PDA

Zobacz pe?n? wersj? : QX56 Naprawa i serwis dolnyśląsk QX56 2012



Peterbill
4th-May-2014, 23:12
Witam wszystkich formumowiczów.
Poszukuje jakiegoś sprytnego warsztatu w stylu ASO , który jest na tyle kompetentny by prowadzić naprawy w Infiniti QX56 12'. Od niedawna jestem właścicielem tego cudaka i chciałbym dokonać wymiany olejów i filtrów oraz przejrzeć go fachowym okiem. Ma najechane 30tyś km. i wypadałoby mu powymieniać płyny. Szukam kogoś w okolicach Legnicy - ew. dolny śląsk.
Drugie pytanie to instrukcja obsługi tego boeinga .... spolszczona - czy ktoś z Was nie posiada takiej lekturki ?

sirtrojan
4th-May-2014, 23:18
Peter witamy sie tu: http://www.ifans.pl/forumdisplay.php?4-Dopiero-doczye-Przywitaj-si-adnie-!

a potem pytamy ;)

odnośnie instrukcji - niemożliwe żeby była po polsku - ten model nie jest u nas oferowany.

Peterbill
6th-May-2014, 15:45
Przepraszam najmocniej za nieokrzesanie i brak przywitania. Bije się w pierś.
Poczyniłem powyższe w dniu dzisiejszym.

Wracając do tematu magików od Infiniti na Dolnym Śląsku... jest ktoś taki godny polecenia ?

badyl
6th-May-2014, 16:10
Powiem ci ze kazdy bardziej ogarniety mechanik/zaklad zrobi. Plyny to nie jakas czarna magia i nie powinno byc wiekszego problemu. Mi w G wymienial znajomy ktory wcale nie byl jakims mega znawca - bardziej ogarniety mechanik. Jesli chcesz to moze serwis Nissana lub pelny bak i Katowice:)

sirtrojan
7th-May-2014, 13:36
Silnik nissana z modelu pathfinder wiec nie powinno być problemów z serwisem. Blacha i inne graty to już chyba tylko USandA.

Wysłane z mojego Sony Z1 przy użyciu Tapatalk