PDA

Zobacz pe?n? wersj? : G37cabrio 2013 rok co myslicie o tej hmm super ofercie



jaroLPU
13th-April-2014, 09:39
Witam,
Szukam i szukam swojego G37 cabrio i znalezc nie moge.

W inecie znalazlem cos takiego:

http://otomoto.pl/infiniti-g37-320km...C32309538.html

Juz cos niecos sie o nim dowiedzialem i wiem ze mialo kolizje w USA, auto jest po naprawie. Dostal w lewy przod w okolicach lampy. Odpadl mu zderzak ,lewe nadkole i lewa lampa. Progi z obydwu stron lezaly na ziemi. Odjrecone chyba dla zmniejszenia wartosci auta.Airbagi cale, silinik tez, lewe kolo wygladalo nienaruszone. Na stronie USA widnialo jako "salvage certificate". Sprzedajacy nie do konca mowi prawde. Ze sprowadzil jako osoba prywatna, ze nie handlarz i ze dla zony. Sprzedaje auto bo na chalupe teraz nie starcza nie starcza:-) Auto zakupione w USA 24wrzesnia 2013 roku. Przy 1wszej rozmowie telefonicznej mowil ze auto mialo obtarcie z przodu. Aha i obecny przebieg wlasciciel zapomnial dodac ze auto ma 12,5 tys mil a nie km jak twierdzi.
Jestem na etapie negocjaji ceny i chce to autko wstawic do ASO Katowice Al.Rozdzienskiego 190 - na przeglad przedzakupowy.

Prosze o wszelkie sugestie i komentarze na tem tego autka. Z gory dzieki
aha i VIN : jn1cv6fe5dm230543

jarekLPU

Miko
13th-April-2014, 12:41
http://www.crashescars.com/eng/search/?method=detail&uid=11282679

smola71
13th-April-2014, 13:16
nie dostał mocno, jak tylko to, to brać

misiektoja
14th-April-2014, 03:49
No rzeczywiście jakoś mocno nie dostał. W ogłoszeniu nic nie było, że powypadkowy. Wykorzystaj to w negocjacjach cenowych, przecież to mało popularne auto u nas, nikt nie kupuje u nas kabrioletów, bo taka kiepska pogoda, autko przecież ostro dostało i nikt nie kupuje powypadkowych. Trochę socjotechniki i myślę, że jak się postarasz to z 20tys zejdzie Ci z ceny :)

jaroLPU
14th-April-2014, 06:35
http://www.crashescars.com/eng/search/?method=detail&uid=11282679

Witam wszystkich,

dzieki za porady.
Strone www ktora podal Miko juz tez sam odnalazlem. Jest pozyteczna. Ze zdjec widac ze mocno nie oberwal, ale sprzedajacy mowil co innego. Mam nadzieje ze te uszkodzenia do karoseria tylko. Poza tym to handlarz na 100% gdyz sprzedaje jeszcze jednego kabrioleta ale Lexusa:

http://otomoto.pl/lexus-is250-2012r-b-perla-stan-jak-nowy-C31454615.html

Narazie spuscil niewiele. Negocjacje trwaja. Oczywiscie dam znac na czym wszystko stanelo.

Jeszcze raz dzieki wszystkim ktorzy odniesli sie do mojego watku.

Jaro

LOKTONG
14th-April-2014, 07:05
Witaj kolego, widac po ogloszeniu ze to CZestochowa - jakos nigdy nie widzialem tego auta u siebie ale moze ktos je tylko garazuje a nie jezdzi. Jesli chcesz moge podjechac inspekcje np z miernikiem ;)

Miko
14th-April-2014, 08:42
Cena niezła. Ale rzeczywiście w ogłoszeniu, jak zwykle przysłowiowa "igła". Ja sprawdziłbym go jednak gruntownie.

jaroLPU
14th-April-2014, 16:19
Witaj kolego, widac po ogloszeniu ze to CZestochowa - jakos nigdy nie widzialem tego auta u siebie ale moze ktos je tylko garazuje a nie jezdzi. Jesli chcesz moge podjechac inspekcje np z miernikiem ;)

hej Loktong! dzieki za fatyge, ale mam umowiona wizyte w ASO i oni wykonaja cala robote. Za taka cene auta to te 430zł za przeglad przedzakupowy nie pozgredzę :-) Bede go sprawdzal gdzies pod koniec kwietnia bo narazie w robocie siedze i nie moge sie zerwac wczesniej-o ile jeszcze bedzie do kupienia ,pozdro

jaroLPU
14th-April-2014, 16:23
Aha zapomnialem wspomniec.
Sprzedajacy sam sie zadeklarowal ze podesle mi zdjecia z miernikiem lakieru. Ma sie dzis odezwac na maila. Nie mam tylko za bardzo pojecia jakie sa akceptowalne grubosci lakieru (po naprawie elementu) bo on mial wymieniany zderzak , nadkole i chyba progi po obu stronach.
Za wszelkie info dziekuje z gory!

jaroLPU

LOKTONG
14th-April-2014, 16:28
kazde auta ma inny pomiar ale akceptowalny jako oryginalny lakier to 120-160
Mierzylem ostatnio taka astre i miala na jednym elemencie 70 wiec byl calkowicie nowy bez podkladu :(
Lakierowane elementy beda blisko 200. Jak miernik pokaze ze jest poza wykresem czyli 220 i wiecej to szpachla.

grabba
14th-April-2014, 16:36
Jak miernik pokaze ze jest poza wykresem czyli 220 i wiecej to szpachla.
Przy elementach z amelinium może wyjść więcej niż 200, ale to już może też zależeć od miernika.

misiektoja
14th-April-2014, 17:12
Z ciekawości sprawdziłem u siebie to w nowym aucie wyszły mi wartości między 80 - 140 mikrometrów, na klapie bagażnika wartości dochodziły do 170 mikrometrów. Na masce wskazywało zero.

korzen
14th-April-2014, 17:14
220mikrometrow to jeszcze spoko, po prostu malowane jeszzce raz. Szpachla zaczyna sie powyzej 400...

grabba
14th-April-2014, 19:21
Na masce wskazywało zero.
Maskę masz pewnie z amelinium. U mnie w M-ce z amelinium jest maska, klapa bagażnika i wszystkie drzwi. Miernik (który był również dostosowany do amelinium) pokazywał na tych wszystkich elementach 250. Na pozostałych ze stali było poniżej 200.