25 lat nie zdążyła uchwalić ustawy. Poza tym jego karę śmierci powinni zamienić na dożywocie.

tomwojko
21st-February-2014, 11:59
Panowie to miał być tylko pokazowy żartobliwy filmik a nie "wycieczka polityczna", jak mamy w naszym kraju to wszyscy wiemy ale chociaż tutaj pośmiejmy się bez nerwów...:)