PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Infiniti FX 35



Mania
25th-April-2014, 14:17
Hejka.

Co myślicie o tym samochodzie:
http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-C32991366.html
Poduszka świeci - podobno taśma uszkodzona. Przyjechała z przebiegiem 6tm w 2007r.
Nr VIN: JNRAS08W47X201392
Boję się, skoro przypłynęła z USA półroczna, że nie było co zbierać ;/

Tomek g35c
25th-April-2014, 14:45
Trzeba sprawdzić w ASO... ;)

Wygląda ładnie przebieg mały... moze być tak że stało do naprawy przez 3 lata = składak...
Wydaje się ze już gdzieś widziałem już tego rodzynka...
To chyba był ten któremu słoń na maskę usiadł... lol

sirtrojan
25th-April-2014, 16:43
z grubsza wyglada na oryginał - bez pakietu sport.
Fele zgodne z rocznikiem.
Na plus przerobione tylne światła.

Fajne jasne wnętrze. Generalnie warto mu sie przyjrzeć. Cena również spoko.

poduszkę należałoby sprawdzić organoleptycznie ew wziac auto po wymianie taśmy/ clockspring-a/

Lee
25th-April-2014, 20:36
Foty tak porobione, że ... nic nie widać za bardzo... z widocznych - to tylko cena do mnie przemawia, resztę trza pomacać i prześwietlić ;)
Pzdr.

grabba
25th-April-2014, 22:52
Zastanawia trochę zmęczony boczek siedziska siedzenia pasażera - nietypowe.

korzen
26th-April-2014, 00:27
Ten model nie wystepowal jako RHD jezeli o tym myslisz...

grabba
26th-April-2014, 01:05
Ten model nie wystepowal jako RHD jezeli o tym myslisz...
Nie, bardziej myślę o przebiegu, bo tak wyglądają boczki siedziska, ale od strony kierowcy przy tym przebiegu. Nic nie sugeruję, ale warto sprawdzić.

Mania
27th-April-2014, 13:51
Generalnie oglądałam już kilka FX35 (zaczęłyśmy od tego za 84900 z okolic Lublina) i jedno w Iłży FX45. Zaczęłam od najdroższych w promieniu do 200km (tylko czarne wchodzi w grę) i jest delikatnie mówiąc lipa ;/



Wczoraj pojechaliśmy zobaczyć to z linku wyżej. Cena57900+VAT jest atrakcyjna za auto z tego roku, wiem, ale pan stwierdził, że inne auto wziął w leasing i to mu jest zbędne. Na miejscu okazało się, że ma 7innych aut, a ma ogromne parcie na sprzedania tego FX-a



Co do auta: W ogłoszeniu bezwypadkowy, przez telefon panmówił tylko, że były przerysowane lewe tylne drzwi, a poza tym bezwypadek. Namiejscu mimo padającego deszczu widać było jak na dłoni, że auto miało dużo elementów malowane, po otworzeniu czy maski czy klapy widać było odcięcie odtaśmy, pod maską nawet komuś jej zabrakło to później przykleił czymś innym ij est krzywo. W trakcie rozmowy (było dwóch panów) nagle okazało się (tak mimochodem), że przodem był walnięty w inne auto, później żonie na rondzie ktoś przedzwonił tak, że była batalia w sądzie, później bokiem w słupki poszedł. Na prawymt ylnym nadkolu na łączeniu ze zderzakiem zaczyna być widać rudą koleżankę (narazie tak 0.5x0.5 cm i trzeba się przyjrzeć) Pod maską sporo rudego, na śrubach od poduszki amora i na samej poduszce to samo, maska źle spasowana. Listwa srebrna na drzwiach pasażera przerysowana. Po odpaleniu auta poducha raz mruga, raz świeci na stałe. Upiera się, że to ta taśma i pomimo serwisowania niby w ASO (nie wiem nie sprawdzałam) jeśli trzeba to zrobi u kogoś tam… Dodatkowo świeci się kontrolka chyba ciśnienia w ogumieniu (wykrzyknik w środku i takjakby prawie dookoła opona), a opony równo nadmuchane. Odpowiedź właściciela: auto stało na krawężniku i dlatego się zapaliła. Odpala ładnie na zimnym, zero smrodu, ani dymu oleju czy benzyny. Trzyma 1500 rpm. dopóki się jej nieprzegazuje, wtedy spada. Środek spanachany. Uszczelki w prawym tyle pourywane(ponoć dzieci wsiadają i nie patrzą) za kierowcą za to ciekawie… między kanapątylną, a uszczelką jest plastik, który powinien dochodzić do tej uszelki, natomiast plastik widać, że jest ori, ale za to jest ogromna dziura między nima uszczelką….. Plastiki od mocowań foteli połamane i wrzucone do bagażnika (z 5plastików ze środka połamanych tam jest). Fotel pasażera w porównaniu dokierowcy przebieg x2 lub 3. Gość upiera się, że to igła, bo była w leasingu, a jegona trupa by nie dostał, bo tylko na bezwypadkowy można leasing dostać (dobraściema nie jest zła).



