PDA

Zobacz pe?n? wersj? : i kwaśniak na dziś



sirtrojan
26th-February-2014, 13:10
Pewien mieszczuch wybrał się na wczasy na wieś. Nudziło mu się, więc przeszedł się na spacer. Natknął się na gospodarstwo, w którym zobaczył w zagrodzie świnkę z drewnianą nogą. Zaintrygowało go to i pyta gospodarza:
- Dlaczego ta świnka ma jedną nogę drewnianą?
- Aaa, ja poanu wszystko opowiem, jak to było. To było dwa lata temu. Nie! Trzy lata temu. U nas była powódź, wszystko zaczęło pływać, a myśmy spali. Ale świnka, świnka, proszę pana, wiedziała, co nam grozi. Przeskoczyła swoją zagródkę, podpłynęła do chaty, obudziła nas i myśmy się uratowali. Gdyby nie ona...
- Dobrze, dobrze, ale dlaczego ona ma nogę drewnianą?
- Aa, ja jeszcze nie kończyłem. Rok później świnka przeskoczyła swoja zagródkę i wyciągnęła mnie spod palącej się belki. Ja wyciągnąłem rodzinę, inwentarz...
- No dobrze, ale dlaczego ta świnka ma jedną nogę drewnianą?
- Aa, ja panu powiem. To było chyba zeszłego lata. Napadli nas zbójcy. Związali, pieniędzy chcieli. A przecież my pieniędzy nie mamy. Ale świnka, świnka wiedziała, co nam grozi. Przeskoczyła swoją zagrodę, spłoszyła zbójców...
- Prooooszę pana. Opowiada mi pan trzecią historię, a ja chciałem tylko wiedzieć, czemu ona ma drewnianą nogę?
- A pan by zjadł taką kochaną świnkę od razu?!


:becky:

prawda że durne ;)

Tomek g35c
27th-February-2014, 16:55
lol lol lol

sirtrojan
11th-March-2014, 20:37
Budują drogowcy autostradę A4 i robią tam jakieś wykopy, patrzą czołg w ziemi zakopany.
Sprowadzili dźwig, podpięli go pod czołg i próbują go wyciągnąć z tej ziemi. Nie da rady.
Ściągnęli drugi dźwig, ciągną na dwa i dalej ani drgnie, no to myślą ze trzeba go bardziej odkopać z tej ziemi,
Odkopali go patrzą, właz do czołgu, otwierają ten właz a tam : Siedzi jakiś niemiec i trzyma nogę na hamulcu

;)

korzen
12th-March-2014, 12:55
SIR nudzi Ci sie widze lol O swince dobre haha :D

Tomek g35c
12th-March-2014, 13:32
Niemiec powiadasz... lol lol

BAJZEL
12th-March-2014, 22:18
Tomek to takie delikatne ... No wiesz , ze niby w niemieckiej motoryzacji heble cacy...


Wysyłane z mojego YP-G70 za pomocą Tapatalk 2

sirtrojan
19th-March-2014, 15:10
taki jeden

5229

Athens
20th-March-2014, 20:05
Budują drogowcy autostradę A4 i robią tam jakieś wykopy, patrzą czołg w ziemi zakopany.
Sprowadzili dźwig, podpięli go pod czołg i próbują go wyciągnąć z tej ziemi. Nie da rady.
Ściągnęli drugi dźwig, ciągną na dwa i dalej ani drgnie, no to myślą ze trzeba go bardziej odkopać z tej ziemi,
Odkopali go patrzą, właz do czołgu, otwierają ten właz a tam : Siedzi jakiś niemiec i trzyma nogę na hamulcu

;)

Świetne !