PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Forumowy (?) wyjazd na Nurburgring?



badyl
6th-May-2014, 15:20
Siema, z racji tego ze 15 Sierpnia jest wolny chce zrobic weekendowy wypad na Nurburgring. Glownym celem mojej podrozy jest Luxemburg, i tam tez bede siedzial przez pare dni ale 16 (sobota) chce spedzic na torze. Ktos jest chetny? Fajnie byloby poleciec na pare aut. Po cichu licze ze Lukasz wpadnie i zapozna nas z torem:) Narazie chetny jestem ja i moj kuzyn na Hondzie 1000RR.

Wiem ze kiedys ktos o tym pisal i byli chetni wiec moze komus bedzie pasowal termin:bounce:

Lukasz
7th-May-2014, 17:46
Jeśli chodzi o Nürburgring to jestem zawsze na tak :)
Jeśli będzie więcej chętnych to mogę załatwić jakiś w miarę tani hotel w Dusseldorfie i stąd też możemy mieć bazę wypadową.
Tak wiec kto jeszcze?

Wysłane z Nexus 5

badyl
8th-May-2014, 08:38
My jedziemy do Luxa do siostry mojej kobiety i tam tez bedziemy spali. Planujemy byc na torze w sobote. Ogolnie chcemy polaczyc wizyte u niej z wypadem na tor:) bardzo bedzie milo jakby ktos jeszcze sie wybral a jak nie to bardzo fajnieby bylo jakbys Lukasz tez wpadl na tor w tym terminie:D

Lukasz
8th-May-2014, 09:45
Jeśli będzie pogoda to możesz na mnie liczyć :)

Wysłane z Nexus 5

badyl
8th-May-2014, 09:46
No oby pogoda byla!:) zobaczymy, moze ktos jeszcze sie przylaczy:)

misiektoja
8th-May-2014, 12:49
Kurczę, ja chętnie bym się wybrał (to takie moje małe marzenie zaliczyć ten tor), ale przez większość sierpnia będę chyba w Ameryce Płd. Jeszcze dam znać jak temat się dokładnie wyjaśni.