PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Cd zmieniarka .. problem



PERUGI
15th-May-2014, 19:10
Witam... kiedy przekrecam kluczyk słyszę cd jak próbuje kilka razy coś zrobić. . Ale niestety nic.. rozebralem cd í wysięgnik z laserem jest w pozycji płyty reszta płyt pod spodem jak to ugryźć ..? Pozdrawiam


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

sirtrojan
15th-May-2014, 19:19
ja odpuściłem- rozebrałem na tyle żeby wytargać swoje płyty.

z tego co wiem to zmieniarka clariona i serwisy ją ogarniają.

Grucha
15th-May-2014, 22:12
u mnie płyty nie odtwarza...ciągle przerywa...też nie zająłem się tym jeszcze, ale chyba w końcu trzeba będzie...

PERUGI
15th-May-2014, 22:22
Po szukałem coś takiego i chyba to wstawię a cd niech się buja.... http://

www.dsound.lt/usb-sd-aux-in-mp3-interface-for-original-car-stereo

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Boloński
16th-May-2014, 17:57
http://www.ifans.pl/showthread.php?3461-Zmieniarka-MP3-AUX-monta-oraz-kilka-faktw

Masz tu wszystko, krok po kroku. u was w FX'ach też powinno działać. Jak mi to gość sprzedawał to rekomendował właśnie, że montował w FX'ie i hulało. U mnie działa 3 miesiące i działa bez zarzutu.
To co pokazałeś, to jest jeden do jednego to co ja kupiłem u nas na Allegro. Skoro ja to sam zamontowałem, to każdy sobie z tym poradzi lol

PERUGI
18th-May-2014, 02:25
Thx...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

pgkoci
30th-January-2015, 13:18
Dzisiaj zaczęło się i w infi mojej żonki - płyty podczas odtwarzania zacinają się. Czy ktoś przerabiał temat naprawy zmieniarki w Warszawie/okolicach i może polecić jakiś warsztat?

kmn
12th-April-2015, 20:27
U mnie też czasem zacina płyty. Będę musiał gdzieś podjechać.

Tomek g35c
12th-April-2015, 22:59
U mnie w G też zacina... ale jak się rozgrzeje radyjko jest OK.

Ologt
12th-April-2015, 23:09
U mnie w G też zacina... ale jak się rozgrzeje radyjko jest OK.

U mnie identycznie ale tylko z ostatnią płytą (6)

LOKTONG
12th-April-2015, 23:21
Mechanizm da sie ustawic, przestawia sie jak kazde urzadzenie na trybikach, sa punkty ZERO i jak sie ma pojecie to mozna je ustawic. Mnie tez przerywal laser w zime, teraz dziala poprawnie. Jesli ktos chce ustawic mechanizm zapraszam do Czestochowy na 1-2H najlepiej w godzinach 9-13. Jesli laser nie "czyta" trzeba go zdemontowac, wsadzic do szklanki z ciepla woda i ludwikiem (wymoczyc) wyplukac wysuszyc i poskladac. Nasze auta maja juz pare lat a laser nie brudzi sie tylko od gory ale rowniez od dołu a tam niczym nie dojdziecie jak tylko "cieczą". Po czyszczeniu w 90% bedzie czytac poprawnie. Tym ktorym nie bedzie dzialac zalecana jest wymiana lasera co tez jest mozliwe. Kupujemy na ebay od chińczyka plynie do nas tydzien i z nowu cieszymy sie CD a nie tylko radiem.