Reasumując: Środek w fatalnym stanie, z zewnątrz dość bogatą przeszłość ma auto i gość ma parcie na sprzedanie tego „bezwypadkowego” pojazdu. My nie kupiłyśmy.



Pozdrawiam, Mania :)

grabba
27th-April-2014, 15:03
Mania, przy tym budżecie, to może zacznijcie rozglądać się na II gen? Zaglądaj od czasu do czasu na pewneuzywane.pl, bo pojawiają się tam całkiem niezłe okazje. Kilka osób z forum kupiło tam II gen. Z cen, które tam są można jeszcze trochę urwać podczas negocjacji.

Lee
27th-April-2014, 16:53
Dzięki Mania, że podzieliłaś się wiedzą w temacie, tego ... trupa :)
Nie raz , nie dwa, są to opowieści z krypty, że bezwypadek itd... nie chce mi się przytaczać przykładów, którymi karmią nas sprzedający... wachlarz jest ogromny i... o zgrozo, rozwojowy :)
Szkoda tylko, że nikt nie wie, że chcący kupić, traci czas, kasę i zdrowie :) na jeżdżenie po kraju i... weryfikację ogłoszeń :( ... a może to wiedzą, tylko żyją w przekonaniu, że... jest kupiec i głupiec.
Generalnie Mania, musisz(cie) trochę uzbroić się w cierpliwość... sam tak miałem i niestety w PL nic nie było ciekawego, więc poszedłem w "za granicę" i nie żałuję :)
Polecam wziązć ze sobą mechanika, lub kogoś... kumatego z tzw. chłodnym okiem...
Pzdr. i owocnych poszukiwań

crazyPro
27th-April-2014, 18:08
Mania, przy tym budżecie, to może zacznijcie rozglądać się na II gen? Zaglądaj od czasu do czasu na pewneuzywane.pl, bo pojawiają się tam całkiem niezłe okazje. Kilka osób z forum kupiło tam II gen. Z cen, które tam są można jeszcze trochę urwać podczas negocjacji.

Zgadzam się. Szukałem FX35 ale za namową ludzi z tego forum kupiłem FX37 dokładając nieco ponad 20 tys. Dla mnie osobiście różnica między I i II generacją to kosmos. Wnętrze jak i wygląd zewnętrzny, nie ma co porównywać. Auto kupiłem w Warszawie na Krasnobrodzkiej (pgd.pl albo pewneuzywane.pl). Z ceny początkowej zeszli 15 tys zł. Za dodatkowy tysiąc dokupilem roczna gwarancję na większość mechaniki. Gdybym miał kupować po raz drugi to właśnie tam. Bezpiecznie i pewnie. Jakbyś miała jakieś pytania to śmiało. Mogę również podać kontakt do miłego Pana który pilotowal moja sprawę :) zresztą co jakiś czas dzwoni i pyta czy z autem wszystko ok, jak się jeździ :) bardzo miłe. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Z30 przy użyciu Tapatalka