PDA

Zobacz pe?n? wersj? : proszę o sprawdzenie VIN dla Q50



slepy62
2nd-May-2014, 13:53
Proszę o sprawdzenie dla
JN1AV7ARXEM700834

Lee
3rd-May-2014, 08:06
http://www.copart.com/c2/individualLot.html?lotId=19172094&searchType=onSaleNow

slepy62
3rd-May-2014, 11:23
http://www.copart.com/c2/individualLot.html?lotId=19172094&searchType=onSaleNow

To to sam znalazłem lol - chciałbym się dowiedzieć co tam jest więcej niż widać na zdjęciach,
może wiesz - jak można to sprawdzić - co tam jeszcze brakuje... na zdjęciach widać brak tylnej kanapy, siedzenia pasażera, wystrzelone kurtyny boczne, chciałbym się dowiedzieć czy ruszony a jeżeli tak - to jak mocno jest próg i słupek boczny...
zawsze jak kupowałem auta w USA - to byłem tam na miejscu więc...
a teraz zastanawiam się nad tym egzemplarzem. Lecieć teraz tam nie będę bo jadę w sierpniu na 3 tygodnie....

sirtrojan
3rd-May-2014, 12:26
tak na szybko to problem widziałbym tylko z progiem bo poszedł w głąb i raczej tylko wymiana wchodzi w grę. Słupek środkowy też mógł sie przesunać choć uderzenie raczej ześlizgnęło się po drzwiach niż uderzyło bezpośrednio.

kurtyna poszła na 100% ale wycięli ja żeby nie psuła fotki - zostały strzępy.
fotel kupisz pewnie z każdego innego q50 - najlepiej już w stanach na jakimś junkyard-zie

ps. ale cię kurde wzięło ;)

EDIT- słupek dostał bo chłopaki zaznaczyli na dachu kredą - tak jak zaznaczają mniej widoczne uszkodzenia .

slepy62
3rd-May-2014, 18:16
tak na szybko to problem widziałbym tylko z progiem bo poszedł w głąb i raczej tylko wymiana wchodzi w grę. Słupek środkowy też mógł sie przesunać choć uderzenie raczej ześlizgnęło się po drzwiach niż uderzyło bezpośrednio. kurtyna poszła na 100% ale wycięli ja żeby nie psuła fotki - zostały strzępy. fotel kupisz pewnie z każdego innego q50 - najlepiej już w stanach na jakimś junkyard-zie ps. ale cię kurde wzięło ;) EDIT- słupek dostał bo chłopaki zaznaczyli na dachu kredą - tak jak zaznaczają mniej widoczne uszkodzenia .

Jak próg i słupek przesunięty - to już gruba robota, jak pierwszy raz to zobaczyłem pomyślałem że do wymiany oboje drzwi i kurtyny + fotel i siedzisko,
ale jak jest aż tyle to nie opłaca się to ciągnąć dla siebie,
chyba że na handel - a to mnie nie specjalnie nie interesi i trzeba by na to znaleźć czas żeby zostało dobrze zrobione...

Czy mnie wzięło - cóż, muszę przyznać że ładnie to chodzi... :car: :rockon: