PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Sprawdzenie nr części po nr VIN



pgkoci
28th-April-2014, 12:19
Potrzebuję w FX35 mojego taty (II gen, 2009r.) wymienić klocki przód/tył oraz uszczelkę karoserii lewy/przód (od kierowcy). Czy znacie może jakąś stronkę, gdzie po nr VIN można by sprawdzić jakie nr mają części oryginalne?
Jak podpytywałem w sklepach o klocki to katalogii podają 2 numery, a chciałbym uniknąćniepotrzebnych przesyłek...

sirtrojan
28th-April-2014, 13:39
tata ma bbk akebono (duży szary zacisk z napisem infiniti) czy standard ?

sprawdz czesci po vinie - http://infinitipartsusa.com/

pgkoci
28th-April-2014, 13:48
Ma standardowe zaciski. Grzesiu na tej stronie co podałeś nie widzę możliwości wyszukania po VIN. Znalazłem natomiast taką możliwość na poniższej stronce:
http://www.infinitipartszone.com
Jak szukam po VIN to pokazuje mi symbole:
- klocki przednie - 41080K
- klocki tylnie - 44080K.
Co dziwne te same symbole mają klocki dla mojego infi I generacji. To możliwe, że w II generacji na USA dają te same klocki co w poprzedniej generacji?
Kurczę, jakoś byłoby to dziwne...

sirtrojan
28th-April-2014, 13:50
mozliwe - to takie małe pipki że szczerze mówiąc kupilbym od razu zestaw bbk akebono zeby jakoś zatrzymywać to piękne auto.

reasumujac - moga pasować od I gen ale raczej od polifta.

pgkoci
28th-April-2014, 14:00
On jeździ bardzo spokojnie i standard spokojnie mu styka. Jego infi ma już 5 lat, a przejechane ok. 25 tys. km. Napisałeś, że mogą pasować od polifta ale moje infi jest przed liftem i ma te same symbole... Możliwe???

sirtrojan
28th-April-2014, 14:09
mozliwe - w tym kraju wszystko jest możliwe.

tyle żartów- zadzwoń do salonu- pewnie mają na stanie takie klocki na przód .

czasem warto zapytać własnie tam.

pgkoci
28th-April-2014, 14:17
W salonie komplet przód i tył z wymianą ok. 1.700zł. Chyba to trochę przesada... A co do powyższego to się pomyliłem i podałem "part code". Part number są następujące:
Przód:
080-CL70J; 060-EG090
Tył:
080-EG50C; 060-EG50C
I są inne niż w I gen:-)

Tak dla porównania dla innych: klocki textara przód - 129zł, tył - 99 zł. Razem z robotą mamy 300-350 zł. Myślę, że jakościowo nie będą znacznie odbiegały od oryginału, a biorąc pod uwagę cenę 1.700zł w salonie to moim zdaniem znaczna przesada...