PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Dolna tuleja zwrotnicy - prawy tył



Grucha
15th-May-2014, 13:13
Cześć Ludziska,
mam do wymiany w moim wozidełku dolną tuleję zwrotnicy lewy tył.
W hurtowni nie potrafią mi na telefon powiedzieć, jaka powinna być a z Infiniti w Warszawie odpisali, że nie występuje jako osobny element, tylko jest integralną częścią...

Czy jesteście w stanie podać rozmiar tej tulei, albo jakieś inne parametry/oznaczenie? Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym elementem?


pozdrawiam,
Grucha

Grucha
17th-May-2014, 14:19
Hej Pany;)
Ktoś może coś podpowiedzieć w tej kwestii?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

slepy62
17th-May-2014, 15:09
A które to TO "CÓŚ" ?

Grucha
17th-May-2014, 23:26
to to....


dolna tuleja...tu występuje jako element zintegrowany ze zwrotnicą...

Tomek g35c
18th-May-2014, 21:09
Tokarz...
lub pisz do Coobcia na PW...

slepy62
19th-May-2014, 17:37
Tokarz... lub pisz do Coobcia na PW...

albo ok.$267 + koszty transportu...

Tomek g35c
19th-May-2014, 17:47
albo ok.$267 + koszty transportu...

WOW ale to drogie... shock...

Grucha
19th-May-2014, 17:54
W serwisie wołają ok 930 pln


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk




mała korekta: z serwisu Infiniti w Warszawie przysłali mi taką informację "Zwrotnica to koszt 2529 zł brutto"


to już nie przelewki...
na szczęście mój mechanik wymontował tą tuleję, dobrał jako część występująca w którymś Murano, kupił i wymienił...koszt dokładny podam, ale było to coś koło...50-100 zł ;) ;) ;)

Grucha
20th-May-2014, 21:34
mała korekta: z serwisu Infiniti w Warszawie przysłali mi taką informację "Zwrotnica to koszt 2529 zł brutto"


to już nie przelewki...
na szczęście mój mechanik wymontował tą tuleję, dobrał jako część występująca w którymś Murano, kupił i wymienił...koszt dokładny podam, ale było to coś koło...50-100 zł ;) ;) ;)

Grucha
21st-May-2014, 11:47
No...to mogę podać szczegóły:
zamiast całej zwrotnicy za 2529 zł zakupiona została sama tuleja za 70 zł !!! :)


tuleja występowała w hurcie jako "tuleja wahacza tylnego" do Murano - może w przyszłości komuś się przyda to info.


2460 pln w kieszeni zostało

chelmik16
16th-August-2014, 09:24
Witam!
Powiedz Grucha jakie były obiawy ze wymieniles ta tuleje?
u mnie podczas ostrego skrecania w lewo slysze tarcie z tylnego prawego kola i się zastanawiam co to może byc

Grucha
15th-September-2014, 15:51
Cześć chelmik16...sorry, że tak późno, nie zauważyłem postu (następnym razem pisz na priv, to dostanę powiadomienie przez mail)..
U mnie objawem nie był hałas, ale niestabilne zachowanie podczas skrętu w lewo i jazdy po koleinach...
Wjedziesz u mechaniora na kanał, to szybko sprawdzi...jak chcesz, to przyjedź do Murowanej...mój mechanik nieźle już ogarnia infi :)



Witam!
Powiedz Grucha jakie były obiawy ze wymieniles ta tuleje?
u mnie podczas ostrego skrecania w lewo slysze tarcie z tylnego prawego kola i się zastanawiam co to może byc