PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Boczne lusterka FX37 GT Premium



crazyPro
31st-March-2014, 00:55
Witam, czy orientujecie się, czy jest możliwość ustawienia bocznych lusterek, tak, żeby przy odblokowaniu lub uruchomieniu auta lusterka automatycznie się otwierały? Czy jedyną opcją jest klikanie na przycisk, który inicjuje otwarcie/złożenie lusterek? Z góry dzięki za podpowiedzi, bo na tę chwilę nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie, a filmiki na YT pokazują, że to działa, nie wiem tylko czy w moim modelu, czy może czegoś nie wiem.

Pozdrawiam

slepy62
31st-March-2014, 12:44
Witam, czy orientujecie się, czy jest możliwość ustawienia bocznych lusterek, tak, żeby przy odblokowaniu lub uruchomieniu auta lusterka automatycznie się otwierały? Czy jedyną opcją jest klikanie na przycisk, który inicjuje otwarcie/złożenie lusterek? Z góry dzięki za podpowiedzi, bo na tę chwilę nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie, a filmiki na YT pokazują, że to działa, nie wiem tylko czy w moim modelu, czy może czegoś nie wiem. Pozdrawiam

W standardzie nie ma takiej możliwości.
Zadzwoń do serwisu - bo robią różne rzeczy "extra" - być może jest możliwość ustawienia tego na stałe

crazyPro
31st-March-2014, 12:48
Dzięki za info :)

Wysłane z mojego Z30 przy użyciu Tapatalka

tomwojko
31st-March-2014, 14:30
hej
Serwis odpowiedział:
"Tylko możliwość składania lusterek od wewnątrz".....

slepy62
31st-March-2014, 22:51
hej Serwis odpowiedział: "Tylko możliwość składania lusterek od wewnątrz".....

Pozostaje jakiś dobry elektryk-onik który "przepnie" przełącznik składania lusterek na centralny zamek....