PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Jakie zarowki dlugie w EX37



Buziaczek81
18th-May-2014, 21:45
Czy ktos moze wie jakie sa zarowki do dlugich w EX37?Wydaje mi sie ze sa to H7 ale moze ktos juz wymienial i wie jakie dokladnie sa?

slepy62
19th-May-2014, 17:59
Czy ktos moze wie jakie sa zarowki do dlugich w EX37?Wydaje mi sie ze sa to H7 ale moze ktos juz wymienial i wie jakie dokladnie sa?

Masz EX37 czyli wersję europejską - normalne żarówki chyba w ogóle nie występują - tylko ksenony...
w FX to są ŚWIATŁA DROGOWE/MIJANIA (KSENONY);żarówka o mocy: 35 W ; typ/symbol: D2S

sprawdziłem w wer. USA (EX35) i mogą być ksenony jak wyżej lub zwykłe:
krótkie 55W / H11
długie 65W / H9

jeżeli masz książkę serwisową - to masz to napisane w rozdziale 8 (przegląd i czynności wykonywane samodzielnie / Maintenance and do-it-yourself )

Buziaczek81
19th-May-2014, 21:07
Dzieki za odpowiedz.Mam wersje europejska kupiona w salonie infiniti warszawa.Swiatla krotkie to xenony skretne D2S ale nie wiem jakie sa dlugie bo z tego co mi sie wydaje to H7.Chce zmienic te dlugie bo strasznie swieca na zolto.W ostatnim samochodzie mialem bixenon wiec byla full opcja.Mam instrukcje ale nigdzie nie ma jakie dokladnie sa te zarowki.

grabba
20th-May-2014, 16:43
Napisz do ASO.

slepy62
20th-May-2014, 20:18
Mam instrukcje ale nigdzie nie ma jakie dokladnie sa te zarowki.

1. Sorry ale jeżeli masz instrukcję to:



jeżeli masz książkę serwisową - to masz to napisane w rozdziale 8 (przegląd i czynności wykonywane samodzielnie / Maintenance and do-it-yourself )
Sprawdziłem w wersji angielskiej...

2. jeżeli krótkie masz ksenony, to długie masz
długie 65W / H9
a jak masz wątpliwości - wyjmij żarówkę i sprawdź !

no chyba że dwie lewe ręce ? lol to przyjedź w czwartek pod Narodowy - sprawdzimy :)
jesteś z Pruszkowa - to może przy okazji zabierzesz SirBlackHole lol

Buziaczek81
21st-May-2014, 07:03
Wielkie dzieki za odpowiedz.Chcialem wiedziec jaka jest tam zarowka zanim cos zamowie nowego.Dostep do zarowek nie jest taki prosty:-)